2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Listwde 18 anne var 8 i istanbul
Bayanlar irtibati siki tutalim bakarsiniz bulusuruz
Kizimdayken bulusmustuk arksdaslarla cocuklar 10 aylikti
İnsallah sizlerlede bulusuruz

listede ben de varım :) dün öğrendim hamile olduğumu. inşallah 9 Martta doğacak bebeğim. Allah hepimize sağlıkla, hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin ....
breeze1603, sakarya, yaş 26, son adet 2 haziran, doğum 9 mart

listede ben de varım :) dün öğrendim hamile olduğumu. inşallah 9 Martta doğacak bebeğim. Allah hepimize sağlıkla, hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin ....

Hayirli olsun gunlerimiz ayni saglicakla kavusuruz insallh

hayırlı olsun, aramıza hoşgeldin canım....:KK16:

Bayanlar merhaba dun ve bugun itibari ile 3 farkli marka gebelik testinde 2. Cizgiyi gordum emin olmak icin yarin doktora gidicem kan tahliline insallah dogrudur gorusmek uzere :))

kızlar yaklaşık 1 saat önce afedersiniz lavaboda peçete çok az miktarda kahveye yakın bir akıntı geldi.

benim ilk bebeğimin kalbi durmuştu 9 haftalıkken, kızımda da 20 gün k.rengi lekelenmem olmuştu hatta ufak bir de kanamam olmuştu. 20 gün sırt üstü yatmıştım.. çok şükür kızım sağlıkla aldım kucağıma.

yarın sabah için dr. randevu aldım. bakalım inşallah bir sorun yoktur..

Son düzenleme:
kızlar yaklaşık 1 saat önce afedersiniz lavaboda peçete çok az miktarda kahveye yakın bir akıntı geldi.

benim ilk bebeğimin kalbi durmuştu 9 haftalıkken, kızımda da 20 gün k.rengi lekelenmem olmuştu hatta ufak bir de kanamam olmuştu. 20 gün sırt üstü yatmıştım.. çok şükür kızım sağlıkla aldım kucağıma.

yarın sabah için dr. randevu aldım. bakalım inşallah bir sorun yoktur..

Korkma bisi olmaz insallah benimde kizda 5 haftada bi kere kahve leke oldu sonra dr progestan verdi bi hafta kullandim tekrar olmadi
Yerlesiyordur insallh annesi

hayırlı uğurlu olsun, tebrikler ama dikkatimi çekn bir şey var, senin sat 22 mayıs, benim 25 mayıs olmasına rağmen ikimzinde beklenen doğum tarihi 1 mart:KK53::KK53: nasıl oluyor bu???

teşk. canım.evet benim de anlamadığım nokta bu.burdaki hesaplamaya göre 6. haftanın içindeyim.bugün dr.uma sordum kaç haftalık diye.daha çok küçük 2-3 haftalık filan dedi.ben öğreneli zaten 2 hafta oldu.ben de dedim son adet tarihine göre yapılan bi hesap var.ona göre hesaplamıyo muyuz dedim.dr. da hayır o pek tutmaz kesee bebeği gördükten sonra ölçüm yapılır ozaman belli olur dedi.kafam karıştı yaa :KK53:

Bayanlar merhaba dun ve bugun itibari ile 3 farkli marka gebelik testinde 2. Cizgiyi gordum emin olmak icin yarin doktora gidicem kan tahliline insallah dogrudur gorusmek uzere :))

doğru doğru merak etme :KK70: ben de 2 gün önce öyleydim inanamadım 3 kez test yaptım. hepsi de çift çizgi çıktı. doktora gidene kadar insan inanamıyor gidip gidip bi daha bakıyodum testlere. dün de kan tahlili yaptırdım çok şükür kesinleşti. senin de büyük bi ihtimal var. hayırlı olsun gerçekten çok güzel bi heyecan :) tebrik ederim

cnm ben 4haftama kadar herseyi yiyordum ama simdi cnm hiçbişey cekmiyo yemek olsun diye zorla yiyorum ozellikle sabah bişey yiyesim gelmiyor maydonoz tuketme istersen dusuk tehlikesi yapıyor diye biliyorum limonda tansiyon dusurur.yinede sen bilirsin

bende aynı durumdayım zorla yemek yiyorum hiç bu kadar iştahsız olmamıştım,bende 4.haftama kadar aşırı yiyyodum,neden acaba?

