2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Arkadaslar 4aylik kontrolde doktorunuz demir ilacı verdi mi
bazı kaynaklar verilmemesi gerekir diyor da

Gel 2015 eylul gel gel

ohooo kız ben buranın kadrolu elemanıyım asıl sen nerelerdesin faceye gittin demi doğru söyle

Hahahhah esragokhan'la ikiniz demirbaş olmuşsunuz walla ayyy yaa orada tek eksik sizsiniz canim yaa bi ikna edemedik ki :) ben senin performansa guveniyorum iki yeride idare edersin sen :) gelinn be yaww girgir super orda

Ayyy canim yaa kiyamam ( nasil olduğuna bakmak için girdim ve bununla karsilastim cok uzuldum insallah bi sorun yoktur ( offf kotu oldum gece gece umarim sabah bi sorun yok diye mesajini alirim ((

Ohhh canim bunu simdi gördüm rahatladim valla çok korkmustum Rabbimbebelerimizi korusun iinşallah onların tirnagi acisa bizimki kopar cook geçmiş olsun artik çok dikkatli olmak lazim.

Alllahimm oglum ilk defa kendi kendine uyudu
Cok uykusu gelmisti besigine ystirip emzigi taktim
Dondu popisini sak diye uyuduu
Dusunuyofum nasil slistircam kenfi kendine uyumaya diye

inşallah bizim kızda örnek alır gece 11 den beri verdiği mücadeleyi zor ve geç te olsa ben kazandım bu defa da benim uykum kaçtı bende annemi istiyoruuum.

geçmiş olsun ben de birkere düşürdüm o korkuyu halen atamıyorum eşimin kucağındayken bile kırk kere tembihliyorum dikkat et dikkat et gözünü ayırma hareketlendikçe işler daha zorlaşıyor galiba tehlikeli madde bunlar

nasılsa uyumazsa sabaha kadar nöbetçi anne var rahatlar o yüzden sabrın sonu selamettir diyelim hep böyle mink kalmayacak bu minişler

Valla canim bende bunalim otesi bunalimlardayim sokak yuzu gordugum yok bide bunlarla ugras ay valla bazen oyle bi daraliyorum ki oturup hungur hungur aglayasim geliyor gel 2015 yazi geeeell

nasılsa uyumazsa sabaha kadar nöbetçi anne var rahatlar o yüzden sabrın sonu selamettir diyelim hep böyle mink kalmayacak bu minişler

He he valla canim orasi oyle benim esim baska herkese karsi bebege cok hassas ama soz konusu ailesi olunca onlara bebekten daha hassas allahim buyuselerrdi bi hayirlisiyla

Alllahimm oglum ilk defa kendi kendine uyudu
Cok uykusu gelmisti besigine ystirip emzigi taktim
Dondu popisini sak diye uyuduu
Dusunuyofum nasil slistircam kenfi kendine uyumaya diye

Bu süper birşey. Ben ya sallıyorum kucakta yada yatağinda. Yada emerken uyutabiliyorum. Nasıl alıştırıcam kendi kendine uyumaya bilemiyorm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim eşim şu an çalışmıyo, bayramdan sonra işe başlıycak. ev oğlumla bana kalcak ne güzel. ancak o zaman denemeye başlıycam. ben de bu şekilde yapmak istiyoru ama çocuk azcık ağlasın eşim dikiliyo başıma, niye ağlıyo bu çocuk.emzirdin mi, altını değiştirdin mi, ağlatma çocuğu. bi gitsin ben de anlattığın şekilde deniyce. emziği var zaten ama bi de fisher price ın köpekçiğini alcam bi de. bakalım sevecek mi

Cnm kangurunuz hangisi memnun musunuz. Benim kide kucakta inmeyi istemiyo. Belimiz kolumuz tutmuyo artık.

mothercare' den almış arkadaşlar bize. memnunuz ya. rahatlatıyo insanı. kucakta taşımaktan daha kolay en azından canım. bebeğin erkekmi bilmiyorum ama erkek bebeklerde bacak arsının geniş olması önemliymiş, aklında bulunsun.

Canim cok geçmiş olsun.bizimki de geçen karyola dan yuvarlandı yerde sünger yatak vardı onun üzerine düşmüş Allahtan çok dikkat etmemiz lagzim artık. Baloncuk yogun istek üzerine face grubuna davetlisin.herkes seni soruyor.

Facedki grubun adi ne bende gelmek istiyom

Off aynen bizde oyleyiz ne sekilde uyuyacagina beyefendinin keyfi karar veriyor

Vallahi benim eşim de ilk başlarda öyle yapıyodu, o da evden çalışıyo. Ben oturdum konuştum valla, yani anlamıyorum zaten çocuk ağladığı zaman suçlayıcı, yargıayıcı bakışlar böyle etrafta... insanı geriyolar, sen gerilince çocuk daha çok ağlamaya başlıyo. Ben de anlattım çocuk işte hiç bi sebep yokken de ağlayabiliyolar, uykuları gelince ağlıyolar, canları sıkılınca ağlıyolar, bebeğin tek iletişim kanalı ağlamak sonuçta. annemle ve kayınvalidemle de oturdum konuştum, sürekli ay bu çocuk aç kaldı, ay efendim bi yeri mi ağrıyo, offffff. ama artık kabullendiler beni de benim kendi çocuğumla iletişimimi de. Hayır işin kötüsü bi de aman efendim benim çocuklarım ağlamazdı ne uslulardı da bilmem ne, ya bi kere hatırlamıyolar bile üstünden geçmiş otuz sene. ayh neyse içimi boşalttım:) Ama yani başından beri sadece eşim ve ben baktık bu çocuğa bilerek ve isteyerek kimseden yardım almadım, çünkü iyi niyetliler biliyorum ama çok geriyolar ortamı, çok evhamlılar, üstüne üstlük benden daha iyi bildiklerinden de eminler. İşte yeterince konuşunca halloldu neyse ki:)

sağol canım szize de geçmiş olsun Allah korumuş. şekerim faceye gelemiyorum çünkü kocişle bundan 3 sene evvel birbirimize söz verdik facelerimizi kapattık birdaha açmadık. şimdi ben açarsam o da açar hiç gerek yok benden selam söyle bende hepinizi merak ediyorum ama el mahkum toto gardiyan anlayacağın

tam benim durumumu anlatmışsın. bizimki her uyumadan önce ağlıyo. eşim onlarca defa buna tanık oldu. hala eminmisin uykusu için ağladığına diyo. hayır tabiki değilim ama karnı tok, altı temiz ve uyku saati geldi. bi süre uyutmayı deniycem olmazsa sonra da başka şeyleri denerim diyorum:)) annelerde aynı tabi.birde insanı suçluyolarya deli oluyorum. niye ağlatıyosun çocuğu, uyumak istemiyo herhalde ağladığına göre diyolar. o zaman da diyorumki ben çok seviyorum oğlumu ağlatmayı.sanki onlar benden daha çok üzülebilirlermiş gibi benim çocuğuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…