2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar bebek arabası alanınız var mı ?? Bende alacağım ama hangi marka alayım bilemedim önerilerinizi bekliyorum?

Evet hem demir hem de elevite devam ediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bebek arabası alanınız var mı ?? Bende alacağım ama hangi marka alayım bilemedim önerilerinizi bekliyorum?

Ben casual marka travel set aldım hem fiyat uygun hem çok kullanışlı şu an evin içinde pislerini takıp içinde sallıyorum hatta uyuyor bile çok memnunum biz yemek yerken yanıma koyuyorum masa seviyesinde olduğu için bize bakıyor 399 lira fiyatın. Puserle işimiz bitince onun çıkarıp normal araba olan aparatını takmaz inanılmaz memnunum kızlar arabaya bir sürü para vermeyin bebişlerimizartık bir buçuk iki yaşına gelince baston alacaksınız isteristemez çok daha pratik çünkü o yüzden bu dönemi uygun bişeyle kapatın derim ben

Arkadaşım araba işi kişiden kişiye değişiyor bence.benim memnun kaldığından sen kalmayabilirsin,seninkinden ben.ancak deneyerek anlaşılıyor onu anladım.bizimki kraftın elit modeli travel olan.kullanımı iyi ama oto koltuğunu bebek arabasının üstüne takıp kullandığın için biraz ağır oluyor.ama bebeğin ona ihtiyacı kalmadığında iyi.biz bu arabayı,arabanın önünde tepsisi var büyüyünce çocuğun önüne bişeyler koyabiliriz diye ve bebeğin yönü iki tarafa da çevriliyor diye tercih etmiştik

ne zamandan itibaren bebekleri o oto koltugu olmadan oturtabilicez bebek arabasina cok agir oluyo gercekten

ne zamandan itibaren bebekleri o oto koltugu olmadan oturtabilicez bebek arabasina cok agir oluyo gercekten

Valla heralde 6. Ayda başlıyor bebekler oturmaya desteksiz anca zaman olur.bizim araba yatar vaziyette de oluyor bir kez denedik kızımı durmadı ağladı bidaha da koymadık oto koltuksuz.zaten oto koltuğunun içine destek koymadan bile oturtamıyorsun ki çocuk içine gömülüyor çok rahatsız.

Normali öyle olması sanırım.büyüdükçe güçlü çektikleri için süresi kısalıyor.2. Aydan itibaren de 3 saati bulur emme aralığı diye okumuştum.ama benimki o kadar uzun ancak uyurken emmiyor.uyanıkken yine 1-1.5 saatte bi emiyor

kızlar bu cocuk felci asısını napcaksınız, karma asının içinde olanlar da olmalı diyorlar da bunu gazetelerden okudum.. doktorumuz falan soylemedi, salgın varmıs.. napcaz?

kızlar bu cocuk felci asısını napcaksınız, karma asının içinde olanlar da olmalı diyorlar da bunu gazetelerden okudum.. doktorumuz falan soylemedi, salgın varmıs.. napcaz?

ben ankarada oturuyorum bizim sağlıkocağını arayıp sordum öle aşılama yok dedi,aşı yapılcak die talimat gelse bizede haber verirler sanırım

benimkinin de emme sikligi azaldi 3-4 saate cikiyo artik uzun uzun da emmiyo 5-10 dakika anca

benimkide 2 saatten önce emmiyor bende emzirmek istiyorum acıkıyodur diye ama imkansız almıyor memeyi iyice acıkmayınca 2 buçuk 3 saati buluyor...

benimkide 2 saatten önce emmiyor bende emzirmek istiyorum acıkıyodur diye ama imkansız almıyor memeyi iyice acıkmayınca 2 buçuk 3 saati buluyor...

ben isterse emziriyorum 2 saat de olabilir 4 saat de 3 saatte uyanmazsa sutu sagip dolaba koyuyorum

doktorumuz 3. ay kontrolune gittigimizde goz doktoruna goz muayenesine de goturmemizi soyledi henuz biz gitmedik yaptiran var mi neye bakiliyor acaba

Tecrübeli anneler var mı aramızda Ramazan'da oruçluyken süt miktarı etkileniyor mu?

Evet maalesef etkileniyor benim kızımda büyük olan birgün tutup birgün tutmamıştım ama mama destekli götürüyorsun zaten buna rağmen kızım kilo almadı şimdi oruç tutucam çünkü zaten benim oğlum emmiyor mama veriyorum sadece anne sütü veren arkadaşlar tutmayabilirler sonra kazasını yaparlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…