2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Bende gokkusagi konsepti yapicam kizima da rengarenk bi tutu yaptiricam.acik havada yapmayi planliyorum evim biraz dar olfugu icin.renkli balonlar ve krapon kagidindan susler tabak ve bardaklari da yine renkli alicam.studyoda fotoda olabilir bende fikirler bu kadarr:)

faydalı olabildiysem ne mutlu bana. 9. ayda başlıyo dergi ama o zaman oğlum yapamaz diye almamıştım.bu ay bile muhtemelen ilgilenmez diye düşündüm. hatta satıcıya tekrar tekrar sordum ilk ay ilgilenezse iptal edebiliyorum dimi diye ama neyseki ilgileniyo.ben daha 6 aydan beri okumayı ara ara deniyorum ama dinlemiyodu. daha doğrusu elimden alıp engel oluyodu. şimdi de elimden alıyo ama azcık okuyabiliyorum.ne duysa kardır:)) hem ilgilenmese bile duyup, zihinlerinde saklıyolar aslında

Yarın aşımız var canım kilosunu da öğrenecem inşallah. Muhtemelen 11 civarıdır. Uykuyu hiç sorma gecede en az 6-7 kere uyanıyor. Ne zaman düzelecek bilmiyorum.bende çalışıyorum akşamları sadece emziriyorum

adım adım seti ne dir neler var tam olarakiçinde
bizim kızçeler ilgienirmi dersiniz
anca yırtmanın peşinde benim kızım şimdilik de

akşamları kaçta geliyorsun canım? ben 4 civarı kızımı emzirmeye başlıyorum
akşam yemekte ne varsa ondan da yiyor ama çoğunluk memede..

Merhaba arkadaşlar 1. Yaş asilarindan sonra bebeklerinizin ateşi çıktı mı
bizim aşılar yarın menenjit birlikte 4 aşı olacağız

merhaba kızlar,
doğum günümüz yarın ama biz dün aile arasında kutladık bu da bizim küçük adamımız :)
kızlar size sormak istediğim birkaç soru var. Ege hala herşeyini püre şeklinde yiyor sizler kuzulara nasıl yediriyorsunuz? biz sadece balık ve köfteyi minik minik yiyoruz. kahvaltısında ekmek peynir yumurta sarısı pekmez ceviz ve ıhlamur yine püre halinde, nezaman normal bi kahvaltı edicek sabırsızlanıyorum artık :)

ege tutunup kalkıyor sıralıyor ellerinden tuttuğunuz yürüyor ama kendi başına hala cesaret edemedi.
hasta olmadı olmadı pir oldu nezle ile başlamıştı doktoru peditus kullandırdı onunla geçmedi bricanyl kullandık oda geçirmedi şimdi malesef kulağına sıçramış orta kulak iltihabı oldu Allahtan doktor ile sürekli irtibatta olduğumuz için hemen farkettik. hasta olduğumuz için dolayısıyla aşılarını yaptıramıyorum henüz.

çalışmaya başladığım için artık sadece akşamları emziriyordum ama sanırım yavaş yavaş bırakacak 2 çekip oyuna başlıyor ısırmaya çalışıyor bende üzülüyorum daha emzirmek istiyordum ben

5 dişimiz çıktı peşpeşe 2 aydır hareket yok :)

Eklentiler

• IMG_1910.JPG
    108,2 KB · Görüntüleme: 195

Allah bağışlasın canım çok yakışıklı beyefendi maşallah:)
kızım ecede püre sorunu olmadı hiç.. ne versem tadını seviyorsa yemeye çalışıyor maşallah
balık ve köfteyi yediğine göre diğerlerini de minik minik ver derim ben..
ecenin ekmeğini ben yapıyorum sert oluyor kendi elinde kemirip yiyor...

