2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
cnm bnm ock gecmis olsun... genelde migrende karanlik fln tavsiye ederler yaa.. sende oyle dene istersen.. fazla isikta kalma gozlerini fln yorma bbirde masaj yapmaya calis sakaklarina alnina... belki birzz rahatlamani saglar.

sağolasın. çok teşekkür ederim tavsiyen için.
şimdi iş yerindeyim ve bilgisayar başındayım bilgisayarın ekranı bile batıyor sanki
artık yarın doktor bişeyler tavsiye eder heralde

mart ayının güzel melek anneleri hepinize tünaydııınnn :KK1: doktor kontrolünden geliyorum ve bebişimin kalp atışlarını duyduk tabi ben ağlamak ve gülmek arsında olduğum için kımıldamaktan çok duyamadım:KK52: rabbbim güzel allahım tüm bekleyenlere nasip etsin tüm isteyenlere versin bebiş.bizede hayırlısıyla sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin.hepinizi çoookk :KK16: dostlarım herşey gönlünüzce olsunn :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben geldimmmmmmmmm :KK16: Hastaneden geliyorumm bebişiminn kesesini görmemiştik ilk gittiğimde şimdi gördükkk :21: Arefe günü kalp atışları duyulabilir dedi doktorum :KK9: Kan testi idrar testi felan yaptı ama sonuçlarını alamadım işe gelmek geldim. Telefonla öğrenicem artık sonuçlarıı

Ben geldimmmmmmmmm :KK16: Hastaneden geliyorumm bebişiminn kesesini görmemiştik ilk gittiğimde şimdi gördükkk :21: Arefe günü kalp atışları duyulabilir dedi doktorum :KK9: Kan testi idrar testi felan yaptı ama sonuçlarını alamadım işe gelmek geldim. Telefonla öğrenicem artık sonuçlarıı

canım hayırlı olsun rabbim devamını getirsin hadi bakalım sırada kalp atışı :KK52:

mart ayının güzel melek anneleri hepinize tünaydııınnn :KK1: doktor kontrolünden geliyorum ve bebişimin kalp atışlarını duyduk tabi ben ağlamak ve gülmek arsında olduğum için kımıldamaktan çok duyamadım:KK52: rabbbim güzel allahım tüm bekleyenlere nasip etsin tüm isteyenlere versin bebiş.bizede hayırlısıyla sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin.hepinizi çoookk :KK16: dostlarım herşey gönlünüzce olsunn :KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmmmmmm çok sevindim darısı başımıza inşallah

gözünaydın. karından baktı değil mi ultrasonla doktor
ya ben çok utanırım alttan malttan bakim derse o yüzden soruyorum
yarın bende gideceğim inşallah pıt pıtları duymak için

gözünaydın. sonuçlarında güzel çıkar umarım

maşallahhhh hadi bakalım pıt pıt ları da duyarsınız inşallahhhhhhh :KK64::KK64::81::81:

çok sevindim bugun ne kadar güzel haberler alıyoruz böylleeeeee pıt pıt pıt dünyanın en güzel sesi o yhaaaaa ağlamaklı oldum şimdi :109::109::109: çok duygulandımm

gözünaydın. karından baktı değil mi ultrasonla doktor
ya ben çok utanırım alttan malttan bakim derse o yüzden soruyorum
yarın bende gideceğim inşallah pıt pıtları duymak için[teşekkürederim canım darısı sana evet karından baktı bol su iç ama sıkışık ol muhakkak gitmeden önce.karından görünmezse vajinal bakarlar :)

ne kadar çok yazmışsınız kaç saattir okuyorum anca bitti:)ben yaklaşık bir haftadır kendimde değildim.göğsümde yanma sol koluma ve sırtıma vuran ağrı.reflü sanmıştım.ilaçlar fayda etmemişti.dahiliyeye gittim önce.dr dan nefret ettim.kadın beni durup dururken panik atak yaptı neredeyse.ekg cekildi.çarpıntın var ama panik yapmışsın ondan diyor.son zamanlarda üzüldünmü moralini bozan bişey yaşadın mı çok endişelisin ve paniksin.internette okuma cok fazla....vs.gibi seyler..oysa yanmadan dolayı canım yandığı için rennie ve gaviscon harici bişey verebilir mi diye gitmiştim sadece.en ufak paniğim ya da moral bozukluğum da yoktu.neyse bir gaz hapı verip gönderdi.metsil.ki o da bir kere bile gaz çıkarmamı sağlamadı:) 2 gün sonra hala geçmeyince sıkıntılar kardiyoloğa gittim.tekrar ekg.öncekine de baktı.ultrasonla göğüs bölgesine baktı.sonuc reflü yok.çarpıntı yok.bu dönemde nabzın yükselmesi normal dedi.göğüsteki yanmanın sebebi ciğerlerimmiş.muhtemelen üşütmüşsün dedi.ve daha önce içtiğim sigaralar ve geçirdiğim bronşit oldukça zarar vermiş.şuan sınırdasın belki toplar ama birdaha sigara içersen geri dönüşü yok dedi.sırt ve kol ağrıllarıda yine kas ağrısıymış.düşünüyorum da ,yanıyorum diye klimayı 25 dereceye alıp uyuduğum sabaha karsı titreyerek çok uyandığım günler oldu.bu sıcaklarda cok zor ama siz dikkat edin klimaya lütfen.son bir haftadır canımın acısından hayatla bağım kesildi resmen.hala da iyileşemedim tam.

