2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Biz bugun anneannedeyix ve super bigun
Gecirdik oglen uykusunu guzel uyuduktan sonra
Cikardik disari guzel bi ogle yemegi yedik
Anneanne dede ve dayi babamiz isteydi daha
Sonrada yesilliklerde gezdirdik oglusumu
Acik havada bol bolda uyku cekti

valla çok iyi yapmışsınız canım size hayranım zaten maşallah arada böyle değişikler yapıyorsunuz burak paşaya da iyi geliyordur tabi :KK16: biz de yarın çıkalım diyoruz ama bana ve mert e kıyafet alacağız mağazaları dolaşacağız yani bakalım inşallah huzurlu durur, yoksa önce kendime kıyafe bakacağım için kendisine kıyafet almadan evi boylamak zorunda kalacaz :KK53::KK53: kendisi kaybeder :KK1:

Bugun oglumun 3. Ay kontrolunu yaptirdik bebegin 7330 gr 66 cm olmus bas cevresi 39.5 doktor az buyumus dedi canim sıkıldı. Bobrek kanallarindaki genisleme icin ultrason cekildi gecen ay sagdaydi simdi solda milimetrik genisleme var doktor sunnet dusunebilirsiniz dedi babasi yaptirmam diyo ikna etmeye calisicam artik. Kucuk dilindeki kist hala duruyo genelde gecer diyor doktorumuz insallah gecer bebegimin sıkıntıları. Rabbim yavrularimizi esirgesin..

maşallahcanım bebişine, benimki de 40 cm çıkmıştı 3 aylık kontrolde ama boyu kısa seninkine göre 60 cm :KK17: Allah şifa versin cnm yavruna tez zamanda iyileşir inşallah. bende sünneti 6-7 aylıkken yaptıralım diyorum ama eşim olmaz diyor ya off bu konuda çok bunaldım aklı ersin istemiyorum sünnet yapılırken. eşim ben ilkokula gidiyordumsünnet olduğumda birşeycik de olmadı diyor ama çok mu iyi olmuş sanki aklı ermese daha iyi bence

Bizde dün gezmelerdeydik oglumla parklara attik kendimizi sonrada bi alisveris merkezine gittik bebisime şapka almak icin gunesten etkilenmesin tenleride cok beyaz hemen kizariyor. Bukadar kücük bebege sapka bulamam diye tereddutluydum ama buldum 😄 bugun de gidip gunes kremi alicam ogluma ilerleyen aylarda kullanmak icin. e-bebek te sebamed urunleri indirimdeydi alip aticam bi kenara. Ya kizlar benim oglum ustundeki battaniyeyi tekmeleyip atiyo surekli. gece ustu acik üşütücek diye korkuyorum kalinda degil battaniye cok yaramaz oldu bacaklari cok hareketli 😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bebegimi ayakta sallayarak uyutuyorum 3 aylik oldugundan beri daliyo gibi oluyo cani yaniyo gibi aglayarak uyaniyo salliyorum kucagimda sakinlestiriyorum tekrar daliyo 2-3 kez oluyo bu iyice dalana kadar. Gaz desem gaz biteli baya oldu sizler yasiyo musunuz buna benzer bi durum?

Canim bazen bizdede oluyor bi bakmisim inleyerek uyaniyor sonra cigliklar atiyor ama ben galiba ruya yada kabus felan gorup korkuyor zannediyordum hic gaza yormadim

Bizde dün gezmelerdeydik oglumla parklara attik kendimizi sonrada bi alisveris merkezine gittik bebisime şapka almak icin gunesten etkilenmesin tenleride cok beyaz hemen kizariyor. Bukadar kücük bebege sapka bulamam diye tereddutluydum ama buldum 😄 bugun de gidip gunes kremi alicam ogluma ilerleyen aylarda kullanmak icin. e-bebek te sebamed urunleri indirimdeydi alip aticam bi kenara. Ya kizlar benim oglum ustundeki battaniyeyi tekmeleyip atiyo surekli. gece ustu acik üşütücek diye korkuyorum kalinda degil battaniye cok yaramaz oldu bacaklari cok hareketli 😄

