2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar dun yazdim 44.sayfada ama sanirim gormediniz kimse bi cevap vermedi benim gibi degeri yuksek olupta keseyi goremeyen varmi aranizda

beni de listeye ekler misiniz
yaş 27
ikinci hamileliğim birincisi kaybettim umarım bunu kucağıma alabilirim
şehir bursa
son adet tarihim 20 mayıs

günaydınlarrrrrr.... hamişller nasılsınız kendinizi nasıl hissediyorsunuz bakalım... hepinize sağlıklı sıhhatli mutlu günlerrrr....:KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK56::KK56::KK56::KK56::KK24::KK24::KK24::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK8::KK8::KK8:

Kizlar dun yazdim 44.sayfada ama sanirim gormediniz kimse bi cevap vermedi benim gibi degeri yuksek olupta keseyi goremeyen varmi aranizda

benim sat 26 mayıs 21 haziran değerim 529 hafta sonu yani ayın 29unda doktora gittim üstten muayene ile görülmedi, alttan muayene de ben istemedim. bu hafta sonu tekrar gideceğim, senin kaçıncı hafta sat ne ne zaman görülmedi değerin kaçtı bi de bana 5000den sonra görülebilir demişlerdi ama ben kan baktırmadım

günaydınlarrrrrr.... hamişller nasılsınız kendinizi nasıl hissediyorsunuz bakalım... hepinize sağlıklı sıhhatli mutlu günlerrrr....:KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK56::KK56::KK56::KK56::KK24::KK24::KK24::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK8::KK8::KK8:

günaydınlarrrrr
heyecanlı benm sat 26sı, hafta sonu doktora gttik daha görünmez dedi ve görünmedi zaten kese. 21 haziran kan değerim 529, ama bilemiyorum :KK43:( eşimde fazla kaptırma kendini gazdr belki diye, doktorada sinir oldum kendime de 6. haftayı bekleseydim diye... bu hafta sonu tekrar gideceğiz inşallah herşey yolundadır, allah yardımcımız olsun...

Selam anneler ikinci bebisi olup birincisi benimki gibi kardesten anlayanlar buyuk cocuklarina soyledimi kardesi olacagini? Cinsiyeti gorene kadar beklesemmi diyorum hem iyice buyumus olur hemde erken soylersem sonra bisi olursa onu nasil aciklarim diye korkuyorum cocuga travma yasatmayayim durduk yere.kizim inanilmaz kardes istiyor uzulmesin bide kotu bisi olursa.
Siz nedersiniz naptiniz?

Slam kizlar bende daha once mart annesiolucam diye buraya yazmistim satim 27mayisti adetlerim duzensiz 1yildir istiyorduk o yuzden surekli doktor kontrolundeydim yumurta kontrolum progesteron testim yapiliyordu hep 25mayista kahverengi lekelenmem oldu cok az ve test yaptim degerim 809cikti leke carsamba gunde oldu sonra kesildi iki gun sonra yani 27haziranda degerim 2001olmustu ama kese yoktu doktor ikiz olabilir dedi 29haziran gunu yani adetimin 34.gunu tekrar gittim degerim 5800fakat yine kese yok doktor mol gebelik olabilecegini istersem hemen o gun kurtaj yapabilecegini soyledi yada biraz daha bekleyip tekrar bi ultrason kontrolune gore hareket edebilecegimizi soyledi tabik beklemeyi tercih ettim benim gibi degeri yuksek olup goremeyen varmi aranizda dualarinizi bekliyorum suan yurtdisindayim pazartesi donunce ilk is farkli bi doktora gitmek olcak

cnm benm de adetime yakın lekelenmelerim olmuştu iki gün sonra geçmişti.benimde son adet tarihim 27 mayıs ama adetlerim düzenliydi.cnm benimde değerlerim yüksekti 24 haziranda 630, 26 haziranda 1330,ve 1 temmuzda 6600 oldu ve keseyi gördük bence 6bini geçmesini bekle benimki de yüksekti ikiz olabilir dediler ama değil seninkiler benimkilerden yüksek ama kötü düşünme ikiz olabilir. ne saçma doktormuş kusura bakma cnm mol gebelikte bintane kese olur nasıl hiç bişe görmeden mol gebelik olduğuna karar verip kürtaja almak ister.sakın cnm bekle mol gebelik sadece değere bakılınca anlaşılmaz ben düşük yaptım daha önce o gebeliğimdede mol olabilir demişti doktor ama keseler görününce kesin olur demişti.başka bi doktora git olmazsa alttan bi baktır o zaman anlaşılır

merhaba kızlar benim sat 1 haziran 28 haziranda kan testi 41.5 çıktı 1 temmuzda da 173 çıktı dr artış iyi dedi. 12 temmuza gün verdi keseyi görmek için. nasip olursa bende mart annesi olucam daha önce 2 düşüğüm vardı. hiç çocuğum yok. yaş 26 şehir kırıkkale listeye eklermisiniz beni

Bende de aynı sorun vardı. Eşim karbonhidratları kısmamı önerdi. Neredeyse hiç yemiyorum. Protein (kırmızı et) ve sebze yiyorum. Günde toplam iki porsiyon meyve ve bir avuç ceviz yiyorum. Kendime maydanoz yaprakları ve sapları ile kaynatarak hazırladığım çayı bol limon sıkıp içiyorum. Ödemi de atıyor. Kurtuldum sayılır.

