2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar dun gece baslayan siddetli karin agrisi kusma ishal sikayetiyle geceyi hastanede gecirdim 2 serum yedim. Sabah eve geldim bizim oglanin uyanma vakti gelmis bi de onunla ilgilendim sonra 1 saat uyudu kalktigimda butun vucudum dokuluyodu yavrumu kucagima bile alamadim bidaha hastaneye bi igne daha doktor bi tek gaaviscon verebilirim dedi emzirdigim icin bol sivi tuket falan hic halim yok allahtan gorumcem geldi hallediyo herseyi. Hastaneler full kusma ishal vakasi dikkat edin gerci ben nerden aldim virusu bilmiyorum evden bile cikmiyorum.insallah bi an once iyilesirim yavrum gozumun icine bakiyo Allah bize saglik sihhat versin.

öncelikle çok geçmiş olsun..bizde 15 gün önce aile boyu atlattık isal istifar minik kuşuma bile 2 gün serum takıldı bebişinizi bol bol emzirin Allah esirgesin:nazar:

Herkese iyi bayramlar kizlar esimiz ve bebislerimizle
Nice bayramlara insallah cogumuzun bebekli ilk
Bayrami oglusu yarin suslucem papyon aldim da
Biz bu sicaklarda onunla ugrasirken tepelencez kan ter
Icibde kalcaz kiyafetlerimiz maf olcak neyseki herkez bebislerle
Ilgilencekk biz 2.plan:KK37:

öncelikle çok geçmiş olsun..bizde 15 gün önce aile boyu atlattık isal istifar minik kuşuma bile 2 gün serum takıldı bebişinizi bol bol emzirin Allah esirgesin:nazar:

Tesekkur ederim. Zaten ona bisey olcak diye korktum cok. Karnimin agrisindan yavrumu emziremedim bile kucagima alip zar zor emzirip hastanede aldim solugu allahtan 1 alt sokagimizda hastane serumdan sonra hemen gectim eve o acikana kadar ama sutumden gecer mi diye de cok korktum. Doktora dedim emziriyorum diye buscopan falan verdi. Bugun devlet hastanesine gittim emziriyorum dedim hicbisey veremem bol su ic dedi ama ishal hala devam ediyo mideme kramp giriyo dedim gaviscon verdi bi de igne yaptilar insallah bebegime zarari olmaz aldiklarimin.

birde kızlar 2. ayda yapılan verem aşılarınız ne alemde bizimki yarım nohut kadar şişti içi kırmızı ile sarı arası bi renk acaba iltihaplanıyomu yada normalmi bilemedim kızımınki nasıl olmuştu hatırlamıyorum valla sizleriinki ne alemde...

bu aşının tuttuğu anlamına geliyormuş bize de 4. ay aşımızda hemşire söyledi:emir_bebek: hatta patlayıp akabilirmiş ama siz karışmayın dedi

herkese iyi bayramlar, hasta olanlara acil şifalar, miniklere bol uykular biz kızımla annenimize gidiyoruz kib bol dinlenin:nazar:

canım yoğurt ve meyve püresi ile yavaş yavaş başla önce bir iki çay şaşığı tadını öğrensin sütten sonra yabancı bir tad olarak algılıyor ama alışıyorlar...bide yağ ve şeker bebişlere yasak aklında olsun...

Ya kizlar ben bugun ogluma patates tattirmaya calistim. Buharda hasladim catalla ezdim icine biraz su koydum azcik da 1 cay kasigi kadar zeytinyagi koydum. Ama oglum yemedi. İki kere denedim ikincide midesi bulandi kustu bayaa 😢 moralim bozuldu ben ek gidayi sever diye dusunmustum istahsiz bi cocuk degildir. gecen gunde kiraz suyu verdim onuda pek sevmedi 😔napsam simdi yaa..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimkide öyleydi çok korktum ne olacak diye ama düzeldi bide boyun yapısı kısa ondan diye düşünüyorum ben bide yüz üstü yatarken başını kaldırıyorsa kormayın...şubat 26 doğumlu bu arada...

Kızlar bebekleriniz kucağınızda dururken ya da oturur vaziyetteyken kafası nasıl duruyor? Benimki tam dik değil öne doğru duruyor da normal mi merak ettim.

2.bebişi hemen istiyorumda olmuyor...bence araları fazla olmadan bir tane olsun bir arada büyüsünler yaşım 27 benimde..

Kızlar 2. Bebeği ne zaman yapmayı düşünüyosunuz. Ben 37 yaşındayım 1 tane var şükür Allaha diyorum. Yaşım büyük olunca yapsam mi yapmasamda mı kaldım.

Amannn tepelendik valla sicak cocuk terliyo
2 kapi yaptik insanlari yadirgadigi icin kudurdu
Uykusu sasti kudurdu eve zor attik kendimizi
Esimle benim kiyafetler mahvoldu terden sirtimiza
Yapisti sac bas dagildii bizi ev paklar anacim topla
Sacini tepeden giy pijamani cocuk bak

Siz daha önceki 2014 mart anneleri grubundan dini dimi
n bisiler sonrsinda.....gecen aksa
m bi baktim yok...ara tara kapandi sanirim...eklerseniz sevinirim....tskler :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet oradanim...grupta yasanan durumlardan sonra gecen aksam bulamayinca soka girdim.... tekrar eklerseniz sevinirim..tskler :))

İyi bayramlar annecikler oglusumla ilk bayramimiz allah yenilerine erdirsin hepimizi :)

Ohooo herkes bayram yapiyor anlasilan!!!:KK66: neyse ben yinede soruyum kizlar ben bebisime meyve tattirmak istiyorum ama siz burada meyve puresinden felan bahsetmissini direk yikayip fileye koysam once oyke tatsa olmazmi

Ohooo herkes bayram yapiyor anlasilan!!!:KK66: neyse ben yinede soruyum kizlar ben bebisime meyve tattirmak istiyorum ama siz burada meyve puresinden felan bahsetmissini direk yikayip fileye koysam once oyke tatsa olmazmi

Ben doktorun direktifi üzerine meyve suyuna geçen hafta başladım. Elma, armut, şeftali. Cam rendede ezip süzgeçten geçirip suyunu verdim 2şer gün. Alerjik bir durum oluşmadı. Bugün pürelere başlayacağız. Elma ile başlayıp yine 2şer gün, diğerleri ile devam. Doktorunuza danışmadan başlamayın bence.

Ben meyve püresini cam rendeden geçirerek tattırdım şeftaliyle başladım pütürlerinide süzmedim ilerde zor olmasın diye alışsın die. Gerçi benm bebiş hiç bi meyveyi sevmedi yemio o ayrı :KK43:

Ben cam rendeden gecirip yedirdim cnm arttirarak kayisi ve erik

Himm sagolun kizlar anladigim kadariyla file kolaya kacmak olacak peki alerji yaptigini nerden anliycaz

Standart alerji tepkileri oluşur. Vücutta kızarıklık, döküntü. Çok şükür bizde vir problem çıkmadı. Bugünde elma püresini yedi güzelce. Tatilde olduğumuz için hazır pürelerden aldım ben. Doktorumuzun tavsiye ettiği marka hipp.

X