2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Selam annisler bayram iyi geciyodur insallah
Bizim sipanin bezinde turunculuk goruyodukya
Bugun gittik tahlil yapildi sonucu daha gostermedim
Ama 8-10 lokasit ve kristal yaziyor ve muayene esnasinda
Bogazinda hafif kizariklik var dedi demek ondan istahi azalmisti
Sukurki ates yok huzursuzlukta yok bakalim pers.goturcez
Bu arada yabancilayan oglus bayram gezmeleri sayesinde
Asti kendini en son esimin annanesine gittik ve tam kalabalij
Oldugu ana denk geldik allah dedim simdi kiyameti koparcak
Ve biz direk kacicaz aaa bi baktim bizimki pür nese
Kime nasil simarcagini sasirdi bu arada bizide yalanci cikardi
O kadar insana biz cok yadirgauip agliyo diye kimseye iftara gitmedik
Bu cocuklar cok fenaa hatta takiliyolar annen (gelin) getirmiyo
Dime oglum diyee:))

Bebişim kaç gündür öğlenleri yarım yamalak uyuyor gıcık oluyorum hee.sizlerde de düzen değişikliği var mı acaba? Sıcaklardan mı anlayamadım.arabada uyuyan çocuk orda bile uyuyamadı

bir gün bende pılımı pırtımı toplayıp temelli şubat annişlerine gidecem ya hayırlısı, faceye giden gidene anacığım

evim evim güzel evimmmmm bayramı kaynanam gilde geçirdik bugün geldik kızlar, bu arada hepinize iyi bayramlarrr

Ohooo herkes bayram yapiyor anlasilan!!! neyse ben yinede soruyum kizlar ben bebisime meyve tattirmak istiyorum ama siz burada meyve puresinden felan bahsetmissini direk yikayip fileye koysam once oyke tatsa olmazmi

canım ben cam rendeden geçirip pütürüyle veriyorum , bildiğim kadarıyla filede sadece suyunu içmiş olacak ama olsun başlangıç için fena sayılmaz

reyyancım merhaba canım benim bildiğim kadarıyla bebişlere saf zeytinyağı verilebiliyor canım, çünkü zeytintağı hem hazmı kolaylaştırıyor, hemde yağda eriyen vitaminler olan A,D,E,K vitaminlerinin açığa çıkmasını sağlıyor. salatalara zeytinyağı katılmasının temelinde de bu var. bazı sebze meyvelerin vitamini yağsız olunca gizli kalıyor vücud kullanamıyor o vitaminleri. şeker konusunda katılıyorum verilmez. ayrıca bebişinin artık başını tutmasına sevindim canımmmm

Yine uykusuz bir gece ve uykusuz bir sabah delirmek uzereyim sizden yine dua yine dua yine dua istiyorum

canım Allah yardımcın olsun , bazen benim oğluş da beni delirtiyor 10 dk ya bir uyanıyor, gündüz insan bi şekilde dayanabiliyor da gece hiç çekilmiyor

geçmiş olsun canımm Allah acil şifalar versin..

evim evim güzel evimmmmm bayramı kaynanam gilde geçirdik bugün geldik kızlar, bu arada hepinize iyi bayramlarrr

Hoşgeldin canım maşallah senin bebiş yardırgamıyo demekki bnmki başka evde en fazla 2 saat duruyo sonra başlıyo ağlamaya eve gelince pıt susuyor :)

merhaba kızlar, benim canım çok sıkkın. kızım ishal oldu sanırım. ek gıdaya geçmedik. bişey yemiyor yani. bugün önce iki kez normal kaka yaptı arka arkaya. sonra dışarı çıkmıştık. bi huysuzlandı, baktım bir daha yaptı. tatil için yurtdışına geldik bi de. metrodaydık. altını açtık yeşil su gibi yapmış. doktora mesaj yazdım hemen. 7-8 kez olursa hastaneye gidin dedi. sonra 1 saat önce filan yine yaptı aynı şekilde önce huzursuzlandı baya sanırım karnı ağrıdı. sonra yeşil su gibi yaptı. şimdi uyudu ama benim epey moralim bozuldu. sanırım üşüttü kızım. biraz serin hava ve ben ince giydirmiştim
bebeği bu şekilde kaka yapmış olan var mı? varsa bir öneriniz var mı?

baloncuk verdiğin bilgiler için sağol tatlım aklımda bulunacak havuç için zeytin yağı öneririlir ama bebeklere verilmez sanıyordum kuzum bide başını tam tutamıyor eskiye göre daha iyi sadece doktor muaynede baktı yüz üstü yatırınca kaldırıyor ve sağa yada sola döndürüyordu bişey olmaz iyi dedi umarım daha da iyi tutarlar senin ki nasıl tutuyor kuzum belki genetiktir diyorum....bide doğumu ne bizim ki 26 şubat...

aynı durumu bebişim 3 aylıkken yaşadık enfeksiyon kapmıştı biberon ve herşeyi steril hala getirdik ve 1 damla kullandık geçti çok şükür siede geçmiş olsun...

Allahim bu cocuk kendi kendine uyumaya mi basladi hayal mi goruyorum :) bayram yaradi sanirim evimize geldk emzigi takinca uykusu geldignde uyudu

aynı durumu bebişim 3 aylıkken yaşadık enfeksiyon kapmıştı biberon ve herşeyi steril hala getirdik ve 1 damla kullandık geçti çok şükür siede geçmiş olsun...[/QUOTE]

teşekkür ederim yanıtladığın için, neyse ki gece bir sıkıntımız olmadı. umuyorum geçici bişeydi. bol bol emriyorum ben de susuz kalmaması için.

aynı durumu bebişim 3 aylıkken yaşadık enfeksiyon kapmıştı biberon ve herşeyi steril hala getirdik ve 1 damla kullandık geçti çok şükür siede geçmiş olsun...

teşekkür ederim yanıtladığın için, neyse ki gece bir sıkıntımız olmadı. umuyorum geçici bişeydi. bol bol emriyorum ben de susuz kalmaması için.[/QUOTE]

evet bol bol emzir ateşini kontrol et umarım daha da iyi olur...kızlar benim ğolan hiç harf çıkarmıyor aaa,ııııve eee başka bişey yok sizde durumlar nasıl...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…