2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
bu arada kizceler sizin gobuslerin durumu ne benim gobus sanki 3 aylik
kizimda da boyleydi bu daha fenaacaba ucuz dorduz falan mi

bu sayfadakıler cok bulantılı gercı ama kılo alan varmı acaba merak ettım?

Ben bulantı çekiyorum ama hiç kusmam yok iştahım iki üçgündür kapalı zırla yesemde çok rahatsız hissediyorum meyve tarzı şeyler tüketmeye çalışıyorum daha haifi oluyor 48kiloyla başladım 48,5 çıkıyorum şuan ama okadarı adet döneminde su toplamadan dolayı bile olan bi fark oyüzden kilo aldım saymıyorum :)

gobusum normalde hafıf armut gobektı zaten bıde sezeryanden kaynaklı hala aynı buyume yok ay buyumesın 5 ay olana kadar ya
kıbar gobus ıstıyorum busefer kızımda dana gıbıydım

ay alsan nolcak benım bı butum kadarsın zaten :))

benimki çeşmeden boşanır gibiydi, bırak dolmuşu otobüsü taksiye bile almazlardı beni, 30 dakkaya suyum bitti zaten sonra mecbur sezeryan

ben de 35. haftamda yaşadım bunları

hakikaten çok komikmişşş ayy inş Rabbim izin verirse bizimkiler nasıl olur acaba

birden ansızın gelmesi daha güzel oluyor, hiç değilse aksiyon var

gobusum normalde hafıf armut gobektı zaten bıde sezeryanden kaynaklı hala aynı buyume yok ay buyumesın 5 ay olana kadar ya

bende çok fena şişti göbüş yaaaaaa, dün komşum geldi, öğrenmiş hamile olduğumu, tebrik etmek için gelmiş, hemen cinsiyetini sordu, yok daha belli değil dedim, 10. haftamdayım dedim, kadın şaşırdı, bir bana bir göbeğime baktı, bir şey de diyemedi, haaaa dedi daha çok küçükmüüüüüüüüşş ,şaşkın deyişten ben ne demek istediğini anladım zaten

mrb.tabiki ilacın etkisi olur hem daha önce kanaman oldu diye yine olcak diye bişeymi var.olmaz inşallah.bana progestanı vajinadan al dedi.sen ağızdanmı alıyorsun.

Bana vajnal yazayim dedi ilaci.ben kullanamam dedim.agizdan aliyrm.bas donmesi ve sersemlik yapuyo bende cok fazla.

Canim benim ilk gebeligimde progesteron kullandigim halde lekelenmerim baslamisti ve dusukle sonuçlanmısti .olacagi varsa oluyor canim .hic stres yapip sıkıntı ya girme

Dogru diyosun aslinda hersey olcagina variyor.diger gebeligimde kanamami atlattim.tum zorluklari atlattim derken.19.haftada kaybettim bebegimi yine kalbi durdugu icin..o yuzden bizim yapacagimiz hicbisey yok aslinda.Rabbim korusun bebislerimizi.ama cok korkuyrm bu kez.daha taze 4 ay olmustu

19. haftada mı, ooff çok fena, başın sağolsun, Alah buna ömür versin inşallah, dediğin gibi yapacağımız bir şey yok, nasipse kısmetse alacak nefesi varsa bizimle oluyor, şimdiki hamileliğimle önceki hamileliğimi kıyaslıyorum da, kızım resmen mucizeler yaratmış aslında, ne zorluklar atlatmışız da haberimiz yokmuş, Allah büyük işte, ol derse oluyor.

bu sayfadakıler cok bulantılı gercı ama kılo alan varmı acaba merak ettım?

bu arada kizceler sizin gobuslerin durumu ne benim gobus sanki 3 aylik
kizimda da boyleydi bu daha fenaacaba ucuz dorduz falan mi

benim henuz hic gobek yok daha cok erken diye dusunuyorum.kilo da yok ama gecen sefer de ilkk 3 ay kilo almadim gordum anyayi konyayi:))

sezaryenden dolayi nasil buyume olmuyor cnm tam anlamadim? etkii olur mu

gittim ben cumartesi günü kese göründü sadece ben de boş olmasından korkuyorum cuma günü gidicem tekrar inş bebeği görürüz.

bende haftaya pazartesı gıtcem kalp atısları ıcın umarım bır sıkıntı yoktur bende çok korkuyorum öle şeylerden sanırım boş gebelık belırtılerınınn normal gebelıkten bır farkı yok keşke olsa ve daha erken mudahele yapılabılse inşş bebıslerımız sağlıklıdır haber ver sende ebruu bebegın durumunuu olurmuu bızım senınle aynııı

bizim ilişki de olmadı bu aralar.
sadece kızımı sık sık kaldırıyorum o da 11 kg civarında
herhalde bana da aynı şeyi verecek ama henüz bebeği görmemiştim en son 3 hafta olacak doktora gideli. bir göreyim de.
beni düşündüren şey iş, stresli bir işim var ve geçtiğimiz hafta da epey sıkıldım, gerekirse rapor alsam mı diye bile düşünür oldum.gerçi daha hamileliğimden bile haberdar değiller.

Canim doktorun iğne verdimi sana kan sivilastirici ve aspirin onlrm amacli.genelde ilk 3 sonrasi olan bebek olumlerinde kan pihtilasmasi sorunu olabiliyormus .inşallah bu gebeligin saglikli gecer canım

selam kızlar nasılsınız birşey sorucam benım hamılelıkten yana bı sıkayetım yok bulantı çok az var başka pek bişi yok ama dun bugun belım çok ağırdı bıde tasınma var onumuzde kolı yapıorum ondan mı acaba ama ben oturduuum yerden yapıorum çok da kasmadım kendımı sizce yaptığım işten mı kaynaklanıo yoksa bu haftalarda normal mı yoksaaa ufff anormal bı durum mu var

Ben dde sat a gore 7+4 deyim bugun. Inanilmaz bi bel agrim var agirlikli sol tarafta. Hatta bi ara kuyruk sokumuma da agri girdi sol ayagima basamadim sanirim siyatik sisteme baski yaptigindan oluyormus. Canim oturdugun yerden de yapsan malesef bu bebekler her turlu isi farkediorlar az bi is yapsan burnundan getiriolar :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…