2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
ya kızlar ben size bişey danışıcam. benim bugün 5+3, doktora 4+5 te gitmiştim keseyi görmüştük doktorum bana bayramdan sonra gel kalp atışını duyarız dedi ama ben bekleyemicem galiba, beklersem de bayram bana zehir olacak. sizce bu cuma gitsem (6+1 olucam sanırım) kalp atışını duyarmıyım yoksa erkenmi??

Gunaydin hamisler:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
bebeginin kalp atisini duyan anneler gozunuz aydin darisi basimiza:KK16::KK16::KK16::KK16::emir_bebek::nazar:
kuyruk sokumu kalcasi agriyanlar ayni agrilar bende de var:KK50::KK50::KK50:

Gunaydin kislarr benimde sat 22 haziran dogum hangi aya gelir bilemedim.benimle yakin sat tarihi vardir diye dusunuyorum :))
Kalp atisini duyan var mi?

Canim burdaki verilenler tutmuyor genelde eger sezeryan olursan adet tarihinle ayni gun yada bir kac gun sonra oluyor.benim once olmusti.benim sat 4 haziran .bugun gidecem kalp atışı icin size erken daha sanirim

ya kızlar ben size bişey danışıcam. benim bugün 5+3, doktora 4+5 te gitmiştim keseyi görmüştük doktorum bana bayramdan sonra gel kalp atışını duyarız dedi ama ben bekleyemicem galiba, beklersem de bayram bana zehir olacak. sizce bu cuma gitsem (6+1 olucam sanırım) kalp atışını duyarmıyım yoksa erkenmi??

canim bence biraz daha sk disini bizim mercimekler akran :KK1:ve ben zor da olsa bayramdan sonra gitmeyi dusunuyorum:18:
erken gidersem duyamam diye korkuyorum:18::18:

Gunaydin hamisler:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
bebeginin kalp atisini duyan anneler gozunuz aydin darisi basimiza:KK16::KK16::KK16::KK16::emir_bebek::nazar:
kuyruk sokumu kalcasi agriyanlar ayni agrilar bende de var:KK50::KK50::KK50:

ben de kalça ağrısı olmadı da bir haftadır sağ kasığıma doğru bir ağrı var ve genital bölgeme de bu ağrı vuruyor :26: neden olur acaba?

Son düzenleme:
benımde oyle sol tarafı ve kuyruk sokumum da ağırıyor özellıkle dun bugun aarması dıkkatımı cektı bakalım ne kadar devam edecek normal olsun bı sorun olmasın da ben agrıları çekerım :KK52:

Bende ıyıyım cok sukur... Bızde haftaya kalp atıslarını duycaz ınsallah bıde kesede bebısımı gorsem artık keseyı grup grup gelıorum bebegımı gormk ıstıommmm:KK49::nazar::emir_bebek:

Canim kalp atislari 6+4 de duyulur gobekten bence az sabret bak ben 7+6 dayim bugun gidecem garantiye al.sabirsizlaniyor insan ama goremessende acabalarla yasiyon hic stres yapmaaaaaa bekle

Pantolonlarimi denedim simdi hep belleri dar aglamak istiyorummmm.maviden iki kot aldim yaz basi beli dar olsunki zayiflarim dedim almaz olaydimmm nasil giyecem ben onlari dünya para verdim.benim gibi pantolonu dar gelen varmi ? Hamilelik alsam cok bol bellerini 9 ayliga gore yapmislar kilolu oldugum halde buuuk geldi.bedeni kucuge ben sigmam ne yapcem simdi ya

Pantolonlarimi denedim simdi hep belleri dar aglamak istiyorummmm.maviden iki kot aldim yaz basi beli dar olsunki zayiflarim dedim almaz olaydimmm nasil giyecem ben onlari dünya para verdim.benim gibi pantolonu dar gelen varmi ? Hamilelik alsam cok bol bellerini 9 ayliga gore yapmislar kilolu oldugum halde buuuk geldi.bedeni kucuge ben sigmam ne yapcem simdi ya

canim hamilelik pantolonlarinin belini ayarlamak mumkun nasil buyuk geliyo ki sana:26:

canim hamilelik pantolonlarinin belini ayarlamak mumkun nasil buyuk geliyo ki sana:26:

Beden buyuk olunca canim lcw dakilerii denedimben az rahat olsun istiyorum bir beden buyuk bakiyom oda genis lastikli sekildeydi canim ayarlanan degidegil.cumaya adanaya gidecem ordan bakarim butda cesit cok azdi begenmedim.

Cnm metab once hyrlı olsunn bn suanda 7+3 um gecen hafta 6+5 iken gttım kesem buyumus fakat kalp atsını duyamadıkk bı arkadasım tam 7 haftalıkken gttı oda duyamadı 8 olmadan duyan cok nadır kndını duycam dıe hazırlama duyamayınca uzuluo cunku ınsan... Sen bılırsın artık byramı atlat ole gt bnde arefe gunu gtcm blkı dıyarm dıe sen daha kucuksun ama kısıye gre cıhaza gore gRk edılıomus

Veriim haber canim

Bende bugün karar verecem doktor konusuna bakalim nasil konusacak.ilk doktrumdan cok memnundum ama cok yogun adam. Saatlerce bekliyoruz.kan uyusmazliginda 28.haftada igne vurulur canim onu anlayamadim.

Eğer kan uyuşmazlığı varsa takip edilmesi gerekiyor , gerekirse anneye 28.haftada ve doğumdan sonra iğne vuruluyor canım.
Ama akıllı doktorun bana bunları anlatması gerekiyordu :KK20:

ben gittim waikikiden hamile pantalonu aldım haftasonu.Beli lastikli , yoksa hiçbişey giyemiyorum :KK31:
Normal pantalon gibi , sadece düğme yerinde ipi var , sıkabiliyorsun :KK34:
Bide kenarları lastikli olanlar var , karnın büyüdükçe açıyorsun canım.

canim bence biraz daha sk disini bizim mercimekler akran :KK1:ve ben zor da olsa bayramdan sonra gitmeyi dusunuyorum:18:
erken gidersem duyamam diye korkuyorum:18::18:

Canim kalp atislari 6+4 de duyulur gobekten bence az sabret bak ben 7+6 dayim bugun gidecem garantiye al.sabirsizlaniyor insan ama goremessende acabalarla yasiyon hic stres yapmaaaaaa bekle

ya benim ilki boş gebelikti ondan korkuyorum. ilk kontrolümde doğal olarak boş bir kese gördüm, şimdi meraktan çatlıyorum şuan içinde bebek oluştumu yoksa yine boşmu? ayyy ne biliyim belki boşa stres yapıyorum ama aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum biraz.

X