2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Cnm kangurunuz hangisi memnun musunuz. Benim kide kucakta inmeyi istemiyo. Belimiz kolumuz tutmuyo artık.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar çok kötüyüm bebeğim ana kucağında yatarken kendi kendine kalktı oturdu ve yana düştü başı fayansa çarptı çok ağladı off çok kötüyüm yaa herşeyy bir anda oldu hiçbirşey anlamadım, ben devitini içirmek için onu hazırlıyordum bi baktım düştü

Kızçem yolculuğa alışkın kaç kez gittik annesini üzmüyo Allahtan.araba salladıkça otomatik uyku geliyo çocuğa

Araba hareket edince uyuyan cocuklara bayiliyorum bizimki etrafi izliyo uykusu gelince de eve gidene kadar agliyor cok nadir uyumuslugu var

Ayyy cnm kiyamam gecmis olsun doktora gittiniz mi

Yüksekliği çok muydu düştüğü yerin geçmiş olsun

çok geçmiş olsun genelde düşünce uyutmayın kusmazsa bişeyi yoktur derler ama inşallah bişeyi yoktur yavrunun

Deryaa gecmis olsun canim ya cokmu sert carpti
Eger oyleyse git bence hemen insallah bisey yokturda
Goturmekte fayda var off yaa

Ayyy cnm kiyamam gecmis olsun doktora gittiniz mi

Yüksekliği çok muydu düştüğü yerin geçmiş olsun

çok geçmiş olsun genelde düşünce uyutmayın kusmazsa bişeyi yoktur derler ama inşallah bişeyi yoktur yavrunun

Deryaa gecmis olsun canim ya cokmu sert carpti
Eger oyleyse git bence hemen insallah bisey yokturda
Goturmekte fayda var off yaa

sağolun kızlar çok yüksek sayılmazdı iki karış kadar ama nefesi kesilene kadar ağladı. çok korktu sanırım ondan o kadar ağladı. takip ettim hareketlerinde azalma kusma şişlik falan varmı diye hiçbiri olmadı, 10dk ssonra eski haline döndü gülücükler falan attı, emzirdim , daha yeni uyudu. aradan 2 saat geçti. doktora götürmedim.Allahım kimsenin bebeğini düşürmesi yaaa çok zormuş. kerata dönemiyordu naasıl yaptı anlamadım bide kalktı oturdu döndü hepsini bi anda yaptı şok oldum. uzaktaydım zor yetiştim azıcık tutar gibi oldum vurma şiddeti azaldı. yetişemeseydim çok kötü çarpardı

Aklımda bulunsun tavsiyen revaniyle ilgili cevap yazdım okudun mu bacı?

okudum canım ama hiç kapağını açmıyorum fırının. açtığımda zaten pişmiş oluyor direk alıyorum. başka bi yerde hata yapıyorum ama nerde anlamadım. belki de kıvamında sorun oluyor yaptığım keklerin

Alllahimm oglum ilk defa kendi kendine uyudu
Cok uykusu gelmisti besigine ystirip emzigi taktim
Dondu popisini sak diye uyuduu
Dusunuyofum nasil slistircam kenfi kendine uyumaya diye

Off canim ya cok gecmis olsun eminim ondan cok senin canin acimistir rabbim daha beterinden korusun

Ya varya bazen kocamida ailesinide katledesim geliyor iftara cagiriyolar tam cocugun uyku saatine denk geliyor bizim beyefendide biturlu cocugun uyku duzeni ne demek anlamadi gitti ucarak anasigile gidiyoruz yeterki bebegib gorsunler be adam anlasana cocgu o saatte kim gorecek ordada surekli kucagimda basbas bagiriyor hem ortami yadirgiyor hem g..t kadar ev coxuk daraliyor sicaktan heryerin cami acik ceryan yapiyor ben bi taraftan uyutmaya calisiyim derken zaten cikip eve geliyoruz bugun bir saat bile uyumadi bebisim saat alti gibi uyudu gelmis babamiz cocugu kucaklayip aldi hadi gidiyoruz ya cocuk yeni uyudu hari duzgun tut uyanmasin desemde bildigi gibi tutuverdi tabi oglusum aninda uyandinordada bi huzursuz bi huzursuz bide bana bunun uukusu var uyut demezlermi yarabbi diycektim sizin gorgusuzlugunuz anlayissizliginiz yuzunden bu cocuk boyle oldu biraksaydiniz uyuyacakti diye kusacaktim ofkemi...bebisimin gozundenn uyku akarken gorunce ama onlar yuzunden uyumadigini bilince nefret ediyorum onlardan...DUYGU YOGUNLUGUNDAN KARMAKARISIK YAZDIM BIR AN ONCE ICIMI BOSALTMAK ICIN...:///

Off canim ya insanlar anlamiyolar bebeklerin isteklerini
Esinin bu konuda anlayissiz davranmasi seni ve bebisi dahada zorluyor
Bizde gene olaylar tam tersi biz asla uyku saatinde biyere goturmuyoz
Helede gece uykusuna yatiyosa bizim koca pat diye solutor valla
Biz gelemeyiz kusura bakmayin diye ama bu seferde ayy valla cocugu süs bebegi
Gibi buyutuyonuz gelin burda uyur ulann bucocuk 20 kisinin icinde nasil uyusun
O seste kendileri gece yatarken cit cikmasin isterlerr.hadi gittin diyelim odadan cikamiyon
Bize gunah degilmi yaa

Canim valla aynem oyle bide diyorum ya bebisin aksam uykusna denk geliyor dedigin gibi odadan cikamiyorum yav diyorum ya zaten g..t kadar ev yani bu defada basliyolar biz cocugu gormiyoruz bilmem ne ulan allahtan korkun ayni sehirdeyiz be benim anam babam ne yapsin taaa nerdeler adamlar cocugun hasretinden yanip tutusuyor bunlar ayni sehirde sikayet ediyolar benim onlar gibi bi cocuga otuz yerden bakanim yokki duzeni bozulursa bozulsun diyim tek basimayim coxuk uyumayinca cinnet geciriyorum herseyiyle tek basima ilgileniyorum ya bide evladimi oyle uykulu gozlerle bana bakrken gorunce valla aglayasim geliyor esimede ver cocugumu kendinden burda kal diyip tekme tokat dalasim geliyor(

Bu zamanlarda geccek hacim nasipse seneye yaza buyucek ogluslarimiz
O konusanlarda gun gelecek belkide torun bakicaklar konusan genc tayfaninda
Cocugu olucak biz ozaman tutucaz ellerinden kucuk tosbaalarimizin keyfimize bakicazz...
Hicc takilmaa 2015 in yazini dusunn ben hep ole yapiyom
Yoksa bunalim hergunn yedir icir yatir yedir icir yatir
Sokaga cikinca yeni dogmus kedi encigi gibi hissediyom kendimi
Yolda yurumeyi unutmusum bee

Alllahimm oglum ilk defa kendi kendine uyudu
Cok uykusu gelmisti besigine ystirip emzigi taktim
Dondu popisini sak diye uyuduu
Dusunuyofum nasil slistircam kenfi kendine uyumaya diye

Ay ne guzel insallah hep devam eder bu arada odasini ayirdin degil mi artik odasinda mi uyuyor bıdık

Cok gecmis olsun sipalar fena hareketlendi ben de korkuyorum her an bisey olcak diye allah tekrar yasatmasin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…