2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

o hesap olmus gercekten ama cogu kimse memnun degil devletten
yogunluktan cok onemsemiyorlar maalesef..

ben de yumurtaya aşeriyorum var mı böyle bir aşerme kardeşimmmm, durup durup yumurta yiyesim geliyorrr

kiz protein istiyor canin senin anlasilan... sicaklarda dikkat et yalniz kabartmasin sonra seni

bende daha önce düşük yapınca ikincide verdi iğneyi tabi varmı yyokmu bilmeden 9 ay kullandım iğneyi,doğumdan sonra tahlil yaptırdım hemen bir çocuk daha düşününce tedbirli olalım dedik.iyikide yaptırmışım çok fazla olmasada 677.gen dizimde heterezigot pıhtılaşma oranı görüdü.şimdi yine hamileyim ve kullanıyorum .inşallah sizde sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza

Evet canım belkide aynı günn doğururuzzz
belli mi olurrrrr
evet benimde 4ay önce bir düşüğüm var ne olur ne olmaz tedbirli olalım istedik inşallah sağlıkla alırız kucağımıza minnaklarımızı aminnnnnn

merhaba kızlar, dün doktora gittim. keseyi gördük çok şükür. daha önceden iki tane düşüğüm olduğu için doktor coraspin ile oksapar iğne verdi. fakat iğnenin 10 tanesi 90 küsür TL! bir paket aldım ama 9 ay boyunca ayda 300 TL yapar. hani zengin değiliz o kadar ama feda olsun diyeceğim de, acaba SGK dan bu ilacı alan var mı aranızda?

mereba julycim. öncelikle hayırlı olsun. bu bahsettiğin iğne sanırım kan pıhtılaşması için. Ben de clexane kullanıyorum. ilk hafta dediğin gibi ben de ücretiyle aldım. ama doktorumuz bebek kesenin içine girdikten sonra bize bi rapor çıkardı. bu iğneyi kullanma zorunluluğun olduğuna dair. o raporun olduğu takdirde sağlık güvencen iğnelerin ücretini karşılıyo canım. sevgiler

canım doktoruna söyle rapor çıkarsın senin için ozaman para ödemeden alırsın iğneyi.bende kullanıyorum ama clexcan benimkinin adı.

canım doktoruna söyle rapor çıkarsın senin için ozaman para ödemeden alırsın iğneyi.bende kullanıyorum ama clexcan benimkinin adı.

canım sağol bilgi verdiğin için. devlet hastanesinden mi rapor çıkartmak gerekiyor? özel hastaneden çıkartınca olur mu acaba?

benim de vardı uçuğum, dudağımın yarısını kapladı, düne kadar çok acıyordu bugün doktordan krem yazmasını istedim, kullanamazsın öyle şeyler dedi

ben de sordum kullanabilirmiyim diye sakın dedi kan dolasımına geçiomus dudaktan bana hametan bepanten kullanabilirsin dedi hametan kullandım iyi geldi

Selamm,

Siz hangi doktora gidiyorsunuz anlamıyorum bu doktorların ağzından neden cımbızla laf alınıyor anlamış değilim .bunu çok kez duydum.. Benim doktorum ise tam tersi hamile olduğumu öğrendikten sonra hamilelik hesabını nasıl yaparız diye eline aldı kağıt kalemi şu tarihle şu tarihi çıkartıyosun 7 ye bölüyosun falan diye işlem yaparak gösterdi. Eşim ultrason için yanıma gelmedi dışarda bekledi. doktor eşime kızdı siz bu bebeği beraber yapmadınız mı ne bekliyosun dışarda diye :)) kendi çağırdı..
bi de aynı doktora giden arkadaşım kalp atışlarını dinlerken heyecandan sesi kaydetmeyi unutmuşlar. doktorumuz eşine demişti aç çabuk videoyu da sesini kaydedin siz ne heyecansız çiftsiniz diye şakayla karışık azarlamış:))
bu ilgi müthiş bişey yaaa. doktorun göstermesi gereken şey buyken neden ayrıntılı açıklamıyor sizi büyük bir muamma ile bırakıyor anlamış değilim..

Ay ben 1 lt zor içiyorum 3 lt nasıl içerim dün akşam biraz meyve yedim yatmadan da 1 bardak süt içtim sanki litrelerce şu içmiş gibi şiştim bi garip oldum çatlamak üzereydim

Selam kızlar bende mart ayı annesi olacagim inşallah :) daha ultrasona girmedim bebeğim gözükmez diye.tahmini olarak biliyorum işte.sizede Rabbim. Hepinize hayırlı sağlıklı hamilelik ve doğum nasip etsin

canım sağol bilgi verdiğin için. devlet hastanesinden mi rapor çıkartmak gerekiyor? özel hastaneden çıkartınca olur mu acaba?

özel hastande çıkarır canım.bende daha çıkartmadım bebek kese içinde gözüksün ondan sonra dedi pazartesiye kadar olan iğnemi aile hekimime yazdırdım.bir sonraki randevun ne zaman benim pazatesi

Kızlar ya ben çok uyuyorum hoş gerçi sahura kadar oturuyoruz tatilde olduğumuz için ama 1 den önce kafam kalkmıyor

Bir de siz çay içiyo musunuz? Benim vazgeçemeyecegim tek şey çay.içiyorum hala ama çok mu zararlı ki?

Ay ben 1 lt zor içiyorum 3 lt nasıl içerim dün akşam biraz meyve yedim yatmadan da 1 bardak süt içtim sanki litrelerce şu içmiş gibi şiştim bi garip oldum çatlamak üzereydim

ben içiyorum hatta geçiyordur wc dende çıkamıyorum :))) ama ben hep çok içerim suyu güne 3 bardak su içerek başlarım hep

Selamlar kızlaarrr:))

günde 1 saatte 1 bardak su içsen zaten 2 litreyi tamamlamış olursunuz bence yapabilirsiniz evet evet eveettt:)))

bende içiyorum çay vazgeçemediklerimden ,kansızlık yapar diyolar ama tek lüksüm çay

ben de çok severim çayı ama öğrendiğimden beri hamileliğimi fazla içmiorum günde sadece bir bardak açık fazla içmemek lazımmıs cayı kahveyi

ben de çok severim çayı ama öğrendiğimden beri hamileliğimi fazla içmiorum günde sadece bir bardak açık fazla içmemek lazımmıs cayı kahveyi

ben de çayı çok severim ama hamileliğimi anlamamda en büyük yardımcı da o oldu çünkü hamile olduğumu öğrenmeden 4 gün önce çaydan tiksindim içemiyorum artık :)) hiç üzgün değilim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…