2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
günaydın hanımlar cuma günü doktora gittik keseyi gördük çok şükür :)

bu haftada kalp atışlarını dinlemeye gitcez hayırlısı ile :)

Kizlar dun aksam Ayetul kursiyi 10 kere falan okudum
turkcesini ezberledim de arapcasini ezberleyemedim ya cok zor

canım sen hergün bikaç defa okumaya devam et zamanla anlamadan ezberliyorsun. ben öyle ezberlemiştim Ayetul Kürsiyi.

Ben kactim kizlar oglusum uyanmak uzere.dus alacam 11 de hazir olmam gerek dua edin bebim icin kalbim sankiyerinden cikacak gibi heyacandan

Beden buyuk olunca canim lcw dakilerii denedimben az rahat olsun istiyorum bir beden buyuk bakiyom oda genis lastikli sekildeydi canim ayarlanan degidegil.cumaya adanaya gidecem ordan bakarim butda cesit cok azdi begenmedim.
himm oyle mi:26:alirken dikkat et o zaman ayarlanandan olsun ben kizima hamileyken 3.ayda aldigim pantolonlari 9.aya kadar giydim:KK76:
kaçırdığım bir şey var sanırım.Ayetel Kürsi'yi neden okuyorsunuz :26:
canim bebeklerimiz icin okuyoruz:KK16::KK16::KK16:

günaydın hanımlar cuma günü doktora gittik keseyi gördük çok şükür :)

bu haftada kalp atışlarını dinlemeye gitcez hayırlısı ile :)
gozun aydin canim:KK16::KK16::KK16:gelecek hafta sen duyarsan demek ki biz de duya biliriz heyecanlandim simdi:KK9:
Az tekrarla oda olur canim.40 defa tekrarla aklina giriyor

canım sen hergün bikaç defa okumaya devam et zamanla anlamadan ezberliyorsun. ben öyle ezberlemiştim Ayetul Kürsiyi.
insallah ezberlerim kizlar tesekkur ederim:KK16::KK16:
Ben kactim kizlar oglusum uyanmak uzere.dus alacam 11 de hazir olmam gerek dua edin bebim icin kalbim sankiyerinden cikacak gibi heyacandan
insallah duyarsin canim:emir_bebek::nazar:guzel haberlerini bekliyoruz:KK16:

gozun aydin canim:KK16::KK16::KK16:gelecek hafta sen duyarsan demek ki biz de duya biliriz heyecanlandim simdi:KK9:

insallah ezberlerim kizlar tesekkur ederim:KK16::KK16:

insallah duyarsin canim:emir_bebek::nazar:guzel haberlerini bekliyoruz:KK16:

canım inş duyarız cuma günü bnm balığım 5+4 günlüktü işte keseyi gördük :emir_bebek:bu cuma da kalp atışlarını dinlicez inş herşey yolunda gider sağ salim kucağımıza alırız bebişleri

merhaba arkadaşlar ben de mide bulantıları çıkarmalar hat safhada devam ediyor :KK14: çok zorlanıyorum ama yapacak bişey yok
3 yaşında oğlum var onda 4.ay da kesilmişti dua ediyorum bunda da kesilir inşallah hiç kesilmeyecek gibi :26:

kalp atışları için acele etmeyin 7-8 haftalık olduğunuz zaman karından garanti duyulur inşallah.

Pantolonlarimi denedim simdi hep belleri dar aglamak istiyorummmm.maviden iki kot aldim yaz basi beli dar olsunki zayiflarim dedim almaz olaydimmm nasil giyecem ben onlari dünya para verdim.benim gibi pantolonu dar gelen varmi ? Hamilelik alsam cok bol bellerini 9 ayliga gore yapmislar kilolu oldugum halde buuuk geldi.bedeni kucuge ben sigmam ne yapcem simdi ya

Sorma yaa benim sıkıntım da o..zaten kilolu basladim diger gebeligin fazlalik kilolarini atamadim.ama suc bende sıkı bi diyet yapmaliydim.benimde o psikolojiyle bisuru aldigim kiyafet var ve yakinda onlarin icinede giremicem.lcwdeki hamile pantolonlarin bazilari eger benim gbi basen gobek kendiliginden varsa oluyo rahatca bi bak istersen.hem yaz gunu rahat rahat giyersin.

Ben bugun 5+2 yim cok sukur.gecen cuma keseyi gordum.yani 4t5 te.doktorum bu cts ye tekrar cagirdi.kalp atsi icin 6. hafta erken degil mi kizlar

günaydıınn... bebeğimi gördüm kocaman olmuş :KK52: yuvarlak birşey duruyordu öyle

günaydııııınnn:KK16:maşaAllah cnmm:nazar:darısı başıma inş hayırlısıyla bugun kontrolum var daha kese falan görmedim çok heyecanlıyım bi yandan da korku var tabiii dualarınızı bekliorum kızlarrrr

Gunaydin herkese.carsambayi iple l cekiyrm kalp atuslarini duymak icin o gun gtmeyi planliyrm.7 hafta bitmis olacak ozaman.garantilemisimdir sanirim dimi.bide su ilk zamanlardaki gbi cep telfndan kk yi mobil moduna geri getirebilsem..nevrim döndü normal site okurken:))))

Gunaydin herkese.carsambayi iple l cekiyrm kalp atuslarini duymak icin o gun gtmeyi planliyrm.7 hafta bitmis olacak ozaman.garantilemisimdir sanirim dimi.bide su ilk zamanlardaki gbi cep telfndan kk yi mobil moduna geri getirebilsem..nevrim döndü normal site okurken:))))

canım bn 6.haftadayım bu cuma duycam kalp atışlarını sennki çoktan duyulur gidebilirsin bnce :)

kaçırdığım bir şey var sanırım.Ayetel Kürsi'yi neden okuyorsunuz :26:

canım her şey için okunabilir aytel kürsi zor anlarda,nazardan korunmak için,rahatlamak için vs ayrıyeten bir şey var mı bilmiorum ama ben yatarken zor anlarımda evimden çıkarken falan okurum bazen karnım agrıdıgında elimi koyuyorum okuorum aslında hamilelik boyunca okunabilcek dualar var kızlar mesela bebğinizin güzel olması için yusuf suresi okunuyormus.

canım bn 6.haftadayım bu cuma duycam kalp atışlarını sennki çoktan duyulur gidebilirsin bnce :)

Kendi doktorum olsa coktan gitmistimde memlekette tatildeyim.burda unv.hastanesine testlerimi yaptrmistim hem bi kisminin sonucu o gun cikiyo onlari alirim hem kadin dogumcudanda o gun randevu alirim dedim.saglikla duyalimda bekleriz:))

X