2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Benim alasım var açıkçası :KK52: ama lassig markanınki nette hiç biyerde stokta yok. Yaz kış lazım olur bence özellikle ek gıdaya geçince dışarı çıkınca.uzun yolda da lazım bide yaz şimdi tatile giderken vs. Lazım olur gibime geliyor. İkna ettim mi :KK52:

Baby polar gearda benimde gozum:44:
Ikna olmaya basladim:))

Maşallah diyelim :KK9: ben ipad den girdiğim için zırt pırt bakabiliyorum :KK17: sıcak kısmını beğenmeyen vardı soğutuyo diye.

Masallah masallah bende tel.drn giriyom
Oglusta ya uyuyor oluyo yada oyun halisinda
Yada yerde yatip keyif yapiyo; bu termosu
Almamakla iyi yapmisim ozamanda soguk nr koycszki
Cocuk icin herseyi ilik yedircez zatrn he cok sicsk yapip
Bozucak dereceye getiriyosa uzun yolda ok.

Maşallah diyelim :KK9: ben ipad den girdiğim için zırt pırt bakabiliyorum :KK17: sıcak kısmını beğenmeyen vardı soğutuyo diye.

Biri sıcak koyduğu yemek kaplarını alüminyum folyoya sarıp koyuyomuş öyle koruyomuş anca. Soğuk için iyi olabilir belki ne bilim sütlü şeyler için.

Kizlar daha erken ama mama sandalyesi yurutec ve hoppala hakkinda neler dusunuosun paylasir misinz

Onu gördüm de beğenen var beğenmeyen var kararsız kaldım onun için.sence?

Ben tatile gideceğim için yolculukta ve sahilde falan gerekli olur diye imaginarium dan çanta aldım. Soğuk koyduklarıni soğuk sıcak koyduklarını sıcak tutuyor. Ayrıca fiyatıda uygun. Zaten bu sıralar pek birşey konulmuyor ama vitamin, su gibi şeyler için yolda iyi olur diye düşündüm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben tatile gideceğim için yolculukta ve sahilde falan gerekli olur diye imaginarium dan çanta aldım. Soğuk koyduklarıni soğuk sıcak koyduklarını sıcak tutuyor. Ayrıca fiyatıda uygun. Zaten bu sıralar pek birşey konulmuyor ama vitamin, su gibi şeyler için yolda iyi olur diye düşündüm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/Q:5UOTE]

Ayy o guzel bi canta baktim simdide turuncuya bayildim
Uc bolmesi ve yatak olmasi super:KK52:

Yatayy:))

Son düzenleme:
Kizlar daha erken ama mama sandalyesi yurutec ve hoppala hakkinda neler dusunuosun paylasir misinz

Canim ben yututec ve hoppala almayi dusunmuyorum
Akisina birakicam zaten nasipse herseyi yapicsk
Bosuna evde fuzulu esya zaten daraliyom esyadan:KK53:
Mama sandalyesini ikeadan aldim oda portatif
Tam dik oturup yemek yemeye baslayana kadarda yastik
Koyup yetircem hafif yatik yani

Son düzenleme:
Canim ben yututec ve hoppala almayi dusunmuyorum
Akisina birakicam zaten nasipse herseyi yapicsk
Bosuna evde fuzulu esya zaten daraliyom esyadan:KK53:
Mama sandalyesini ikeadan aldim oda portatif
Tam dik oturup yemek yemeye baslayana kadarda yastik
Koyup yetircem hafif yatik yani

Cnm bende mama sandalyesi almayi dusunuyorum resmini paylasirmisin merak ettim

Nette var mı acaba link yollasanız

Ürünü buldum ama özelliklerini bulamadım.saol

Kizlar ogluma bugun 2 cay kasigi armut suyu verdim.ama severek icmedi .bide bisey sorcam.havucu ilk olarak pure seklinde degilde rendeleyip suyunu versem olmaz mi

canını sıkacak bi durum yok inan.her doktorun tacrı görüşü farklı.
izim doktorumuz mamayı hiç ama hiç önermiyor.kızım zayıf fakat yinede önermiyor.
kustuğundan zayıftır,üstelik boyu iyi uzuyor,gelişemeyen çocuğun boyuda uzamaz o yüzden mamaya gerek yok diyor.
bende çok seviniyorum o öyle deyince.
kızım 49 cm doğdu şuan 63 cm.
uzaması iyi.o yüzden içim rahat.bide aç olan çocuk durmadan bağırır bizde öyle bi durum yok.
aynı seninki gibi memeden hemen sonra kusuyor: (
fazlasını atıyor derler ama ne bileyim...
Allah'tan gece kusmuyor kızım.gecede az kalkıyor belki ondnda çok kilo almıyor bilmiyorum.

seninki bizden büyükmüş: ) benim kızım 3,5 aylık.
verdin mi tepkisi nasıl oldu?ben sebzelere 15 gün sonra tam 4 ay bitince geçeyim diyorum.
şimdilik tattırmakla yetiniyorum.
yoğurt veriyorum günde 4 5 çay kaşığı kadar: )

ne güzel yapmış maşallah,bayılıyorum çocuğu için çırpınan annelere :KK16:
benim sütüm çok şükür yetiyor safranımda kızım çok kusuyor: (
o yüzden kilo alımı az.
dün ev yapımı mama denedim,irmikli vs.yedi onuda kustu,en azından gördüm ki sorun bende değilmiş :KK53:
ben şuan dmağı gelişsin diye tattırıyorum.4 ay bitsin ufak ufak başlayacağım.
sütüm yettiğincede emzireceğim.
emzirmek çok önemli.hep dua ediyorum Rabbim rızkını veren sensin ama vesilesi benim göğsüm olsun,kızımı 2 yaşına kadar emzireyim..
bırkac anne arkadasıma bebegının kusmasından bahsettim, yedikten 15 dk sonra kusuyorsa alıyordur o vıtamınını dediler
doktor da belkı sana demıstır
ıcını rahat tut
bende bılınclı annelerı ornek alıyorum
komsum benım ıcın cok ıyı bır ornek oldu
2 yasına kadar emzırmek benım hedeedefım ama cevremdekı anneler cok sıkılgan davranıyor bu konuda
ben sıkılmam ınsallah 2 yasına kadar

il dışından misafirlerim vardı kızlar gönderdim çok şükür. :KK4: ama çok yoruldum iki gündür. mama sandalyesi ve yürüteç konuşulmuş ben mama sandalyesi almak istiyorum. kocişi zar zor ikna ettim bakalım fikri değişmezse 5.5 aylık olduğunda alıp oturtacam. yürüteçi almak istemiyorum erkek çocuğu için çok zararlı. ay varya kafamı koysam uyuyacak gibiyim, bebişi yatırdım kocişi işe gönderdim ama ben yatsam 5 dk ya kalkar bizim kerata yatmazsam da 2 saat mışıl mışıl uyur. o yüzden yatamayacam malesef :KK37: uğraşacak birşeyler bulmam lazım :KK6:

kızlar biri nolur cevap yazsın annemlerin yanına gitmek istiyorum 11 saatlik otobüs yolculuğu. bebekle nasıl olur sizce benim oğlum durmayan bi çocuk. son 1 saattir ağlıyorum artık tamam yani dayanamıyorum uçak pahalı bütçem kaldırmaz mecburen abimi çağıracam otobüsle gideceğiz . ben böyle olsun istemiyordum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

X