2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Benim oglumda seninki gibi. Kafa öne dusuyo yada karsiya bakiyo. Zaten benim oglan boyunsuz gıdıyla vücut bitişik boyun kismi yok😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İlahi boyunsuz diyo bebişlerin öyle akıllım hatta benimkinin isiliğimsi bile oluyo birleşik durmaktan.silmek gerekiyo genelde

Yan yatırınca kıvrılıyo zaten. Bandanayı da kafasında tutmaz ki.

ben en son elastık bantlar var acıtmayan bez onlarla bantlıyorm kızımın sol kulagı kepcelesıyor :S
otekı normal cunkı sureklı sola meyıllı yatıyor dene ıstersen

Kizlar artik tum carelerim tukendi gercekten cinnetin esigindeyim sizden dua istiyorun bu uykusuz oglum icin...dun sekiz bucukta yatti 11 e kadar tam alti kez kalkti sonra on birde tekrar yatti ikiye kadar tamam guzel ama sonrasi tam bir facia yarim saatte bir ayakta ve uc bucukta kalkti oturdu artik uyku felan yok saat altiya dogru tekrar uyuduk yedi bucukta yine ayaktayiz buna canmi dayanir agliycam artik allah rizasi icin dua edin

Canim ayni durumdayiz nerdeyse allah yardimcimiz olsun !! Nereye kadar boyle gidicek bende bilmiyorum sebebini de anlamiyorum. Anneligimden suphe etmeye basladim biseyleri yanlismi yapiyorum bu cocuga bakamiyormuyum diye. Benim oglum bir ay oncesine kadar gece daha iyi uyuyodu bi kere kalkiyodu simdi bi haller oldu. Zirt pirt uyaniyo bide aglama krizine giriyo. Bende tukenmislik sendromu basladi ama basimi alip gidemiyom meryem uzerli gibi 😄😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

öncelikle arkadaşlar tabikide yalnız değilsiniz bende sizle aynı vaziyetteyim artı bide 6 yaşındaki çocuğum bebek doğalı heralde kıskançlıktan anne kötü rüya gördüm anne popomu sen silermisin anne yanınızda yatabilirmiyim vs... daha neler neler e bide beni düşünün napim bebişim sabaha kadar vızır vızır Allah nasip etsinde hepimizinki bi düzene otursun inşallah hepberaber oyun oynayacamız parkta vakit geçireceğimiz sağlıklı günler bir an evvel gelsin bacılarım

birde kızlar 2. ayda yapılan verem aşılarınız ne alemde bizimki yarım nohut kadar şişti içi kırmızı ile sarı arası bi renk acaba iltihaplanıyomu yada normalmi bilemedim kızımınki nasıl olmuştu hatırlamıyorum valla sizleriinki ne alemde...

Bebiş aç falan olmuyor demi? Kızım açken uyuyamıyor.bide odası çok sıcak olmasın o da etkiliyor bence.üstünü örtme olmazsa.Allah yardım etsin zor gerçekten bizede oluyor bazen sinirlenmemek elde değil

Bizimkisi kırmızı.dediğin gibi olmadı hiç Allah Allah inşallah sıkıntı yoktur

cnm bebeğim erkek , sizinkinin markası modeli neydi, rahat ve memnunsan bende alayım

kizlar bikac ay once facebooktaki grubu kurup
Cagri yapan arkadasi kk bi sureligine uzaklastirmisti
Yanlis hatirlamiyosam o yuzden uyari alabilirsiniz bir paylasim
Sitesinden baska bir paylasim sitesine gecmek istediginiz icin kurallar arasibsa
Yazili cunku

Kizlar dun gece baslayan siddetli karin agrisi kusma ishal sikayetiyle geceyi hastanede gecirdim 2 serum yedim. Sabah eve geldim bizim oglanin uyanma vakti gelmis bi de onunla ilgilendim sonra 1 saat uyudu kalktigimda butun vucudum dokuluyodu yavrumu kucagima bile alamadim bidaha hastaneye bi igne daha doktor bi tek gaaviscon verebilirim dedi emzirdigim icin bol sivi tuket falan hic halim yok allahtan gorumcem geldi hallediyo herseyi. Hastaneler full kusma ishal vakasi dikkat edin gerci ben nerden aldim virusu bilmiyorum evden bile cikmiyorum.insallah bi an once iyilesirim yavrum gozumun icine bakiyo Allah bize saglik sihhat versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…