2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
herkese merhaba inş herkes iyidir, benim oğluş baya yürüyor artık ama çok düşüyor, kızlar bişey sormak istiyorum buharlı temizleyici kullanan var mı? varsa memnun mu ve hangi marka kullanıyor? biraz araştırdım baya kolaylık sağlıyor gibi almayı düşünüyorum ama hangi marka daha ii bilemiyorum, fikri olan varsa yazarsa sevinirim...

bana yardımcı olacak fikir verecek kimse yok mu? Bakıcıya verdim bebeğimi komşumuz bakacak ama kaç para vermeliyim bilemiyorum haftada 4 gün çalışacağım. P.tesi salı sadece 2 saat bakacak diger iki gün 6 saat. toplamda 16 saat bakmış olacak. Hakkından az vermek istemiyorum fikir verin nolur :KK43:
canım öncelikle şehir fark ediyor sanırım, ben doğudayım 3 gün okula gidiyorum bir gün 6 saat bir gün 3 saat bir gün de 1.5 saat bakıyor eve geliyor bakıcı 200 veriyorum buralarda tam güne 500 550 civarı ben ona göre hesaplayıp verdim bakıcı da itiraz etmedi, sen gönlünden geçirdiğin bi rakam söyle ona danış gönlü olmazsa biraz daha artırırsın

bana yardımcı olacak fikir verecek kimse yok mu? Bakıcıya verdim bebeğimi komşumuz bakacak ama kaç para vermeliyim bilemiyorum haftada 4 gün çalışacağım. P.tesi salı sadece 2 saat bakacak diger iki gün 6 saat. toplamda 16 saat bakmış olacak. Hakkından az vermek istemiyorum fikir verin nolur :KK43:

Oncelikle meraba.ben istannbuldayim ve hergun 1 e kadar calisiyorum.ve bakiciya 600 tl veriyorum.bs kaldiginda gunluk isimi de yapiyo.Fikir olsun diye soledim

Selam güzel anneler. Nerelerdesiniz ? Bizim cimcime 4 gündür tam olarak yürüyor. Eller havada şeklinde bir oraya bir buraya dolaşıp duruyor. 6. Dişi de çıktı. Kilosu biraz geride olsada idare ediyoruz.
D vitamini bulunmuyor eczanelerde. Bu konuda doktoruna danisan var mı?
Sizler ve dünya tatlısı bebişleriniz nasılsınız? Herkes kayboldu resmen.

Merhaba çok sık yazmıyorum buraya ama takip ediyorum sizi. Bebeği brokoli sevmeyen varsa kaşar peyniri rendeleyip yedirmesini tavsiye ederim. Kızım ilk defa bugün brokoli çorbasını yedi.

Selam güzel anneler. Nerelerdesiniz ? Bizim cimcime 4 gündür tam olarak yürüyor. Eller havada şeklinde bir oraya bir buraya dolaşıp duruyor. 6. Dişi de çıktı. Kilosu biraz geride olsada idare ediyoruz.

Meraba.:KK66: Masallah kuzuyaa..dusmeden insallah bu tehlikeli sureci atlatiriz.benim kizimda yaklasik 20 gundur yuruyo masallah barekallah:) d vitamini olarak ne kullaniyosun biz devit 3 kullaniyoz ama cogunlukla unutuyorm malesef.

Kizlar cocuklarinizla ne tur oyunlar oynuyosunuzz.yeni egitici bi oyuncak almak istiyorum onerileriniz var mi
ben adım adım setine üye oldum. ilk sayıyı alalı 4-5 gün oldu. içinde 11 aylık bebeğe uygun aktiviteler var. beğendim ben. ilgilenen varsa daha detaylı anlatabilirim. bu arada doğum günü hazırlıkları yok mu? kise yazmıyo

canım maşallah prensese.
bizimde hastalık hiç peşimizi bırakmadı. ayakta duruyorda adım atmıyor bir türlü.. tabii girmediği delik açmadığı çekmece yok. oyuncaklardan ziyade ortalığı karıştırmayı seviyor...

bende devit kullanıyorum bulmakta sıkıntı çekmemiştim...
herkesler kayboldu ben girip bakıyorum ama kimse olmayınca da yazmıyorum bakıp çıkıyorum.
daha çok hareketlensin isterdim

ben adım adım setine üye oldum. ilk sayıyı alalı 4-5 gün oldu. içinde 11 aylık bebeğe uygun aktiviteler var. beğendim ben. ilgilenen varsa daha detaylı anlatabilirim. bu arada doğum günü hazırlıkları yok mu? kise yazmıyo
doğumgünü için malesef hiç bir hazırlığım yok sadece pastalara karar kıldım. onun dışında süsleri aldım.
zaten aile arasında yapacağım çok kalabalık olmayacağız. akşam düşünüyorum

1 Yaş konseptimiz pembe beyaz puantiyelerden oluşuyor.tütüsü hazır küçük hanımın. 1 yaş kurabiyeleri hazırlayacam, dağıtmak için ojeler süsleyeceğim,1 şeklinde keçe çubuklar ,ve kızımın resmi olan bir magnet,doğum günü 6 mart ama tabi ki pazar kutlama günü 8 mart olduğu için gelen bayanlara vermek için sabundan kokulu gül hazırlayacam...haydi bakalım kolay gelsin yaptıkça adım adım eklerim fikir olsun diye

kızlar bebekleri kiloları ne alemde?
kızım 9,300 olmuş...
gündüz yanında yokum çok vicdan yapıyorum..
okuldan gelince anne sütü alsın diye sadece emziriyorum
gece uykumuz da yok:KK43: sürekli emmek istiyor beraber uyuyoruz
gündüz yanında olamıyorum diye de kıyamıyorum

