2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

150000 mi tatlım yanlış olmasın 10.haftada tavan yapıp 100000 olur diye okudum az önce netten.seninki ya 3 üz dördüz yada bir yanlışlık var

Cnm ya dur bakalim doktor kesin konusmamis bi git hele bakalim. Allahtan umit kesilmez lutfen kotu dusunme hemen lutfen

15 gunde cok az degismis hcg...2gunde 2ye katlamazsadaha olumsuz konusacaktir doktor..hazirlikli olmaliyim..ama icimde umit var..oglum icin rabbim merhamet etsin icimdeki sabiye...insallah iyi olacak...

herkese slm kısmet olursa bende mart annesi olucam hamile olduğumu bugün öğrendik pazartesi dktr randevum var miniğimi o gün görürüm inşallah kısmet olursa ikinci kez anne olucam rabbim hepimizin yavrusunu bağışlasın inşaallah

merhaba kizlarAllah kismet ederse ben de mart annesi olucam
10 agustosta randevum var ama cok korkuyorum ya kalp atisini duyamazsam diyebundan onceki bebegimi de bu yuzden aldirmak zorunda kalmistim
bu arada bu ikinci bebegim

Hayirli olsun cnmm hosgeldinn

15 gunde cok az degismis hcg...2gunde 2ye katlamazsadaha olumsuz konusacaktir doktor..hazirlikli olmaliyim..ama icimde umit var..oglum icin rabbim merhamet etsin icimdeki sabiye...insallah iyi olacak...

benim de kizim cok fena kardes istiyorbabamiz her sabah ise giderken baba bana minik kardes al gelirken diyo
Allahim bizim icin degilse bile o minik yurekler icin yuzumuzu guldursun insallah

benim de kizim cok fena kardes istiyorbabamiz her sabah ise giderken baba bana minik kardes al gelirken diyo
Allahim bizim icin degilse bile o minik yurekler icin yuzumuzu guldursun insallah

allah bize kardes gonderecek diyor...ismini bile.o koyacakti...kendince ciddi haziriklar yapiyor :) allaha guveniyorum...insallah sagsalim aliriz kucaklarimiza hayirlisiyla....

merhaba kizlarAllah kismet ederse ben de mart annesi olucam
10 agustosta randevum var ama cok korkuyorum ya kalp atisini duyamazsam diyebundan onceki bebegimi de bu yuzden aldirmak zorunda kalmistim
bu arada bu ikinci bebegim

Cnm sende hosgeldin hayirli oolsun
Bende ilk gebeligimde kurtaj olmak zorunda kalmistim.ayni endiseyi bende yasiyorum ama gecen gun bunu dile getirdigimde burdan bi arkadasim kotu dusunmememi olumlu seyler dusunmemi soylei ve hakli olduguna inaniyorum ben. Sende oyle yap guzel seyler dusunki onlarla karsilasasin

çok sevindim hadi gözün aydın, amaaann yat gitsin güzelim, benim evde bir de inşaat var, evi resmen bişeyler götürüyor çok rahatsızım bu durumdan ama bebeğim daha kıymetli şööyle baştan savma toparlayıveriyorum, oldu da bitti işte

çok üzüldüm inan, çocuklarımız aynı yaştaymış ( benimki de çok istiyor kardeşi olmasını, ama sağlıklıysa gelsin güzelim, böyle düşünerek kendini rahatlat, inşallah hakkınızda hayırlısı olsun

inanmıyorum bu resmen bir mucize, böyle bir şeyi de ilk kez duyuyorum

Kızlar ben sürekli uyku modundayım ve maalesefki çalışıyorum eve gidincede direk kendimi yatağa atmak istiyorum acaba hamilelikten mi progestandan mı .progestan içip aşırı halsizlik çeken var mı ?

ben de progestan kullanıyorum ama tık yok maşallah, hiç bir belirtisini taşımıyorum

ben tahminime göre 5 haftalık hamileyim yarın keseyi görmeye gideceğiz ama şimdi belim ağrıyor adet olacak gb hissediyorum agrılarım aynı siz :18:de debu tür şeyler oldu mu

:)))) ahhh ınsallahh öyle dediğin gibi olurr

merhaba bende 5 haftalık hamileyim beta hcg 33.gün 3380 çıktı kesede 35.gün gözüktü 7mm.sizcede bu değerler biraz yüksek değilmi?(30 günde bir adet oluyordum)ve bundan 4 ay önce bir düşük yaptım o zamanda adet günü beta hcg 216 çıkmıştı yani yine yüksekti.korkuyorum yine mi düşük olacak diye

özel mesaj atamıyorum , beni de listeye eklermisiniz 17ayse 30 ilk Çanakkale 14 haziran 21 mart

kızlar merhaba
bugün ilk kontrole gittim doktorun çağırdığı gün olarak ama kese görünmedi.sadece vajinal ultrasonda belli belirsiz birşey var ama kesin diyemem dedi.doktorum diyorki "sende çıkan bu değere göre bu kadar haftalık olman imkansız" diyor.haftaya yine gidicem bakalım ne olacak.ama beni bi korku aldı ya dış gebelikse diye ya da başka birşeymi acaba
size çıkan b-hcg değerlerimi yazıyorum sizinde fikirlerinizi almak isterim belki benzeri yaşayan vardır aranızda

son adet tarihim:24haziran

13 temmuz : 10.92
19 temmuz :335
21 temmuz :857
25 temmuz :3754

ben değerleri bu kadar ayrıntılı bilmiyorum ama sana kendimden yola çıkarak şöyle bir değer vereyim:

son adet tarihim: 25 Mayıs

24 Haziran :1650 yani benimkine göre senin değerin yüksek görünüyor, benimki haftasına uygun bir değermiş ama tabi alt sınır ne üst sınır ne ben bilmiyorum. erken döllenme desem kesenin görünmesi gerekirdi sanki, dış gebelik hakkında hiç bir bilgim yok, bilemiyorum başka bir doktora daha mı görünsen, belki bir fikir verir.

Canim benim bende dis gebelik gecirdim.degerler boyle artmiyordu.cok az yukseliyordu.senin masallah cok normal yukselmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…