tünaydın küçük göbüşlerrrrrrr:KK49:canım hiçbişey istemiyo iştahım buhafta kesildi midem bulanmıyor sukur ama bi tuhaf midem normalde iştahım vardı herseyi çekerdi ama şimdi yedigim seyleride istemiyorum acaba busurer mi haftaya carsamba gidicem doktora bakalım çok sorucak sorum var.

cnm ben de aynı durumdayım boğazımdan aşağı inmiyo yediklerim o derece doktoruna sorduktan sonra nedenini söylermisin burdan benim iki güne kadar iştahım yerindeydi

bende aynı durumdayım zorla yemek yiyorum hiç bu kadar iştahsız olmamıştım,bende 4.haftama kadar aşırı yiyyodum,neden acaba?

aynısı bende de oluyor netten araştırdığım kadarıyla beta hcg hormonu arttıkça şişkinlik ve tokluk hissi yapıyormuş çünklü bende sabah kalkıyorum tıka basa yemek yemiş gibi hissediyorum 1 bardak sütü zor içiyorum

slm kızlar bugun test yaptım 2. çizgiyi gordum tel.den giriyorum beni de eklermisiniz listeye. 34 yaşındayım 2.bebegim bat 7 temmuz beklenen dogum tarihi 14 mart. Allah hepimize sorunsuz gecirmeyi nasip etsin şu günlerimizi.saglıkla sıhhatle kucagımıza alırız inşallahhh

aynısı bende de oluyor netten araştırdığım kadarıyla beta hcg hormonu arttıkça şişkinlik ve tokluk hissi yapıyormuş çünklü bende sabah kalkıyorum tıka basa yemek yemiş gibi hissediyorum 1 bardak sütü zor içiyorum

ohhh çok şükür..içim rahatladı..çok sağol cnm geçici bişey o zaman bebişler aç kalmasın yaa :))

Bugun doktoruma gittim tekrar kontrole, keseyi gorduk cok sukur :) 6 mm. Haftaya pazartesi kesenin buyuyup buyumedigini olcmek icin tekrar gidicem. Yarin diyetisyene gidiyorum, sorunuz varsa sorabilirim.
Yeni hamile olan arkadaslari tebrik ediyorum, gun gectikce cogaliyoruz:)

ohhh çok şükür..içim rahatladı..çok sağol cnm geçici bişey o zaman bebişler aç kalmasın yaa :))

onemli olan 3 aydan sonra yemekmis kizlar. ben bugun doktora sordum, hiç kendini yorma canin o anda ne istiyosa onu ye dedi, hergun ayni seyi yesen bile sorun olmaz, 3 aydan sonra duzelir dedi. yalniz 1 bardak sut sart hergun.
Maydonoz icinde tabak tabak yeme ama salatanin yemegin icinde birsey olmaz dedi. fazla yenince ostrojeni azaltiyormus.
Ayrica sabaha karsi gaz sancilarim fena oluyor , papatya cayi bana normalde iyi gelir, icebilirsin zarari olmaz dedi, rezene de ic dedi.
Gaz sorunu yasayan varsa benim gib bilginize.

doğru doğru merak etme :KK70: ben de 2 gün önce öyleydim inanamadım 3 kez test yaptım. hepsi de çift çizgi çıktı. doktora gidene kadar insan inanamıyor gidip gidip bi daha bakıyodum testlere. dün de kan tahlili yaptırdım çok şükür kesinleşti. senin de büyük bi ihtimal var. hayırlı olsun gerçekten çok güzel bi heyecan :) tebrik ederim

ayyyy ne güzelll :KK66: Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inş canım benm

onemli olan 3 aydan sonra yemekmis kizlar. ben bugun doktora sordum, hiç kendini yorma canin o anda ne istiyosa onu ye dedi, hergun ayni seyi yesen bile sorun olmaz, 3 aydan sonra duzelir dedi. yalniz 1 bardak sut sart hergun.
Maydonoz icinde tabak tabak yeme ama salatanin yemegin icinde birsey olmaz dedi. fazla yenince ostrojeni azaltiyormus.
Ayrica sabaha karsi gaz sancilarim fena oluyor , papatya cayi bana normalde iyi gelir, icebilirsin zarari olmaz dedi, rezene de ic dedi.
Gaz sorunu yasayan varsa benim gib bilginize.

süpersin!!!! tüm sorunlarıma çözüm buldum teşekkürler :))

X