Canim ya bizim zipieda ole cok aciyor sole bir
Cozum buldum ayagina corap giysirip
Battsniyenin disinda birakiyom dolayisiyla asagi cekemiyo
Bacaklarini kalsirsada gogsune toplaniyo
Battaniye Zaten onemli olan gogsu

kızlar uyurken bebeğinizin üstüne ince battaniye mi örtüyorsunuz kalın mı?ben bir tane ince battaniye örtüyorum.

valla çok iyi yapmışsınız canım size hayranım zaten maşallah arada böyle değişikler yapıyorsunuz burak paşaya da iyi geliyordur tabi :KK16: biz de yarın çıkalım diyoruz ama bana ve mert e kıyafet alacağız mağazaları dolaşacağız yani bakalım inşallah huzurlu durur, yoksa önce kendime kıyafe bakacağım için kendisine kıyafet almadan evi boylamak zorunda kalacaz :KK53::KK53: kendisi kaybeder :KK1:

Santaja bakkk:KK1:insallah guzel bi gun geciriyosunuzdur
Canim mertte disarida usluysa degme keyfine
Burak disarida cok keyifli ve mutlu bakinmaktan
Yoruluyot dolayisiyla goz kapaklarini tutamiyor:KK53:
Ama tabi bukadar mutlu olabilmesi icinde
Cikmadan once saglam bi uyku cektiyse
Bide asiri sicak degilse cikariyorum hicbiri
Mumkun degilse cikartmiyomki burnumdan gelmesin
Dun biz keyif yaparken o uyudu tam yemegimiz bitti
Kalkicaktik uyandi rest.kocaman agaclik bahcesi vardi
Orda arabasiyla dolastirdik guzel fotolar cektik donduk

kızlar uyurken bebeğinizin üstüne ince battaniye mi örtüyorsunuz kalın mı?ben bir tane ince battaniye örtüyorum.
ben ankaradayım burda havalar yağmurlu ve çokda sıcak değil hala yorgan örtüyorum geceleri,gündüzde çok ince olmayan battaniye örtüyorum bazen...

ya ama biz ne zaman gezecez yaaa :KK43:

oh oh maşallah size izin veriyor yani keyfinize limon sıkmıyor :KK1: hakkını yemeyeyim bizimki de dışarıda iyidir, geçen gün market alışverişne gittik üçümüz eşim ben mert, görmen lazım temizlik malzemelerinin olduğu reyonu gezerken nasıl çığlıklar atıyor heyecanlanıyor :KK1: bizi de gülme tutuyor onun o halini görünce, eşim diyor oğlum bilseydim senin böyle heyecan yapacağınnı her gün getirirdim seni buraya diyor :KK1: baya bi gittik geldik temizlik reyonunun önünden :KK9: bebek arabasında değil tabi kucağımızda götürüyoruz yoksa ortalığı yıkar :KK37:

ben ankaradayım burda havalar yağmurlu ve çokda sıcak değil hala yorgan örtüyorum geceleri,gündüzde çok ince olmayan battaniye örtüyorum bazen...

cnm biz de kayserideyiz havalar çok iyi değil ama alışsın istiyorum öyle hemen hasta olmasın istiyorum acaba yanlış mı yapıyorum üşür mü ki tek ince battaniyeyle

canlar az önce sadem karamel in profiline baktım, bizim eski tayfadan bilenler bilir, hepimiz heyecanla doğumumuzu beklerken onun bebeği 8 aylıkken karnında ölmüştü hepimiz yıkılmıştık şok olmuştuk uzun süre kendimize gelememiştik hem üzüntüden hem de Allah korusun bizim de başımıza gelir mi diye korkar olmuştuk. şimdi baktım da çok etkilendim ya ağladım resmen , bebeğinin mezarını ziyaret ediyormuş arada, onun küçücük toprağının yanında yatmak istiyorum bırakıp gitmek istemiyorum diyor Allahım ne büyük bi acı. bebeklerinize iyi bakın kızlar yaa sakın onlara sizi yorsa bile sesinizi yükseltmeyin , benim oğlum çok ağlıyor bazen saatlerce krize giriyor Allah günah yazmasın bazen kızıyorum sessimi yükseltiyorum ama onlar daha bebekler ve bize çok ihtiyaçları var, ve keşke bebeğim hayatta olsaydı da sürekli ağlasaydı razıyım diyen insanlar da var.. :KK14:

