2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
benimki de 10 mart doğumlu. doktor grip aşısı için çağarmıştı bu ay. hoş çağarmasa da biz pek meraklıyız gitmeye. doktor bi kontrol etsin hem boyunu , kilosunu öğrenelim diye:)
aslında bakma bende c.tesi götürdüm öksürüğü geçmeyince ama o gün yokmuş başka bir dr da gitmedim.
acile girdim nasıl olsa oradan yardımcı olurlar diye
dediğim de oldu. muayeneden hemen sonra kendi drumuzu aradılar ona bilgi verdiler onun yönlendirmesi genel kontrol yapıldı ama boyunu kilosunu öğrenemedik
işte 2 hafta sonra gideceğim merak etmiyorum desem yalan olur

aramızda 4 gün varmış sizinle. ben bu ay götürmedim çünkü geçen ay ki kontrolde 8. ay da gelin demişti.
neyse 2 hafta sonra götüreceğim ben de bakalım o zaman ne durumda olucaz
Yok bizide cagirmamisti gece oksurugu oluto diye gittik o arada aylik kontrolu oldu iyide oldu:)

Yok bizide cagirmamisti gece oksurugu oluto diye gittik o arada aylik kontrolu oldu iyide oldu:)
aaaa öksürük için ne dedi peki dr. ne yapmanızı önerdi.
bizde de gece değil ama sabah çok zor kesilen öksürük atakları var. henüz ciğerlerine inmediğini gece boyu boğazdaki balgamın biriktiğini ve sabah bunun yüzünden öksürüklerinin olduğunu söyledi. çözüm olarak ilaç vermedi sadece ılık ılık su içirmemizi söyledi.

Hafif bi nezlw gecirmis geniz akintisi dedi burnuna serum sikip hapsirticaz bide cold mixde isimizi bayag gordu tikanmiyor

Hafif bi nezlw gecirmis geniz akintisi dedi burnuna serum sikip hapsirticaz bide cold mixde isimizi bayag gordu tikanmiyor
bak ya bende alıcam ama sürekli unutuyorum cold mix birazdan çıkınca alayım bu defa unutmadan teşekkür ederim hatırlattığın için

geçmiş olsun size de tatlım

bak ya bende alıcam ama sürekli unutuyorum cold mix birazdan çıkınca alayım bu defa unutmadan teşekkür ederim hatırlattığın için

geçmiş olsun size de tatlım
Sagol canim sizede bu arada bugun ben balkabagi tattirdim ogluma biraz sade biraz yogurtla verdim alerji yapmazsa corbasini yapicam cok tarif var hepsini yapmak istiyorum yogurtla peynirini evde yapiyorum haftasonu cicibebeyle tam bugday ekmegi yapmayi planliyorum vaktim olursa tabii herseyiiii organik olsun pasaminnnnnnn bi tavugum olsada serbest otlasa yumurtlasa

Çocuk felci aşısına cevap alamadım arada kaynadıysa son kez bidaha sorayım 6. Ayda ağızdan çocuk felci yapılan var mı? Birde bu aşı kaç doz oluyor ki?

Çocuk felci aşısına cevap alamadım arada kaynadıysa son kez bidaha sorayım 6. Ayda ağızdan çocuk felci yapılan var mı? Birde bu aşı kaç doz oluyor ki?
Ayy cano ozur yaaa yapildi 6.ayda karmanin icinde dr.ek salgin olabilir diye saglik ocaklari yapiyo dedi azoncede cocuk felci salgini var dedi haberlerde offffff ev hapsi olucak bi sure

Ke

Kesinlikle

Ayy cano ozur yaaa yapildi 6.ayda karmanin icinde dr.ek salgin olabilir diye saglik ocaklari yapiyo dedi azoncede cocuk felci salgini var dedi haberlerde offffff ev hapsi olucak bi sure

Bize de 6.ayda ağızdan bişi verdiler ama o çocuk felci aşısı mıydı ben sormadım bı de 8.ayda çağırdılar

Bize de 6.ayda ağızdan bişi verdiler ama o çocuk felci aşısı mıydı ben sormadım bı de 8.ayda çağırdılar
Cocuk felci agizdan oluyor canim muttemelen odur takip defteriniz varsa onda yazar bizim dr.ne asi yaptiysa tarihiyle beraber barkotunu takip defterimize yapistiriyo

Cocuk felci agizdan oluyor canim muttemelen odur takip defteriniz varsa onda yazar bizim dr.ne asi yaptiysa tarihiyle beraber barkotunu takip defterimize yapistiriyo

Evet cocuk felci aşısı 1.dozmuş deftere baktım şimdi hepatit b 3.doz , beşli karma aşı 3.doz , konjuge pnömokok 3. Doz ve cocuk felci 1.doz yapılmış
Allahım korusun bütün bebeklerımızı saglık sıhhat versin

Pardonnnn kizlar haberlerde soylenen ROTAVIRUS salgini vardi ya yanlis yazmisim

Ben izleyemedim haber ya.arkadaş yazında vardı çocuk felci salgını aşılama olmuştu bu ne böyle beeee
Dr.dedigine gore suriyeden gelen cocuklarda bu asidan yokmus ve cano bizim buralarda cok var yaa marmarafrma giderken hic gordunmu kopru altini sokakta yasiyolar onlarda evlat yaa neyse yazmak istedigim cok sey varda neyse allah yardimcilari olsin tabi bizimde

Benim kizim bugun 4 kere isalli yapti kakasini acaba dismi cikarcakki kizlar sizce on kere yapinca doktora gidilmesi gerekio demi

Gördüm cano ya çok rezalet gerçekten durum.evet söylenecek çok şey var da neyse...

Benim kizim bugun 4 kere isalli yapti kakasini acaba dismi cikarcakki kizlar sizce on kere yapinca doktora gidilmesi gerekio demi
Canim takip et ishalin cok sebebi oluyor dis,ek gida alerjisi,bagirsak enfeksiyonu gida alerjisinde vucuttada benekler oluyo gerci yok herhalde ole bisey bagirsak enfeksiyonundada su gibi durmadan yapar cok degilse dis olabilir aman diyim bol bol su ver biberonla kasikla

Ay saol canim ya gida degil herhalde cunku benekleri yok iste sabahtr 4 kez yapti bakalim eger dewam ederse goturcem doktora su veriyorum.normalde cok icmez ama kendisi istiyove baya baya icio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…