egede işine gelen şeyi yiyor mesela eline ekmek vs verdiğimde kendi kendine yemeye çalışıyor. bulgur pilavını biz yerken minik minik (3-4 tane :) ağzına verdiğimde yiyor. ama diyelimki öğlen sebzesinde bulgur var inat edip ağzından çıkarıyor yanlışlıkla yutmayamı yeltendi kendi kendini zorlayıp geri çıkartıyor. biraz inatlığımız var malesef, halbuki bende babasıda hiç inatçı değilizdir kime çekti bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar 1. Yaş asilarindan sonra bebeklerinizin ateşi çıktı mı
bizim aşılar yarın menenjit birlikte 4 aşı olacağız
benim kızımın hiç bir aşısında ateşi çıkmadı, çok fazla yapmaz dedi hemşiremiz takipte olun dedi. 10 gün önce olduk aşımızı

çiçeği burnunda anneler! merhaba :) ben de haziranda anne olucam inşallah...
sizlere sormak istediğim konu öncelikle lierac phytolastil jel kullanıp da elinde artan satmak isteyen var mı?? son üç ayıma girdim; 1 tüp yetecek diye düşünüyorum..
diğer konu, yenidoğan bebeğinde biberon / emzik kullanan var mı?? hangisinden memnun kaldınız, ben de almak istiyorum.

merhaba güzel anneler.
çok çok uzun bir aradan sonra yazıyorum kk ya.
özlemişim buraları.
kızım 1 yaş 10 günlük: )
aşımızı olduk,merak edenler için söyleyeyim.ateş vs olmadı.
zaten tüm aşılarımız rahat geçti çok şükür.
sadece akşamına biraz huysuzdu o zamanda cok az c...l verdik.
bu arada üzücü birseyde yaşadım ki hala tam atlatabilmiş değilim.
azı dişleri çıkaran kızım 1 hafta önce bıçak keser gibi meme emmeyi bıraktı.
hayalimdi 2 yaşına hatta 3 e kadar emzirmek.
ama olmadı.sürekli teklif ediyorum bakmıyor bile.
bende sağıyorum.muhallebi veya yaptıgım kekle karıştırarak veriyorum.
bu arada kızımın boyu 78 cm kilo 9500

günaydınnn neden bukadar sustunuz ya ey hatunlar
bebişler yürüyormu yahu? benim ege birtürlü cesaret edemiyor

Merhaba özlemişim ben de burayı.ne kadar cok zaman gecirirdik.iş kurs ev cocuk derken artık hiçbirseye vakit ayıramaz olmusum.durdurup her seyi,bir nefes almak istiyorum.benim kızım 1 yas 2 ayını doldurmak üzere.4dişimiz var.bu ara pek iştahsız.yürüyor ama hızını ayarlayamıyor yavrucuk bazen takılıp kendi ayagına düşüyor.çok nazlı,aglamasını durdurmakk baya zor oluyor boyle durumlarda.

dünakşam işten eve geldim egenin ateşi vardı. iştahı yerinde keyfi yerinde burun akıntısı falan hiçbişey yok sadece ateş. diş çıkarma desem egenin diş çıkarırken hiçbirzaman ateşi çıkmamıştır (şuan 7 dişimiz var) şimdiden yeni birşey çıkartırmı bilemiyorum. akşam en fazla 38,5 oldu ozamana kadar ilaç vermedim ama iyice yükselmeye başlayınca vermek zorunda kaldım. sabah evden çıkarken 36,5 normaldi ama şimdi yine 37lerdeymiş napsam doktora götürsemmi emin olaamadım

evet ya artık hiç ilerlemiyor sayfalar. benim ğluşum 9 mart dogumlu yasına girmeden yürümeye basladı, 10 dişi var ,her cocuk farklı canım zamanı gelmemiştir,

ben 37 yi geçince korkuyorum hemen veriyorum, geçen ay bizimde sadece ateş vardı, götürdüm ben önce doktor bişey söylemedi düştü ateşi sonra yine yükselince yine götürdüm boğazında ve kulağında kızarıklık var dedi, muhtemelen yeni bir bakteri eklenmiş demişti, antibiyotik verdi ve ilerlemeden bi kaç gün içinde toparlamıştı şükür, bence canım götür doktora ateş beni çok korkutuyor hep, hem için rahat etmiş olur, varsa da bi sıkıntı ilerlemeden önlem alırsın.

benide ateş biraz korkutuyor ama doktorumuz beni o konuda uzun uğraşlar sonunda ikna etti. doktoru ile görüştüm bugecede çıkarsa yarın getir dedi bakalım inşallah bişey çıkmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…