2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar bebeklerinize günlük ne kadar su içiriyorsunuz? benim oğlan elimle verdiğim şeylere ağzını açıyor kaşıkla verdiklerime açmıyor, biberona da alıştıramadım, o yüzden güç bela anca 20 cc kadar içirebiliyorum günlük
ben ölçmüyorum ama çok az içiyor hatta bazen hiç içmiyor, anne sütünden karşılıyor heralde diyorum

kızlar bebek araba koltuğu alacağız fakat çok fazla çeşit var yardımcı olur musunuz hangi marka hangi çeşit daha iyi daha kullanışlı,

Kizlar oglum artik emekliyor arkamdan mutfaga falan geliyor cok seker gozukuyor yaa hep hayal etmistim koridorda onu emeklerken sukurki nasip oldu ama daha zormus yaa saniye durmuyo hepte tehlikeli seylere gidiyor masanin altina giriyor koltuklarin altina dun iki berjerin arasina sokmus kafasini cikaramamis nasil agliyor zaten oturamiyodum simdi motor takicam herhalde ve artik evimizi bastan duzenlicez

Kizlar oglum artik emekliyor arkamdan mutfaga falan geliyor cok seker gozukuyor yaa hep hayal etmistim koridorda onu emeklerken sukurki nasip oldu ama daha zormus yaa saniye durmuyo hepte tehlikeli seylere gidiyor masanin altina giriyor koltuklarin altina dun iki berjerin arasina sokmus kafasini cikaramamis nasil agliyor zaten oturamiyodum simdi motor takicam herhalde ve artik evimizi bastan duzenlicez

Evet cnm baya zormus bizimkide emekliyo.koltuklara tutup kalkiyo.hicbirsey yapamiyorum dedigin gibi hep tehlikeli seyler yapiyo.cnm bisey sorcam bal kabagi verdinmi buraga

BALKABAGI CORBASI:patates balkabagi sogani minik minik dograyip kaynatin sonra blendir yapin z.yag ve tel sehriye atip biraz daha pisirin tel sehriyeler yumusayinca kapatin afiyet olsun minnaklara

Kizlar oglum hasta oldu hiriltili oksurugu var biraz da hapsiriyor. Burun akintisi ates yok. Simdi uyuyor biraz horluyomus gibi nefes alirken degil de verirken. Sanirim bogazi sisti ciglik atar gibi sesler cikariyodu sesi de kisildi kuzumun:KK43: Peditus veriyorum simdilik tadini hic sevmiyor bugun 2. Sefer verdigimde hemen kustu 5 dk sonra yine verdim yine kustu daha once olmamisti. Yarin da hafifleme olmazsa doktora gidicez artık.

Geçn
Kizlar oglum hasta oldu hiriltili oksurugu var biraz da hapsiriyor. Burun akintisi ates yok. Simdi uyuyor biraz horluyomus gibi nefes alirken degil de verirken. Sanirim bogazi sisti ciglik atar gibi sesler cikariyodu sesi de kisildi kuzumun:KK43: Peditus veriyorum simdilik tadini hic sevmiyor bugun 2. Sefer verdigimde hemen kustu 5 dk sonra yine verdim yine kustu daha once olmamisti. Yarin da hafifleme olmazsa doktora gidicez artık.
Geçmiş olsun canım.bir an önce iyi olur inş.benim kız da heyecanlanınca nefes nefese kalmış gibi davranıyor ve bu uzun süre devam ediyor.endiseleniyorum doktora goturuyorum.normal diyor doktor ama hep hırıltılı gibi.

çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin inş, hırıltı varsa bence ihmal etmeyin bronşit olabilir inş değildir de biz bronşitten hastanede yattığımız için çok korkuyorum, geçende bizimde çok ses çıkarıyordu boğaz iltihabı olmuştu pedidus geçirmedi antibiyotik kullanmıştık

ya kızlar ben araba koltuğu sormuştum ama hiç kullanan yokmu yada bi fikri olan kaynadı sanki

Kızım bizden nezle kaptı 3 hafta oldu yaklasık daha tam gecmedi.2 gündür de öksürük var arada benim de canım sıkıldı baya.bugün bikaç bitkiden karışım çay yaptım içirdim sanırım ondan balgamlı kustu az az bikaç kez rahatlattı heralde diyorum.inşallah ilerlemez takipteyim duruma göre gidicem dr.a.bizimki de çok çığlık atıyo sonra boğazı tahriş oluyo.

ya kızlar ben araba koltuğu sormuştum ama hiç kullanan yokmu yada bi fikri olan kaynadı sanki
Biz bebek arabasının koltuğunu kullandığımız için hala daha büyüğünü almadık 1 yaşndan önce almayız sanırım.ama eltim almıştı joie marka memnunum dedi kumaşı terletmiyormuş.benimki kraft ben kumaşından hiç memnun değilim çarşaf gibi bişey örtmeden kullanınca çok terletiyor.

Cok gecmis olsun canim acil sifalar kuzuya

Eklentiler

• Joie-stages-248000-249597_2.jpeg
    Joie-stages-248000-249597_2.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 105
Hepinize tesekkur ederim. Geceleri terliyor hep kalkiyorum ustunu komple acmis bugun uyku tulumu giydirdim artik yarin durumu iyiye gitmezse doktora gidicez mecbur ilerlemeden bronsitten ben de korkuyorum degildir insallah ya. Disari falan da cikmadik evde hasta oldu cocuk:KK43:

X