2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Aynen cnm bende senin gibiyim evde çok bunaldım artık ( memleketten kimsem yok arkadaşim yok kafa dengi hep evdeyim kafayı yicem artık

geçmiş olsun cnım,benım kardeşimin bebeğide geç yapıyor kakasını o sabun kullanıyor arada dediğin gibi lavmandan iyidir...

Bebegin mama mı yiyor cnm?? Benim ki mama yiyor günde 3-4 defa gercek zeytinyağı bi çay kaşığı koyuyorum biberona yapıyor şükür

Rotavirus yaptırdım herhangi bir şikayetimiz oldu sukur ates,gaz gibi.eskiden nasılsa oyleydi kızım,yan etkilerini bilmiyorum ama şimdi merak ettim arastıracagım

Kızlar 3.ay kontrolu yazılmıs benimki 3.ay kontrolunde 5500 gr 58 cm.di. 3000gr ve 51cm dogdu.burada yazılanlara göre çok minik geldi ister istemez endişeleniyor insan dpktor normal dese bile.

Canim bende senin gibiyim tatili iple cekiyorum ama biz bu eylulde tatile cikicaz. Tecrubeli anne babalar en rahat tatile ilk 6 ayda cikarsiniz cunku anne sutuyle besleniyo olur emzirirsin yeter, daha ayaklanmamis olur yaninizda arabasinda uyur dediler. Tek korkum dis cikarma donemine denk gelmesi. 😗insallah pisman olmayiz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy canim senin adina coj sevindim ins.rahat
Bi tatil olur tecrubelerini dinleriz tabi dis konusuda
Var nasip ins.denk gelmez belkide anlamadan cikativerir
Biz bu yazi oglumuza feda ettikgezdigimize saydik
Birde duzenimiz var cok sukur 9.30 bes dk.gecmiyo
Uyuyo mutlaka sonra vakit bize kaliyor rahatiz bikere
Misafir oldu sasti uykusu gurultuden mahvoldu yavrum
Ondan dolayi buyusun bebeklikten ciksin anca ole olur
Diye karar verdik

Anne sütüyse besleyip de gece bebişi hiç uyanmayan var mı? Varsa sabah kaçta kalkıyor acaba? Benimki hala sık uyanıyor ya

Benim bebegimin de eski istahi.yok yaaa eskiden her iki saate bi ya bes.olcek mama eger sutum.warsa sut muylaka icerdi ama.simdi cok azz yaaa

Benimde oglum 3 aylik 6 kilo ve cok istahsiz

Pazartesi tam 3 aylık oldu. 62 cm 6 kilo. Doktor boyuna göre zayıf ama ayına göre normal dedi. Bir de bu dönemde emmeyi reddedebilirmiş. Biraz zorla, ayakta emzir, uzun emsin ki sütün yağlı kısmını alsın dedi. Olmadı sütü sağıp kaşıkla ver dedi. Henüz kaşığa ihtiyaç olmadı ama ayakta emzirme durumunda kalıyorum bazen.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde en büyük korkum kime bırakıcam. Benim annemde kayınvalidemde yok. Akraba desen kimse bakmıyo. Kaldım bakıcıya onlarıda samimiyetsiz buluyorum. Güvenemiyorum. Ne kadar böyle bak desende yine kendi bildikleri gibi bakıyolar.

Anne sütüyse besleyip de gece bebişi hiç uyanmayan var mı? Varsa sabah kaçta kalkıyor acaba? Benimki hala sık uyanıyor ya

ben de sadece anne sütü veriyorum. bizimki akşam 8 de yattığı için illaki uyanıyor ama ilk yattığında 4-5 saat uyuyor ondan sonrası hiç belli olmuyor. bazen bi saatte uyanırken bazen üç saati buluyor.tabi o saatte yatınca da sabah 6 da kalkıyor.ama 8-6 dışında kalkma saatlerinde bir düzen yok. mesela dün gece sadece bi kez kalktı. doğduğundan beri ilk defa bu kadar uyumuş olduk:)) bu arada benim oğlum uykuya dalmadan önce illaki ağlıyor. sizinkiler nasıl. her seferinde uyuyana kadar ağlamaktan bitap düşüyo çocuk

gece uykusuna erken gecerse 8 gibi 2 kez uyaniyo emdikten sonra kendi kendine uyuyakaliyo. gec uyursa 10-11 gibi bi kez uyaniyo 4-5 gibi ama sabah erken uyaniyo 6.30 -7.30 gibi

Benim kızımda uyumadan önce mutlaka huysuzlanır uyuyana kadar.hatta bi ara sinirleniyordu uyuyamadığı için.1 saat önce mızırdanıyordu yine,aspiratörü açtım mutfaktaydık rahat geçti uykuya.ama akşam uykularımız genelde ağlayacak olur.

annem çok uslu durduğunu söyledi bir de iki gündür 9 da uyutuyormuş 10 da kalkıyormuş.bu çok iyi oldu.ben sabahları hiç uyutamazdım.bir de sadece sabahları gidiyorum.öğleden osnra yanınayım ve iş -ev arası 10 dk yürüyerek gidip gliyom. ama müdürüm ücretsiz izne ayrıl diyip durdu dün sizce ayrılayım mı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…