canlar az önce sadem karamel in profiline baktım, bizim eski tayfadan bilenler bilir, hepimiz heyecanla doğumumuzu beklerken onun bebeği 8 aylıkken karnında ölmüştü hepimiz yıkılmıştık şok olmuştuk uzun süre kendimize gelememiştik hem üzüntüden hem de Allah korusun bizim de başımıza gelir mi diye korkar olmuştuk. şimdi baktım da çok etkilendim ya ağladım resmen , bebeğinin mezarını ziyaret ediyormuş arada, onun küçücük toprağının yanında yatmak istiyorum bırakıp gitmek istemiyorum diyor Allahım ne büyük bi acı. bebeklerinize iyi bakın kızlar yaa sakın onlara sizi yorsa bile sesinizi yükseltmeyin , benim oğlum çok ağlıyor bazen saatlerce krize giriyor Allah günah yazmasın bazen kızıyorum sessimi yükseltiyorum ama onlar daha bebekler ve bize çok ihtiyaçları var, ve keşke bebeğim hayatta olsaydı da sürekli ağlasaydı razıyım diyen insanlar da var.. :KK14:

Ayy hatirlamazmiyim msjini okdugum an
Gozlerim yuvalarindan firlamisti cok aglamistim
O msjina buyuk aci yasadi ya hamileligimizin
Basindan beri hep beraberdik heranimizi
Paylasiyoduk rabbim sabirlar versin
Bidaja ayni aciyu yasatmasin ins.:KK14:

Beceremedim telden alıntıyı.güneş kremini mineralli almak lazım her markada yok araştırın.ötekiler kanserojen içeriyor tavsiye...

Beceremedim telden alıntıyı.güneş kremini mineralli almak lazım her markada yok araştırın.ötekiler kanserojen içeriyor tavsiye...

Canim ben oglumun tum bakim urunlerini sebamed kullaniyorum cok memnunum gunes kremini de sebemed aldim iyidir diye 50 faktor ama mineralli mi bilmiyorum 😗 uyardigin icin sagol keske onceden bilseydim dikkat ederdim 😔😔

Canim ben oglumun tum bakim urunlerini sebamed kullaniyorum cok memnunum gunes kremini de sebemed aldim iyidir diye 50 faktor ama mineralli mi bilmiyorum �� uyardigin icin sagol keske onceden bilseydim dikkat ederdim ����

Ben geçen araştırıyordum kaç aydan sonra bebeklere güneş kremi kullanmak gerekir diye o zaman karşıma çıktı.mineralli güneş kreminin varlığını bile bilmiyordum.sebamed iyi marka ama sanırım onda mineralli yok.zaten olanların üstünde mineralli yazıyor ve genelde yabancı markalarda var.bir de mustela da varmış.zaten fiyatları da pahalı biraz.hatta çok yüksek faktörlüye gerek yok 30 faktör yetiyor diyordu.mineralliler sürünce ciltte beyaz kalıyormuş yedirilmiyormuş tam.hatta çarpar gibi dolaşıyorsun falan diyordu yorumunda :KK9:o da güneş ışığını geri yansıtıyormuş.yıkayınca da geçmiyormuş hemen.bizlerin bile ondan kullanması lazım zaten.eğer bütçen el veriyorsa ondan al derim.

Son düzenleme:

Bende hatirladim cnm.Rabbim sabir versin.cok zor bi durum.Allahim cocuklarimizin acisini gostermesin ins

X