2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Geçmiş olsun.Geçende demiştim aslında o fitilden böyle durumlarda kullansanız rahatlar belki bebiş, doktorluk olmaz.zaten sürekli kullanmadıktan sonra bağımlılık yapmaz.ben su vermiyorum anne sütünün içinde var zaten diye.ek gıdaya geçmeden hiçbir şey vermeyi düşünmüyorum.

geçmiş olsun cnım,benım kardeşimin bebeğide geç yapıyor kakasını o sabun kullanıyor arada dediğin gibi lavmandan iyidir...

sadece anne sütüyle besliyorsan normal. bizimkide 3-4 güne bir yapıyor. kabız değil (kakası katı değilse sorun yok). çünkü anne sütünü epey sindiriyor geriye çok posası kalmadığından geç kaka yapıyor. dışarıdan müdahale dip çocuğun sistemini bozmayın derim. bu arada bizdeki o ağlamaların çoğu gazdan o gaz çocuğu mahfetti

meraba güzel anneler epeydir sadece bakıp çıkıyodum .keyifler yerindedir inşallah... baloncuk meraba canım geçmiş olsun üzüldüm canım ya yazık kuzucuğa benim oğlanda 4-5 günde yapıyo kakayı ama öyle bi sancı ıkınma falan olmuyo .kakası sertte değil... dr'a sormuştum 10 güne kadar yapmaması normal demişti, eğer kendi rahatsız değilse sorun değil diyodu 10 günde biraz fazla tabide...

Kızlar bu arada su veriyor musunuz bebeklerinize? Anne sütü yada mama alıp almadığını da belirtin canlar..
1 hafta öncesine kadar günde 1-2 defa mama veriyodum tabi suda şimdi mamayı istemiyo suyuda arada veriyom ....

mamayı reddedişini anlamadım..aptamilden hipp'e geçtik değişik geldi heralde :44::44:

kızlar merhabalar bugün işe başladım.sabah biraz süt bıraktım oğlumu da anneme teslim edip geldim.acaba nasıldır durumu :18: ne kadar da bir acıkırlar bebekler bu dönemde beslenme düzeni nasıl olmalı vs.bunlar hakkında bana yardımcı olur musunuz?oğlum 17 mart 2014 doğumlu

kızlar geçen hafta uçakla kızımla yolculuk yaptık şimdi eve döndük kızım öksürüyor doktor ateş yoksa ilaca gerek yok dedi ama içime sinmedi tecrübeli annişler yardımlarınızı bekliyorum.

geçen hafta yengeme bırakmak zorunda kaldım sabah 5 te biraz emzirdim 3 tane 100 ml lik süt bıraktım saat 2 buçukta geldim .Bu kadar zamanda sadece ikisini içmiş. Tabi her bebek farklı allah yardımcın olsun babasıyla 10 kez aramışızdır ne yapıyor diye of anne olmak zor iş. TV de bir doktoru dinlemiştim en fazla 100 ml içiyorlarmış bir öğünde 3 saatte bir hesapla

Kizlar sizler rotavirusu aşısı yaptirdiniz mi bebislerinize ? Herhangi bi yan etki ates falan yapti mi sonrasinda banyo yaptirmakta sakinca olur mu ? Ya internetten yan etkilerini okuyunca moralim bozuldu zaten coook gazli bi oglum var 95 gunluk oldu hic azalma yok daha da kotu olursa diye korkmaya basladim !!!!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bu arada su veriyor musunuz bebeklerinize? Anne sütü yada mama alıp almadığını da belirtin canlar..

Ben arada mama veriyorum haftada 1-2 kere, su vermek istemiyorum ama eşim vermem icin sıkıştırıyo hatta yalan bile soyledim evet verdim diye 😄 yakinda anne olmus 1-2 kisiye sordu onlar da verdik deyince eline koz gecti bak onlar veriyomus sende ver hava cok sicak diyo ooff çıldırıyorum bazen napicaz herkes baska bisey diyo.... 😗

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok canim ates yapmadi bize burak cok agladi
Dr.yabancilayinca o arada sormayi unuttum
Yikama icun sonea dusunduk agizdan verildi
Diye yikadik ki zaten karma asi vuruldugunda
Dr.ates yukselirse fitil verin ve ilik suya sokun demisti
Demekki yikanabiliyor ama tabi mecbur kalirsan

ben 3 haziranda yaptrdim hic bi sorun olmadi cok sukur dusa falan da engel degil agizdan damla seklinde bi asi cunku

Merhaba
Dün yaptırdık biz. Ağızdan yapılan bir aşı. 2 ayrı formulasyonu varmış. 2 doz ve 3 doz. Biz doktorun tavsiyesine uyarak 2 dozluktan yaptırdık. Yan etki olarak bağırsak faaliyetlerinde artış olabilir dediler. Epey gaz durumu var dünden beri. Bir de akşam biraz huysuzluk yaptı ama çabuk geçti.

ben 3 haziranda yaptrdim hic bi sorun olmadi cok sukur dusa falan da engel degil agizdan damla seklinde bi asi cunku

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ucakla yolculuk nasil oluyor bebisle puseti bebek arabasini falan ne yapiyosunuz biraz anlatabilir misin eylulde bizde istanbula gidicez belki

Onumuzdeki yazi iple cekiyorum eylul
Gibi 1.5 yasinda olcaklar tatile gitce anca ozamam
Simdiden hayalini kuruyorum oglumun
Havuzda kumda neler yapacaginin
Tabi bunlar ogluskomun gidisatiyla
Alakali yururse laftan anlarsa ve yaramaz
Olmazsa...kriter cok valla aksi takdirde
Tatil icin gittigimiz tatil koyunden tepelenerek
Donmek istemiyorum

Kızlar mamadan sonra su verin Dr öle dedi bana suyunuzu da kaynatın hazır su olsa dahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…