2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canım inşallah memeleketine dönersin.ama ben inanıyorum ki bebeğinin şansına döneceksin.benim kızkardesim aynen senin gibi hamileyken tayin istedi ve bebeğin şansına olmasını istediği okula tayini çıktı.senin de bebeğin sana uğur getirecektir.

ben yaptırmaalım desem bile benim pimpirikli eşim garanti yaptırır ben de kaçış yok anlayacağın

Kızlar bana yardımcı olun lütfen. 5 haftalık hamileyim çok akıntım var. çamaşırım su gibi ıslanıyor normal mi bu ?

normal canım benim hala öyle

aaa inşallah önemli bir şey değildir, hayırlı haberlerle bekliyoruz

Günaydıınn asabiyet geldii:)

sana da günaydın bayan asabiyet ben de asabyim sanırım, eşim de oruçlu, saçma şeylerden kavga edip duruyoruz

aman sakın gitme bir daha ,özelemi gidiyorsun ,devletemi gittin.özelde genelde ilgilenirler.eleviti kullan bence ama kilo yapıyor ben 4.ayda doktoruma dedim ve içmedim iştah açıyor sanki ,kanın düşükmü verdiki acepbenim 10 du kanım yinede kan hapı 4.ayda balıyacaz dedi ,alacan bölesi doktorlar

kesinlikle ben de bebeklerin şansına ya da şöyle diyeyim bereketine inanıyorum, özellikle kız bebekleri eve bereket getirirmiş, oğlan anneleri alınmasın sakın haaaa halk ağzında bu böyle söyleniyor benim kızım doğduktan sonra aynı yıl içerisinde hiç hesabımızda olmayan bir araba satın aldık, ve yine aynı yıl içinde ev alma niyetimiz yokken bir baktık ev almışız kesinlikle kızımın uğuru olduğunu düşünüyoruz

cnm sen niye bilmedgin doktora gidersinki... ii yapmissin kan testi fln yaptirmismiydiki sana oyle ilac vermis... ezbere ilac...
isin ilginc tarafi ne biliyormusunuz bazen bize ters gelen doktorlar baska hastalariyla bambaska.. artik elektriklerimi tutuyor yoksa bazilari eski hastalari diyemi oyle bilemicem.. sen baska anlatirsin o doktor icin oteki baska anlatir sasirip kalirsin
cnm oyuzden sende git bildigin seni taniyan eski hastasi olsuguna en rahati. nazinda niyazinda gecer sorucagini rahat rahat sorarsin

bende de asırı eksı ıstegı var eksı lma eksı erık tursu hep oyle seyler yemek ıstıyorum ve aserıyorum. ıkı gun once eksı yesıl erıgı tuza bandırıp yemek ıstedı cnm esım cıktı dolastı hıcbıryerde bulamadı en son aserıyorum.netten sıparıs ettık ama onlar meyvelerı şoklamıs olarak saklıyorlar erımeye yakın tuketmen gerekıyor bıraz buzluydu anlayacagınız ama yıne de ıdare ettı benı:)))))))

yaa evet bir daha tövbee dedim zaten, normalde kendi dokyorum özelde ama benim evim devlet hastanesinin dibinde olunca dur dedim sadece progestan ilaç yazdıracağım nasıl olsa bu kez devlete gideyim dedim,bin pişman oldum uyuz kan değerimin düşük olduğunu bilmesi için doktorun da değil sekreterin müneccim olması gerek ilaçları sekreteri yazdı baştan savma her hamileye öylesine yazılan ilaçlar yani

elevit multivitamin yahuu, zaten iştahıma mani olacağım diye bütün gün nefsimle mücadele halindeyim, aman yeme kızım aman kiloları düşün kızım diye diye zor tutuyorum kendimi, en azından 4. aya kadar kilo almamayı hedefliyorum, elevit biliyorum kabaran iştajımı daha da kabartacak, içmesemmi acaba? mide bulantım olmadığı için zaten hergün meyvemi sebzemi etimi doyasıya yiyorum.

ucuz etin yahnisi misali oldu benimkin güzelim progestan yazdırmak için gittim, evimin dibinde devlet hastanesi, hem yol masrafı yapmamış olurum hem de özel muaene ücretinden yırtarım dedim cimri aybik eczaneye ilacı sordum 30 TL dedi, ben de devlete yazdırayım bari dedim

ben de yumurtaya aşeriyorum var mı böyle bir aşerme kardeşimmmm, durup durup yumurta yiyesim geliyorrr

ben de yumurtaya aşeriyorum var mı böyle bir aşerme kardeşimmmm, durup durup yumurta yiyesim geliyorrr

allah allah ılgınctır bende eskıye gore daha cok arıyorum yumurtayı :)) bızım bebeklerın cınsıyetı aynı olacak galıba genelde aynı seylerı yıyoruz :))))

allah allah ılgınctır bende eskıye gore daha cok arıyorum yumurtayı :)) bızım bebeklerın cınsıyetı aynı olacak galıba genelde aynı seylerı yıyoruz :))))

bilmem ki benim kızım keltoş doğdu, o kadar güzel bir bebekti ki sarışın tombiş tursit çocuğu gibi birşey, gören erkek mi diyordu meğerse hamileyken yumurtayı çok yiyenlerin bebeği saçsız doğarmış bizim neneler öyle dedi, alakası var mı bilmiyorum, kızımın saçı 3 yıl sonunda kendine geldi, bir daha hamile olursam kesinlikle yumurtayı ağzıma sürmeyeceğim dedim, büyük konuşmuşum galiba, şimdi sabah akşam canım yumurta istiyor

anaaa aramızda doğumlarımızın arasında 1gün olacak

ay bana bugün sağlık ocağı 3lt su iç dedi nasıl içerim onu bennnnn lavabodan çıkamicam herhalde
günaydın arkadaşlarrrrrr güzel haberlerle dolu bi gün olması dileğiyleeeeee
canım benimmmmmmmm ya okuduğuma göre sende pıhtılaşma sorunu için iğne vuruluyormuşsun ben daha pıhtılaşma testi yapamadan hamiş oldum ya dr. ne olur ne olmaz gün aşırı iğne verdi yapıyorum ama endişe de ediyorum açıkçası:18:
hoşbulduk canım benimmm aminnnn kucağımıza alırız inşallah hayırla sağlıkla
bugün kan verdim tekrar 2780çıktı çok şükür herşey yolunda gidiyorrrr
e bende folbiol kullanıyorummmmm

Amin canım cümlemizin Evet erken evlendim ben ama neye göre kime göre erken orası tartışılır Bana göre tam vaktiydi

evliliğin mutluluğun daim olsun, ben 22 yaşımda evlendim, çevremdekiler erken biraz daha bekle paranı ye,iç ,gez ,toz derken ben tam zamanı diye düşünüyordum, herkese kulaklarımı kapadım ,kimseyi dinlemedim ve evlendim, evliğimde çok şükür aradığım her şeyi buldum, çok mutluyum, her istediğime sahibim amaa yine de benim gibi 7 seneyi devirince ve geçmişe dönünce yine de erken evlenmişim diyorum. evlilik bir mücadele ne de olsa, büyük sorumluluk, bir yıl daha özgür olabilir mişim aslında sevgililik gibisi yok çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…