2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ben hemen doktora götürmüyorum canım.bizde de ateş diş çıkarırken hiç çıkmadı 37,4 falan olunca yarım ölçek veriyorum.kıyafetine banyosuna vs dikkat ediyorum.ama grip vs durumlar varsa ya da olacaktır götürebilirsin.grip de oldu bizimkisi bu hafta doktora götürmedim doktorumun onayladıgı bir kaç ilaç var surup ondan veriyorum.çok da ilaç kullanmıyorum ates olunca bol bol su içiriyorum.o işe yarıyor sanki.

Selam kizlar Bende 1 yas 17 günlük bir melegin annesiyim.31 mart 2014 dogumlu bebisim.Onbucuk aylikken yurumeye basladik.Ama bilincli olarak herhangi bir kelime dedigi yok daha, anne baba falan demiyor.1 Yas asisinida oldu bir sorun yok 80 cm 11 kgAllah herkesin evladini bagislasin.

dün doktora götürdüm canım tahlil falan yapıldı herhangi bir iltihap falan yok çok şükür. busefer gerçekten fiş yüzünden olmuş.çok şükür sorun diş olsun problem değil hallederiz :) bu ay 100 gr almışız 10.200 kg olmuşuz boyda 81 cm. 160 cmlik annenin oğlu daha 1 yaşında 81 cm olunca komik oluyor biliyor musunuz? bana benzeyecek diye korkmuştum ama çok şükür babasına çekti heralde :) hala korkudan yürüyemiyoruz. sizler yavrucuklarınıza neler yediriyorsunuz kızlar bizimki 2 aydır 100 gr aldı doktorumuz biraz az olduğunu düşünüyor.aslında ege herşeyi yiyor hemen hemen sadece akşamları formül süt vermemi istiyor doktorumuz ama ege birtürlü kabul etmiyor. bende çok taraftar değilim vermeye açıkçası ama ne biliyim vermelimiyim işin için çıkamıyorum.

Benim kizim bizimle sofraya oturmaya bayiliyor,kucagimzda biz ne yersek onlardan yiyip karnini doyuruyor,eve ne yaptiysam yediriyorum onada ama yumurtasini eksik etmem bal vermeye basladim,bir iki inek sutu de verdim zorlamiyorum ama yesin diye nasilsa acikinca belli ediyor

Merhaba arkadaşlar.Oğlum şu an 13 aylık yasında yuremeye başladı. Bir çok talimatı yerine getirebiliyor, anlıyor.Ancak ah, eh gibi hecelerden başka ses çıkartamıyor. Doktora gitmelimiyiz sizce.Biraz daha zaman verelim mi ? Sizin çocuklarınızın dil gelişimi ne durumda. iyi geceler

Benim kizimda 13 aylik o da anlamli kelime soyleyemiyor ama kendisiyle konusunca bıdır bıdır biseyler diyo,bence daha dr luk bir durum yok 18 ayi bulabiliyormus ilk kelimeleri..

Hanımlar merhaba kızım martta 1 yaşını bitirdi ama halen gece 4-5 kez uyanıyor gündüz uykusu da pek yok zaten . ilk 6 ay iyiydi gece 1 kez uyanıyordu. şimdi çok sık kalkıyor karnı tok altı temiz . sık uyanması açlıktan değil sizlerin bebişleri nasıl uyku olayı nasıl? çalışan ve 3 çocuklu bir anne olarak çok çaresizim büyük oğlumun da uyku ile pek arası yoktu sizlerde durum nasıl? çıldırmak üzreyim

valla bizimki hiç belli olmuyor kimi gece 3-4 kez kalkıyor ama mesela dün gece 9 da uyudu sabah 5.30 da kalktı emdi tekrar 7.30a kadar uyudu

kızlar doğum yapanlar bebeklerini sağlıkla büyütsünler. ben 39 haftalık hamileyim ve bu hafta sezeryan olacam.
bana acil hastane önerisinde bulunur musunuz lütfen, fiyatları da yazarsanız sevinirim (avrupa yakası)

merhaba canım öncelikle maaşşallah diyoru inşallah sağlıkla bebişi kucağına alırsın
ben bahçelievler medicalparkta doğum yapmıştım epidural sezeryan 3000 tl ydi geçen sene

günaydın kızlar
ya size bir sorum var bebişlerinizin tırnaklarını nasıl kesiyorsunuz :) ege hala bana izin vermiyor mecburen uyurken kesiyorum yalnız şöyle bir sorunum var ayaklarından okadar çok gıdıklanıyorki onları uyurken bile kesemiyorum çıldırıcam artık ayağını elime aldığım an kıpraşmaya ve ayılmaya başlıyor tırnaklar yine uzadı ve ben hala başarılı olamadım yokmu bunun bir yolu benmi beceremiyorum bilmiyorum ama işkence haline gelmeye başladı bu iş bizim için

canım bende hep uyurken kesiyordum ama bi kaç seferdir uykudan uyanınca bi sakinlik oluyor ya o ara kesiyorum, ellerinde pek sıkıntı olmuyor ama ayaklar bizde de durum aynı uykuda bile ayaklar kıpır kıpır ama zor zahmet bi şekilde kesiyorum. senin becerememen değil yani çocuklar hep aynı :)

Selamlar yorgun anneleer artik girmiyoruz cogumuz biliyorum ama yinede size sormak istedigim bi durum var. Bebislerinizin yürüme durumu nasil başladilarmi yürümeye?? Benim oglum 14 ayi geçti ama hala yurumuyor. Sürünüyo kaç aydir tutunuyo sıralıyor ama yurume yokk. Cok stres yapiyorum artik yurusun diye simdi sicaklarda şort giyecek şimdiden dizleri mosmor oldu pofff !!!!

selam.benimki de 14 aylık şurda bir aydır yürüyor. ondan önce 3-4 ay sıraladı. ben de çok bekledim.herkes soruyodu yürümyo mu daha diye ama hiç stres yapma. dönme, oturma gibi hareketleri zamanında yaptıysa kaygılanacak bişey yok canım. yürümeye yeni başlayınca heryeri mosmor oluyo:) bizimki daha dün düşüp kafayı şişirdi:))) takılma hiç. her anının tadını çıkar.18 aylıkken hala yürümüyosa o zaman artık bi doktora gösterirsinbi gün bi bakçaksın sana koşuvermiş annesi

Slm , ben 2015 mart annesiyim .. Bebeğinize sallamayı Nasıl bıraktırdınız ? .. Uygulama nasıldı ? Ayakta mı beşikte mi sallıyordunuz ? Benim kızım devamlı beşikte sallanarak uyuyor ..sallanma durunca uyanıyor

Merhaba 2014 mart anneleri...Çok şükür bebişlerimiz 2 yaşında oldu.Galiba bazılraı 2.ye hamile Allah sağlıkla kucağınza almayı nasi etsin.Bu 2 senelik zaman içinde neler yaptınız bir anlatın bakalım :)

merhaba mart anneleri. çocuklar bizi iyi silkeliyo kimsenin gıkı çıkmıyor 2 yaş sendromları da eklendimi ohhh bizden iyisi yok 28 martta doğum günümüz keyfimiz yerinde hamd olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…