2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

valla aynen öyle canım yaa tehlikeli maddeler. çocuğunu düşüren annelere bi çocuğa sahip çıkamadılar derdim başıma geldi

Cok gecmis olsun sipalar fena hareketlendi ben de korkuyorum her an bisey olcak diye allah tekrar yasatmasin cnm

amin canım yaa Allah kimseye yaşatmasın aklım çıktı yerinden çok kötü oldum. bizim sıpa hiç belirti de vermedi normalde kendiliğinden oturamazdı dönemezdi bir anda ikisini de yaptı

Hahahhah esragokhan'la ikiniz demirbaş olmuşsunuz walla ayyy yaa orada tek eksik sizsiniz canim yaa bi ikna edemedik ki :) ben senin performansa guveniyorum iki yeride idare edersin sen :) gelinn be yaww girgir super orda

zeyno dostum aklımı çeliyorsun valla facem yok olaydı iyiydi

Kızlar 2. Bebeği ne zaman yapmayı düşünüyosunuz. Ben 37 yaşındayım 1 tane var şükür Allaha diyorum. Yaşım büyük olunca yapsam mi yapmasamda mı kaldım.

Kizlar bebislwriniz gunduz uykusa kac ssat araliklarla yatiyor ve ne kadar uyuyor

canım benim bebişim sabah 9 gibi uyanıyor. 12 gibi yarım saat uyuyor. 3 gibi bir saat uyuyor. 7 gibi de 1-2 saat kadar uyuyor. sonra gece 12 de gece uykusuna dalıyor..

ay varya benim bile kocana ve ailesine tekme tokat dalasım geldi yüksek müsadenle anlamazlar şekerim , bide çocukların uyku saatleri geçince iyice huysuz oluyorlar, dahaçok ağlıyorlar, agucuk gugucuk için alırlar kucaklarına ağlayınca hooop anne susturamazsak da bi çocuğu susturamadı oluyoruz. hem uyuyan çocuk öyle hop diye kaldırılır götürülür mü yaa bari en azından uyanmasın diye dikkat edilir. yada az daha beklenir belki uyanır diye. olmadı bari aynı şehirdesiniz, çocuk uyuyor yarın gelelim denir.. kalabalık ortamlara çocuğun girmesini de hiç istemiyorum yaa bayramda ne yapacağız bilmiyorum ev karınca yuvası gibi olacak poff

Kızlar 2. Bebeği ne zaman yapmayı düşünüyosunuz. Ben 37 yaşındayım 1 tane var şükür Allaha diyorum. Yaşım büyük olunca yapsam mi yapmasamda mı kaldım.

canım ben Allah nasip ederse araları 3 yaş olsun istiyorum. ben senin durumunda olsaydım eğer ikinci çocuğu düşünüyorsam araları 2 yaş falan olsun isterdim ama senin tercihin tabiki..

canım benim bebişim sabah 9 gibi uyanıyor. 12 gibi yarım saat uyuyor. 3 gibi bir saat uyuyor. 7 gibi de 1-2 saat kadar uyuyor. sonra gece 12 de gece uykusuna dalıyor..
ay canim ne guzel peki gece kac kez uyaniyor anam bizimki bi bakiyon bi gunduz guzel uyuyor bi bakmissin hic uyumuyor gecede ortalama dokuz dokuz bucuk gibi uyuyup sabaha kadar en az bes defa kalkip sabah bestede tam olarak uyaniyor

Ay hic sorma canim benim sanki kendimize evlat degil kocamin ailesine sevmelik oynamlik vitrinlik esya dogurmusum haaaa bak bide gecenlerde beni bi guzel sikayet etmisler neymis efendim ben cocugun ustune cok dusuyomusum cocuk onlarin kucagindayken zirt birt bakmaya kalkip yemek bile yiyemiyomusum onlarda benim yuzumden cocugu sevemiyolarmis benimkide zaten anasi bacisi icin canini verir simdi oraya gittikmi esiminde gozleri benim ustumde ben cocuga mudahale ediyorum o bana mudahale ediyor ay arkadasim ya sinir oldum valla cocuk benim cocugum rahat degilim iste baskasindayken bunun onlarla bi ilgisi yokki kendi kizlarinin cocugubellerinde buyudu her istediklerini yaptilar benimkinide oyle olacak sandilar bende buna izin vermeyince sonuc bu iste off valla bu konuda oyle dertliyim ki anlatamam sinir sinir sinir oldummm....

canım geceyi hiç sorma ssaat başı uyanıyor. hatta sabah 7 den sonra yarım saatte bir ama ben de alıştım artık bu düzene. bazen 2- saat uyuduğu oluyor, öylü güzel uykumu almış şekilde uyanıyorum ki değme keyfime ayy sabah 5 de tam mı uyanıyor ona bünye dayanmaz yahu 5 de kalkıp ne yapıyorsunuz ben olsam sinirden çıldırırdım galiba valla bende çocuğumun üstüne çok düşüyorum. hele o toz şeker ve tofita şekerden sonra sürekli gözüm üzerlerinde eminim rahatsızlar ama henüz bi şikayet gelmedi ben diğer konularda rahatım çok şükür benden çok düşünüyorlar çocuğumu pencere falan açmıyorlar cereyan olur diye , sessiz konuşuyorlar uyanır diye falan ama işte off ne bulsalar ağzına veriyorlar bende ona sinir oluyorum. senin durum daha zormuş, aslında önemli olan eşinin arkanda olmasıydı, keşke o seni destekleseydi

kızlar selam, ben de facebook grubu için istek gönderdim. admin kim bilmiyorum, ama buradan haber vereyim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…