çok sevindim bugun ne kadar güzel haberler alıyoruz böylleeeeee pıt pıt pıt dünyanın en güzel sesi o yhaaaaa ağlamaklı oldum şimdi :109::109::109: çok duygulandımm

canımm çok teşekkürederim.bambaşka birşeymiş ya tarif edilmez.ben hem ağlıyorum hem gülüyorum zaten hala :)

ne kadar çok yazmışsınız kaç saattir okuyorum anca bitti:)ben yaklaşık bir haftadır kendimde değildim.göğsümde yanma sol koluma ve sırtıma vuran ağrı.reflü sanmıştım.ilaçlar fayda etmemişti.dahiliyeye gittim önce.dr dan nefret ettim.kadın beni durup dururken panik atak yaptı neredeyse.ekg cekildi.çarpıntın var ama panik yapmışsın ondan diyor.son zamanlarda üzüldünmü moralini bozan bişey yaşadın mı çok endişelisin ve paniksin.internette okuma cok fazla....vs.gibi seyler..oysa yanmadan dolayı canım yandığı için rennie ve gaviscon harici bişey verebilir mi diye gitmiştim sadece.en ufak paniğim ya da moral bozukluğum da yoktu.neyse bir gaz hapı verip gönderdi.metsil.ki o da bir kere bile gaz çıkarmamı sağlamadı:) 2 gün sonra hala geçmeyince sıkıntılar kardiyoloğa gittim.tekrar ekg.öncekine de baktı.ultrasonla göğüs bölgesine baktı.sonuc reflü yok.çarpıntı yok.bu dönemde nabzın yükselmesi normal dedi.göğüsteki yanmanın sebebi ciğerlerimmiş.muhtemelen üşütmüşsün dedi.ve daha önce içtiğim sigaralar ve geçirdiğim bronşit oldukça zarar vermiş.şuan sınırdasın belki toplar ama birdaha sigara içersen geri dönüşü yok dedi.sırt ve kol ağrıllarıda yine kas ağrısıymış.düşünüyorum da ,yanıyorum diye klimayı 25 dereceye alıp uyuduğum sabaha karsı titreyerek çok uyandığım günler oldu.bu sıcaklarda cok zor ama siz dikkat edin klimaya lütfen.son bir haftadır canımın acısından hayatla bağım kesildi resmen.hala da iyileşemedim tam.
canım çok geçmiş olsun bende bebişten öncce gun de 1 veya 2 içerdim ama bebeği öğrenınce onu da bıraktım çok dikkat et kendıne canım aman dumanın olduu yerde de bulunmamaya çalış :KK54::KK54:

Günaydın kızlarrrrrr nasılsınız burası çok soğuk ve biz üşüyoruz kışlık hırka çıkardım

Herkeslere tünaydın. :KK16:geçmişi okuyum dedim ama işler bugün yoğun yarıda bırakmak zorunda kaldım. :44:

kizlar iyi aksamlar
ya dikkat ettim de siz iste midem bulaniyo falan deyince benim hic bir hamilelik belirtim yok:26:istah eskisi gibi hic bir sey asermiyorum diye bilirim
bundan onceki gebeligimde de boyleydi ay ALLAH korusun yine bi problem olmasin off yine canim skildi:KK14:

Benim de öyle canım. herkeste bulantı olcak diye bişey yok ki şanslı olabilirz. bence kötü düşünme. :)

iyi aksamlar arkadaşlar
şuan hastaneden yaziyorum kanamam var düşük riskim var diye yatıyorum. bebegim durumu şuan için iyi... dualarınızı:KK5: eksik etmeyin ne olur...

çok geçmiş olsun. inşallah iyi olcaksınız bebeğinle annesi.

X