2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ayy bugun benim kafam bi dunya benim oglan surekli ciglik atiyo yirtildi bogazi kendince oyun oynuyoda az once ayy sus sisti kafam diye cikistim off zaten butun gun is bitmiyo kahvaltisi sonra mamasi gunde 4 kez uyuma fasli puresi yogurdu oynatmalari saymiyom bile gratise gitmek istiiiiiyyyyyooooruuummmmm simartmak istiyorum kendimi

ya ben de fotoğraf yüklemeye çalıştım seçtim dakikalarca bekledim yüklenmedi. küçülttüm gene olmadı. sinir oldum
neyse bana da geçen gün sipariş ettiğim oyun matı geldi onu çekmiştim. bugün salonda koltuğu filan çektim hep süpürdüm her yeri. matı serdim yere koydum kızı üstüne, başta bi şaşırdı, sonra baya durdu üstünde :) bi de şunu anladım, biraz da tembellikten iş yapmıyomuşum, gaza gelince nasıl da yapıverdim işleri ama tabii artık evde her şey üst üste, güya salona aldığımız tekli koltuk artık yatağımın yanında, salıncak balkonda filan. karman çorman olduk.

Aa geldimi bende meeak ediyodum nasil diye 2 paket olunca bayag buyuk oldu dime bende yarin ebebege gidicem aliyim begendiysen o harfler yada hayvanlar kolay cikiyomu duz desenmi alsam diye dusunmustumde gerci ciksin ogrenir bari yerine takarken:)

Haticemm resim paylasiyon yorum yada begeniyolar bir suru bebeklere tarifler falan var bebek sofrasi diye bir bayan off neler yapip paylasiyor he bide uye olunca benimle zeynebin butun fotolarini begenmek zorundasin:):)
Hesap açtım ama anlamadım pek nasıl kullanılıyo.beyim napcan instagram resim mi paylaşcan milletle dedi kızdı

Hesap açtım ama anlamadım pek nasıl kullanılıyo.beyim napcan instagram resim mi paylaşcan milletle dedi kızdı
Alla pulla benim gibi:)hesabini gizli yap bide biraz kurcala ogrenirsin ★soldaki ilk sayfa takip ettiklerinin paylastiklarini goruyon★yanindaki karisik fotolar var★tam ortadaki ya foto cekip paylasiyon yada kutuphaneden seciyon ★onun yanindaki hareketleri goruyon bide seni takip etmek isteyenlerin istegini goruyon★en sagdakide ana sayfan ustteki buyutec isaretine tikla isim ara sen simdi yaz bana ismini ozelden ekliyim

Kı anam foto ekleyemiyom ben bari profilime koyayım dedim onda da gizlilik kapalıymış kitaplıktan ekleyemiyom ayarlardan düzeltemedim nereyse ora

Kı anam foto ekleyemiyom ben bari profilime koyayım dedim onda da gizlilik kapalıymış kitaplıktan ekleyemiyom ayarlardan düzeltemedim nereyse ora
Anasayfanda 3 nokta ust uste olani tikla ayarlarini yap ordan bu arada takip ettiklerinin resimlerini begenmek istersek usttune cift tiklayip begeniyosun.ben istek yolladim sana kabul et

canım ben çok beğendim bu matı. hem harfli hem hayvanlı birleştirdim ikisini. üstünde dolanıyor. harfler ve hayvanlar çıkarılabiliyor ama öyle tuttuğu gibi çekemez henüz. şimdilik renklerin dikkatini çekmesi açısından gayet güzel bence. iki paket almak daha mantıklı en 1 metre, uzunluk 2 metre oluyor. öbür türlü kare olacak dışına çıkar sürekli. böyle de çıkıyo bi şekilde ama en azından alanı daha fazla

Anasayfanda 3 nokta ust uste olani tikla ayarlarini yap ordan bu arada takip ettiklerinin resimlerini begenmek istersek usttune cift tiklayip begeniyosun.ben istek yolladim sana kabul et
Yok anam o dediklerin bende. İpad uygulamasından girdiğim için yok sanırım. Beğen de zaten altta beğen diye yazıyo

Yok anam o dediklerin bende. İpad uygulamasından girdiğim için yok sanırım. Beğen de zaten altta beğen diye yazıyo
evet telefonda farklı oluyor bildiğim kadarıyla. uygulamayı indirmeden sitesinden bakarsan farklı gözğküyor. ipad'e uygulamayı indirmeyi dene. iphone uygulaması olarak indir.

Aa zeynep cok sekermis yarin bakiyim bende
evet tatlı ya ben de çok sevdim :)

evet telefonda farklı oluyor bildiğim kadarıyla. uygulamayı indirmeden sitesinden bakarsan farklı gözğküyor. ipad'e uygulamayı indirmeyi dene. iphone uygulaması olarak indir.
Zati ipad de uygulama indirdim onda böyle anlayamadım pek.eşim de gıcıklığına ilgilenmiyor

Cnm ozelden msj atim instagram var bende.eklermisin beni

Gelinimide gormus oldum :)dunurunle damadi begendinmi haci..foto paylastikca daha net gorucem bu foto minik ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…