2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ben ogretmenim cok sukur uyi bir zamana geldi.benim pek belirtim yok kasik agrilarim olmuyor artik bi uyku isi cikti bu hafta bi de goguslerim hala sis ve aciyor.ben keseyi gecen cumartesi gordum ama bakalim cuma kalp atisi icin gidicem ins duyarim

Ben ogretmenim cok sukur uyi bir zamana geldi.benim pek belirtim yok kasik agrilarim olmuyor artik bi uyku isi cikti bu hafta bi de goguslerim hala sis ve aciyor.ben keseyi gecen cumartesi gordum ama bakalim cuma kalp atisi icin gidicem ins duyarim

bende öğretmenim katılıyorum sana güzel bir zamana geldi riskli zamanlarda evde dinlenmek iyi olur inşallah ne güzel keseyi görmüşsün satın kaçtı. dr bana 12 temmuza gün verdi keseyş görmek için benim sat 1 temmuz

bende öğretmenim katılıyorum sana güzel bir zamana geldi riskli zamanlarda evde dinlenmek iyi olur inşallah ne güzel keseyi görmüşsün satın kaçtı. dr bana 12 temmuza gün verdi keseyş görmek için benim sat 1 temmuz

Benim satim 24 mayisti yani sattan itibaren saydigimizda cuma gunu 6 haftam bitiyor ins.Allah im hepimize saglikli sihhatli hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin

Kizlar bende ogretmenim ama ozel okulda dogum sonrasi 40 gunde badliyorsun ise ama sene sonuna az kalacak ve yeni donemde bebislerimiz ins 6 aylik olacaklar

herkese slm.ben de test yaptım sonuç pozitif.sat ım 29 mayıs.daha kan testi yaptırmadım yarın yada öbürgün yaptırıcam.doktora ne zaman gitmeliyim fikri olan var mı kese görünürmü daha?

Dr a gidipte su topluca yapilan kan testlerinden yaptiran varmi
Ne var testlerde? Ben hazir tatildeyken devlet hastanesinde yaptirayim diyorum illa kadindoguma gitmem gerekirmi yoksa dahiliyeye gidip gebelikte yapilan testler desem oluyormu?

bana bir sürü test yazdı bir kağıda bir de kaşesini bastı, sağlık ocağında yaptır dedi, dün kan verdim, bugün çıkar sonuçlarım, ama o kadar fazla ki buraya yaz yaz bitmez, bence de sen en iyisi görün kadın doğumcuna

Merhaba arkadaslar nasilsiniz nasil gidiyor benim bu hafta inanilmaz uyku durumum var normalde 6 7 de kalkan ben simdi yine kalkiyorum ama esime kahvalti hazirlayip oglene kadar yatiyorum o kadar koyu uyuyorum ki sizlerde de var mi bu durum ben sattan itibaren sayarsak cuma tam 6 haftam dolacak cuma dijtora gidicem bakalum ins kalp atislarini duyariz kalp atislarini duyan var mi sizlerde durumlar nasil

ben korkumdan uyuyorum yaaaaaa, uykum geldiğinden değil:KK9: düşük tehlikem olduğu için karnım ağrıyıverse uzanıyorum, uzanır uzanmaz da sızıyorum :111: ama bu benim genel halimdir, uyumam içn başımla yastığın buluşması yeter

Günaydınlar herkese....

ben mercimeğimi görüpde geldim.... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
minicik. 1.33 cm kesesi... kalp atışlarını haftaya dinleyecez inşallah... 5+1 mişim dün akıntıdan sonra gelen giden olmadı... ayyy ult. kağıdına bakıp bakıp duruyorum... :KK17::KK17::KK17::KK17: dr.dan da çok memnun kaldım... kiloma tansiyonuma baktı, bir sürü şey sordu.. beslenme konusunda bilgilendirdi... her ihtimale karşı 3 günde bir vurmam için progestan iğnesi verdi.. benden haberler böyle... :KK49::KK49:

hayır olsun inşallah... normaldir kaygıların yoğun olduğu bir süreci yaşıyoruz... ne demiştik iyi düşün iyi olsun! :KK34:

ee hadi gözün aydın, tebrikler, ben de pazartesi gidip pıt pıtları dinlemek istiyorum, erken olmaz değil mi? pazartesi günü 6+2 olcam

Kizlar bende ogretmenim ama ozel okulda dogum sonrasi 40 gunde badliyorsun ise ama sene sonuna az kalacak ve yeni donemde bebislerimiz ins 6 aylik olacaklar

hu huuuuuuu kızlar ben de öğretmenim:KK3::KK3::KK3: öğretmenler bu sene iyi çalışmışlar desenizee :KK60: :KK60: doğum ayı iyi ama ben seneye birinci sınıfı okutcam, zor olcak:KK37:

herkese slm.ben de test yaptım sonuç pozitif.sat ım 29 mayıs.daha kan testi yaptırmadım yarın yada öbürgün yaptırıcam.doktora ne zaman gitmeliyim fikri olan var mı kese görünürmü daha?