cnm ben 4haftama kadar herseyi yiyordum ama simdi cnm hiçbişey cekmiyo yemek olsun diye zorla yiyorum ozellikle sabah bişey yiyesim gelmiyor maydonoz tuketme istersen dusuk tehlikesi yapıyor diye biliyorum limonda tansiyon dusurur.yinede sen bilirsin

tünaydın küçük göbüşlerrrrrrr:KK49:canım hiçbişey istemiyo iştahım buhafta kesildi midem bulanmıyor sukur ama bi tuhaf midem normalde iştahım vardı herseyi çekerdi ama şimdi yedigim seyleride istemiyorum acaba busurer mi haftaya carsamba gidicem doktora bakalım çok sorucak sorum var.

yaa buarada şu altarafta yazan 6.hafta 244gun yazıyo o hikaye bismillah dün 5.haftalıktı bugun bi gunde 6.hafta diye gozukuyor anlamadım sizede öyle oldumu

Mrhaba, benim bildiğim kadarıyla kese zaten değerin kaç olursa olsun 5 inci haftanın ortalarından iitibaren görünüyor. Ben perioduma 3 gün kala farkettim. Ben 5 bitene kadar göremedik. Doktorum eşimin de arkadaşı olduğundan nazım geçiyordu. İki günde bir baktık. Görünmedi. Kandai beta hcg değeri ise coğul gebeleik gibi yüksek olmasına rağmen.

selamlar kızlar nasılsınız?? Bende hamileyim. Bu ikinci hamileliğim 1. bebeğimi eylülde 37+5 de sezeryanda doğurdum 16 gün yaşadı yavrum sonra kaybettik. daha sonra öğrendikki trizomi 18miş hastalığı. yani 47 kromozomluymuş şimdi tekrar hamileyim test yaptım çift çizgi. inşallah sağ salim kucağımıza alırız hepimiz. keseyi görebileceğim zamana kadar doktora gitmek istemiyorum satım 30mayıs. satı bana yakın ya da aynı olup keseyi gören var mı?? bu arada listeye eklerseniz sevinirim
sevgi_sevgi yaş 26 ilk bebeğim olacak antalya beklenen doğum tarihi 06-03-2014 şimdiden güzel paylaşımlar :KK34:

Benide ekleyebilirsiniz listeye :KK17:
ilk bebeğim , yaşım 27 , istanbul beklenen doğum tarihi 10.03.2014 :KK34:

dün akşam kan testi yaptırdık değer 396 çıktı :KK31:

Anne adayımız:KK49:YaşKaçıncı bebişŞehirSon Adet Tarihi:21:BDT:emir_bebek:Cinsiyetimiz:KK69:
amargi36İlkİstanbul24 mayıs1 mart
aybuke0729İkinciAntalya25 mayıs1 mart
çağlardamla27İlkKocaeli24 mayıs1 mart
eliflider23İlkAmasya24 mayıs1 mart
pixieess29İlkK.Maraş22 mayıs1 mart
astar30İkinciDiyarbakır26 mayıs2 mart
cicada0627İlkAnkara26 mayıs2 mart
pumkin432127İlkİstanbul26 mayıs2 mart
joker23İlkİstanbul27 mayıs3 mart
ipekipekipek29İlkİstanbul27 mayıs3 mart
butt28İlkİstanbul26 mayıs3 mart
ebrk26İlkDiyarbakır27 mayıs4 mart
izmirlim8825İlkİzmir27 mayıs4 mart
amazon8329İlkİstanbul29 mayıs5 mart
melojj24İkinciİstanbul30 mayıs6 mart
similla28İlkİzmir30 mayıs7 mart
emrahinaski8 mart
yazsaati28İkinciİstanbul2 haziran9 mart

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

İşte tablomuz, harika olmuş. :KK9: cinsiyet dağılımı nasıl olur dersiniz?

İşte tablomuz, harika olmuş. :KK9: cinsiyet dağılımı nasıl olur dersiniz?

similla ellerine sağlık canım...

ben kızımda çok net hissetmiştim kız olacağını...

ama şimdi tahmin iç sezgim mi yoksa içimden geçen mi bilemiyorum...:KK36::KK36:

BEN DE GELDİMM :KK49::KK49: DÜN AKŞAM TEST İLE ÖĞRENDİM, YARIN DA DOKTORA GİDİYORUM İNŞALLAH. BENİM GİBİ TAZECİKLERİ BİR ARADA GÖRMEK ÇOK BÜYÜK Bİ KEYİF OLACAK, BURANIN MÜDAVİMİYİM İNŞALLAH :emir_bebek:

Tablomuz doluyor masallah
Ben kizimda psikolojikmen hep erkek istedigimden belirtilerden erkek diyordum ve kiz diyince soka girmistim kisa sureli
Simdide kizim olacak gibi geliyor bakalim hayirlisi yine tersi cikabilir ::))

Yalniz hAla listenin sonundayim :KK53:
Aslinda 10 mart geldi iki tane ama daha bilgi vermediler sanirim haydin yaxinda listemiz senlensin.
Gerci bi en az 10 gun daha yeni mart anneleri gelir hayirlisiyla bekleyen isteyen herkese nasip olur insallh:KK16:

X