2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar kan ilacı huzursuzluk yapar mı çok uslu çoçuğum bi haftadır delirdi bu kan ilacı guysuzluk yapıyoda kullanmam valla ne bu canım çıktı uykusuzluk sinir mahvoldum ben

benimkinde yapmisti cnm agliyodu baya megerse 1 damla baslayip yavas yavas artirilcakmis bagirsaklar alisana kadar ben birden 4 damla verdim karnini agritti sanirim yavrumun

benimkinde yapmisti cnm agliyodu baya megerse 1 damla baslayip yavas yavas artirilcakmis bagirsaklar alisana kadar ben birden 4 damla verdim karnini agritti sanirim yavrumun

peki sonrasında ağlamaları geçti mi canım. yavaş yavaş başlayınca ağrılar ağlamalar azaldı mı ki

peki sonrasında ağlamaları geçti mi canım. yavaş yavaş başlayınca ağrılar ağlamalar azaldı mı ki

ben 4 damlayla basladim 4 damla ile devam ediyorum bi hafta bi garipti uyku duzeni falan bozuldu 13. gun bugun artik normale dondu alisti heralde bunyesi ama kaka daha az yapiyo her gun yapiyodu simdi 2 gunde 1

Aldim cantayi esim gezmeye goturucekti nereye
Gideli dedi dedim sur marmaraforuma daldim magazaya
Talan ettim azicik

Kızımın kafasına göre şapka bulamıyorum ben ya.hep büyük, 44 den başlıyo en küçüğü gördüklerimin.alanınız var mı?

ben 4 damlayla basladim 4 damla ile devam ediyorum bi hafta bi garipti uyku duzeni falan bozuldu 13. gun bugun artik normale dondu alisti heralde bunyesi ama kaka daha az yapiyo her gun yapiyodu simdi 2 gunde 1

Demir ilacı kabızlık yapabiliyomuş biz daha gitmediğimiz için başlamadık.inşallah bizde de sizdeki gibi sıkıntılar olmaz :44:

kizlar bisey sorucam ben memlekete geldim demstim ya mugladaki doktor testislerden biri yukarda oldugundan amelyat demsti. burda da bi dr gstereyim dedim cocuk bolumune mi cocuk cerrahisine mi almam lazim bilemedim

kızlar dün iftardan sonra bebeco ya gittik, eşime dedim ki sıcaklığa göre rengi değişen mama kaşıkları varmış onlardan alalım mı dedim, sıcaktan bizim çocuğun da rengi değişir zaten gerek yok dedi

Bizim bile değişiyo rengimiz valla.esra kendini alış verişe vermiş dibine vuruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…