tebrikler, idrara sıkışık git görünür, ben 4+3 ken gittim göründü

bende ne uyku ne de mide bulantısı sıkıntısı var sadece çok sinriliyim yaaaaaa, herşeye sinir oluyorum ne olcak bu halim benim, kendime de sinir oluyorum:KK4::KK4::KK4:

bir de arada bir üşüme geliyor, saniyelik şööyle bir sırtım kollarım titreyiveriyor sonra geçyior, buna da bir anlam veremdim, şu sıcakta arada üşüme geliyor

bende ne uyku ne de mide bulantısı sıkıntısı var sadece çok sinriliyim yaaaaaa, herşeye sinir oluyorum ne olcak bu halim benim, kendime de sinir oluyorum:KK4::KK4::KK4:

bir de arada bir üşüme geliyor, saniyelik şööyle bir sırtım kollarım titreyiveriyor sonra geçyior, buna da bir anlam veremdim, şu sıcakta arada üşüme geliyor

merhaba aybuke, ben seni daha onceden ovulasyon testleri topiginde gormustum sanirsam.
hamilesin:KK49: tebrik ederim :KK34:

Selam anneler ikinci bebisi olup birincisi benimki gibi kardesten anlayanlar buyuk cocuklarina soyledimi kardesi olacagini? Cinsiyeti gorene kadar beklesemmi diyorum hem iyice buyumus olur hemde erken soylersem sonra bisi olursa onu nasil aciklarim diye korkuyorum cocuga travma yasatmayayim durduk yere.kizim inanilmaz kardes istiyor uzulmesin bide kotu bisi olursa.
Siz nedersiniz naptiniz?
Benim kizim da cok istiyo kardeşi olmasini..henuz soylemedik ama hazirliyoruz..bi kardesin olur belki falan filan her muhabbete dahil ediyoruz bebişi..2 hafta sonra dr randewum war..kizimi da goturcez, hersey normalse orda soylriz..

Kizlarr herkese tekrardan mrblar..sık giremiyorum ama okuyorum mumkun mertebe:) yeni grlenler hosgelmisler..keseler gorulmus gozunuz aydin:)) beni de ekliyiwerin ayh listeye:)
Yaş 30
İkinci yawruş
ankara
sat: 21 mayis
baska bisiy yoktu dimi

O titremeler dün beni mahwetti..aksam okadar sık oldu ki..en ufak bi harekette deli gibi bi titreme..sanki kış ayazi:)

ben de öğretmenim.me güzel meslektaşız :KK34: bende de hep bi ağırlık uyku hali var.bide acaip iştah.ben yedikçe göğüslerim şişiyo :) sanki yediklerimi bebiş değil de onlar alıyo :KK1:

hu huuuuuuu kızlar ben de öğretmenim:KK3::KK3::KK3: öğretmenler bu sene iyi çalışmışlar desenizee :KK60: :KK60: doğum ayı iyi ama ben seneye birinci sınıfı okutcam, zor olcak:KK37:
Valla bilmuyorum da ogretmenlerin dogum yili olacak galiba 2014:))hayirlisi olsun bakalim

ben de öğretmenim.me güzel meslektaşız :KK34: bende de hep bi ağırlık uyku hali var.bide acaip iştah.ben yedikçe göğüslerim şişiyo :) sanki yediklerimi bebiş değil de onlar alıyo :KK1:

Ogretmenler cogaliyor:KK66:)hamileligin basi tatile denk gelmesi guzel ama bir yandan da kotu ye ic yat kilo alicam diye korkuyorum zaten 10kilo fazlayla basladim sonum hayirli olsun:KK66:)

Heyecanlandırdınız bak beni de:) Ben 6+1 olcam. Duysak ne güzel olur atışları. Daha tam yayamadım herkese iyice yayarım artık :))))

Valla kismet ama boyle heyecan yapmamaya calisiyorum elimden geldigince cunku 9 ay uzun bi surec her ani heyecan dorukta yasarsak nasi gecer zaman :KK66:)ama duymak icin de sabirsizlaniyorum nasil bir ironidir bu:KK66:)

Valla bilmuyorum da ogretmenlerin dogum yili olacak galiba 2014:))hayirlisi olsun bakalim

selam kızlarrr, ben de öğretmenim:) biz gecen sene haziran gibi çalışmaya başlamıştık doğum zamanı ii denk gelsin,2. dönemi kapatalım yaz tatiliyle birleştirelim diye. 3-4 ay denedik ama olmadı. sonra başka sağlık sorunlarımız çıktı, ilaç kullanmak zorunda kaldım, tomografi çektirdim falan, bebiş işi birkaç kez sekteye uğradı. en son 2 ay önce korunmayı bırakmıştık.. meleğimiz bu ay bize merhaba dedi. zamanını çok güzel ayarladı, çok garantici kendisi maşallah:) sizlerinki de hayırlı olsun bebişlerinizzzz:)

X