2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar bebislwriniz gunduz uykusa kac ssat araliklarla yatiyor ve ne kadar uyuyor

Oglum sabah 6-7 arasi uyaniyor. 2 saat uyanik sonra bidaha yatiyor 40dk-1.5 saat arasi uyuyor belli olmuyo yani uyaninca yine 2 saat uyanik kaliyor boyle 6 ya kadar 6da aksam uykusuna yatiriyorum sallayarak falan yarim saatte uyuyor ama 7 bucukta emmek icin bidaha kalkiyor emip uykuya devam sonra ilk 4 saat sonra acikiyor emip uyuyor sabaha kadar 2-3 saatte bir kalkiyor. gazi olursa bazen sabah 4 te falan da uyaniyor yarim saat 1 saat uyumuyor.

Kızlar bebekleriniz kucağınızda dururken ya da oturur vaziyetteyken kafası nasıl duruyor? Benimki tam dik değil öne doğru duruyor da normal mi merak ettim.

Kızlar bebekleriniz kucağınızda dururken ya da oturur vaziyetteyken kafası nasıl duruyor? Benimki tam dik değil öne doğru duruyor da normal mi merak ettim.

Cogunlukla dik tutuyor ama onlugunde resim varsa ya da asagilarda dikkatini cekenbisey varsa ya da benim elimi kemirmekle mesgulse o zaman kafasini baya egiyo iki buklum oluyo hatta:)

Valla canim bende deliriyorum zaten artik onu besigine birakiyorum bagiriyor kendi kendine bende yarim saatte bir bazen on dakkada kalkiyorum onu sakinlestirip tippp dusuyorum

As.Sağlık olsun canım. Ben arada bakıyorum burdan size kızlar seni merak etmişlerdi de söylem de dim bebisin şimdi nasıl iyidir inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim oglum da one dogru egiyo canim ya ben cok ince bi yastik kullaniyorum ondan mi oldu ki dedm kendi kendime

Benim oglumda seninki gibi. Kafa öne dusuyo yada karsiya bakiyo. Zaten benim oglan boyunsuz gıdıyla vücut bitişik boyun kismi yok😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben Allah nasip ederse araları 3 yaş olsun istiyorum. ben senin durumunda olsaydım eğer ikinci çocuğu düşünüyorsam araları 2 yaş falan olsun isterdim ama senin tercihin tabiki..

Ben 4-5 sene dusunmuyorum o kadar enerjim yok cok yoruyo tek cocuk bile

Heralde Sizler bebeklerinize kardeş yapmayı düşünüyorsunuz. Ben yapmasamda bencillik etmiş olmam dimi. Bakması ćok zormuş.

Ya kizlar ben bugun ogluma patates tattirmaya calistim. Buharda hasladim catalla ezdim icine biraz su koydum azcik da 1 cay kasigi kadar zeytinyagi koydum. Ama oglum yemedi. İki kere denedim ikincide midesi bulandi kustu bayaa 😢 moralim bozuldu ben ek gidayi sever diye dusunmustum istahsiz bi cocuk degildir. gecen gunde kiraz suyu verdim onuda pek sevmedi 😔napsam simdi yaa..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hiç zorlama her gün 1-2 cay kaşığı kadar yedir tattır bi süre sonra alışıp yıolar zaten
Kıyamam ya kusmuş bi de
Alışır annesi sen üzülme

belki de ek gıda için biraz daha beklemen gerekiyodur. yani 6 ay hiç ek gıda almasa da olur sonuçta. doktorun başka dediyse tabi onu dinlemelisin de, belki de hazır değildir. ama canını sıkma bence. eninde sonunda yiyecek.
bence ek gıdayı sevsin diye tatlı şeyler vermeye de çalışma, ileride sebzeyi sevdiremeyebilirsin. ben de bişey bilmiyorum gerçi bu konularda da okuduklarıma dayanarak yazıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…