Evet canım ayrıntılı bilgi verirsem sevinirim bende almayı düşünüyorum ama nasıl bisey akşam hiç bilemiyorum

kızlar bebekleri kiloları ne alemde?
kızım 9,300 olmuş...
gündüz yanında yokum çok vicdan yapıyorum..
okuldan gelince anne sütü alsın diye sadece emziriyorum
gece uykumuz da yok:KK43: sürekli emmek istiyor beraber uyuyoruz
gündüz yanında olamıyorum diye de kıyamıyorum
S3ni çok iyi anlıyorum cnm benim oğlumda çoğunlukla yanında yarıyor ve sürekli emmek istiyor eğer bakan kişi ailenden biriyse hiç vicdan yapma bence

Evet canım ayrıntılı bilgi verirsem sevinirim bende almayı düşünüyorum ama nasıl bisey akşam hiç bilemiyorum
her ay gelişiine göre içerik oluyor. ben arkadaşımda gördüm ordan biliyorum. biz daha yeni üye olduk. sadece 11. ay sayısı var elimde. bi tane kitap var. bu ay neler yapabilmesi gerektiği yazıyor ilk sayfada. sonra etkinlikler var devamında. mesela resimde top bebek ve yatak var. tek tek isimlerini söylüyorsun. sonra bu yatakta kim yatacak diye soruyorsun. çocuğun göstermesini bekliyorsun. göstermezse sen elini koyuyorsun.delikler ve çubuklar var. çubuğu deliğe sokturmaya çalışıyorsun.kaşıkla tabaktan bişeyler almasını istiyorsun gibi. bi tane küçük kitapçık çıktı.kedinin üzgün, kızgın, neşeli ifadeleri falan var. 5 tane kart var. kapağı kaldırınca resimler var altında. bi tane resimli bir şiir gibi bişey var. uykuyla ilgili bilgi veren bir makale çıktı. bi de boy ölçer stiker çıktı.meela ilk anlattığım etkinliği yapabileceğini hiç düşünmezdim oğlumun ama yaptı çok şaşırdım.genellikle yapmaya çalışma üzerine kitap. bazılarında bunu yapamaz ama denemesini sağlayın diye falan yazıyo. hiç beklemediğim kadar ilgilendi oğlum. ama bir sorun var. bize dokundurmuyo kitabını. elimizi çekiyo ve bağarıyo biz dokununca:))ben beğendim.normalde ben de hep acaba ne öğretmeliyim diye düşünüyorum. o açıdan iyi oldu kitap

1 Yaş konseptimiz pembe beyaz puantiyelerden oluşuyor.tütüsü hazır küçük hanımın. 1 yaş kurabiyeleri hazırlayacam, dağıtmak için ojeler süsleyeceğim,1 şeklinde keçe çubuklar ,ve kızımın resmi olan bir magnet,doğum günü 6 mart ama tabi ki pazar kutlama günü 8 mart olduğu için gelen bayanlara vermek için sabundan kokulu gül hazırlayacam...haydi bakalım kolay gelsin yaptıkça adım adım eklerim fikir olsun diye
ben aile içinde yapacağım için çok özenmiyorum aslında.çocuk zaten birşey anlamıyo. biz süt alerjisi sebebiyle pastaneden pasta alamıyoruz. ben de kendim yapıcam. dün prova yaptım, kalıp alıp şeker hamuruyla süsledim. çok da güzel oldu. pastane pastaları gibi nerdeyse. balonlar ve birkaç süs. ve tabiki bolca hamur işiyle küçük bir kutlama olcak bizimki.

her ay gelişiine göre içerik oluyor. ben arkadaşımda gördüm ordan biliyorum. biz daha yeni üye olduk. sadece 11. ay sayısı var elimde. bi tane kitap var. bu ay neler yapabilmesi gerektiği yazıyor ilk sayfada. sonra etkinlikler var devamında. mesela resimde top bebek ve yatak var. tek tek isimlerini söylüyorsun. sonra bu yatakta kim yatacak diye soruyorsun. çocuğun göstermesini bekliyorsun. göstermezse sen elini koyuyorsun.delikler ve çubuklar var. çubuğu deliğe sokturmaya çalışıyorsun.kaşıkla tabaktan bişeyler almasını istiyorsun gibi. bi tane küçük kitapçık çıktı.kedinin üzgün, kızgın, neşeli ifadeleri falan var. 5 tane kart var. kapağı kaldırınca resimler var altında. bi tane resimli bir şiir gibi bişey var. uykuyla ilgili bilgi veren bir makale çıktı. bi de boy ölçer stiker çıktı.meela ilk anlattığım etkinliği yapabileceğini hiç düşünmezdim oğlumun ama yaptı çok şaşırdım.genellikle yapmaya çalışma üzerine kitap. bazılarında bunu yapamaz ama denemesini sağlayın diye falan yazıyo. hiç beklemediğim kadar ilgilendi oğlum. ama bir sorun var. bize dokundurmuyo kitabını. elimizi çekiyo ve bağarıyo biz dokununca:))ben beğendim.normalde ben de hep acaba ne öğretmeliyim diye düşünüyorum. o açıdan iyi oldu kitap

Meraba gcy.bende bu dergiye uye olmak istiyodum arkadadim tavsiye etmisti senden sonra kesin kara verdim.tesekkurler.bende kizima hikaye kitabi Alicam sesli olanlardan fischer price in var.bide normal bi hikaye kitabi.artik okumaya baslicam gec bile kaldim.

X