2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

teşekkur ederim ilginiz için tek tesellim sağlığının yerinde olması Rabbim başka dert veripte bugünümüzü aratmasın bazen sınıra geliyorum ama sonra toparlanıyorum ben bebeğime tarhana veriyorum sizlerde veriyormusunuz acaba bal kabağını irmik yada pirinçle haşlayıp yediriyorum bazen

ay çok duygulandım okuyunca bende ikinci hatta üçüncü taraftarıyım evet çok zordur mutlaka ama büyüyünce onları birlikte görmek nasıl güzel bi duygudur, ilk çocukta insan afallıyor ama ikinci öyle olmaz diye düşünüyorum bende Allah sağlık sıhhat versin

amin cnm, bende veriyorum tarhana bal kabağı denemedim kendim pek sevmem ondan galiba da ama vermek lazım herşeyden

ohhh en güzelini siz yapıyosunuz o zaman bizimki de mız mız hiç ağzı kapanmıyor sürekli de oyun oyun olmuyo ya bizimki emeklemiyo da oturduğu yerden sürekli oyun istiyo

Bugun oglen kiymali bulgurlu kabak dolmasi pisirdim onu yicek 2 gun aksamda tarhana corbasi yaptim onu icicek degisik seyler yesin diye yapip atiyom difrize ya ben bide merakliyim yemek islerinide hele bide oglusa olunca dokturesim var
hımm afiyet olsun bebişine bulgur gaz yapmaz mı ben daha hiç vermedim pirinç veriyorum da bide onu blendrdan geçirip mi veriyorsun

hımm afiyet olsun bebişine bulgur gaz yapmaz mı ben daha hiç vermedim pirinç veriyorum da bide onu blendrdan geçirip mi veriyorsun
Yapmadi herhalde canim oglen verdim bi sıkintisi yok zaten dolmalari doldurmadan once sicak suda sisirdim bulgurlari pirincten daha saglikli ve besleyici diye bulguru tercih ettim catalla hafif ezip verdim

C
canım hayırlı olsun paşaya. yalnız neden genel anestezi yapan doktora götürdünüz canım yaa haddime değil ama yazık bence çocuğa küçük bi operasyon için genel anestezi almasın yavrucak

Cnm buralarda (bu arada istanbul pendıkteyım) devlet hastanesi de dahıl genel anestezi yapmayan yer yok

Ya sanki beni anlatmışsın bnmkı de ne guzel yerdı hıç itiraz etmezdi şimdi kavga gürültü yemek yıoruz

Herseyde bi hayir vardir boylesi daha iyi olmus bence maddi olarak sıkıntı olmuyosa bence bebeklerimizin yemesi uykusu bizim kontrolumuzde olmali yasina kadar o kadar yeni seyler yapiyolar ki yanlarinda olmaliyiz bu değerli zamanlarda. Senin adina da sevindim canim.

Yapmadi herhalde canim oglen verdim bi sıkintisi yok zaten dolmalari doldurmadan once sicak suda sisirdim bulgurlari pirincten daha saglikli ve besleyici diye bulguru tercih ettim catalla hafif ezip verdim
kesinlikle öyle de bende vereyim bakalım, bende dün ilk defa ıspanak verdim börek yapmıştım içini verdim çok sevdi

çok teşekkür ederim cnm kesinlikle bnde öyle düşünüyorum da işte ücretsiz izin olunca sigorta doğu görevi hepsinden mahrum bırakıyorlar malesef, maddi olarakta idare ediyoruz bebeğim için değer

kesinlikle öyle de bende vereyim bakalım, bende dün ilk defa ıspanak verdim börek yapmıştım içini verdim çok sevdi
Dr.bize 1 yasina kadar ispanak yasak dedi yav.yasaklar listemiz:kivi.ananaz.cilek.ispanak.bakla.patlican.tuz.salca.inek sutu.bal.y.sarisi

Dr.bize 1 yasina kadar ispanak yasak dedi yav.yasaklar listemiz:kivi.ananaz.cilek.ispanak.bakla.patlican.tuz.salca.inek sutu.bal.y.sarisi
doktor doğru söylemiş çünkü kuzucuğum sindirememiş ıspanakları, yumurta sarısı da mı yasak ben hemen her gün veriyorum, malesef çorbalarına da biraz salça tuz koyuyorum, zararlı galiba ama yemiyo başka türlü

Kızlar yaklaşık 10 gündğr kızım kakasını top şeklinde yapıyordu 3 gündğrde yapmıyor ıkınıp duruyo arada kayısı ve zeytinyağ içirdim patates ve türevlerini vermiyorum balkabağı ve armut püreside verdim başka ne yapabilirim bu durum normal değil bence

Ya sanki beni anlatmışsın bnmkı de ne guzel yerdı hıç itiraz etmezdi şimdi kavga gürültü yemek yıoruz
canım dün kuru fasulye yapmıştım valla ezdim yedirdim öyle bi yedi ki anlatamam. bol salçalı bol tuzlu demekki bizim yemekleri sevecek arada vermeyi düşünüyorum her zaman değil tabiki. kendi yemeklerini de sıfır tuzla değil azıcık tuzla yapmayı planlıyorum yoksa hiçbirşey yemeyecek

Yoğurt da düzenleyici yedir bence kabız olmuş sanırım biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…