2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
saol canım bunu da denıycemmm tesekkur ederım güzel mart annesi

ayy ben teşekkür ederim canım benim :KK16:

bana da balık yağı kapsülü verdi. bir tane içtim sonra biraz araştırma yaptım. türkiye de üretilen balık yağı hapları balığın karaciğerinden yapılıyormuş ve fazla miktarda A vitamini içeriyormuş. bu da bebeğe zararlı olabilirmiş. o yüzden ben kullanmıyorum.

hadi yaa bak şimdi hayal kırıklığına uğradım çünkü bana eczacı bi yerli bi yabancı ürün gösterdi ben yerli olanı aldım 1000 mg olduğu için.neyse olmazsa içmem napiiim...teşekkür ederim canım :KK16:

Evet ceviz yiyorum bende.benim saclarimda degisiklik oldu yaa.cansiz ve sertlesti.tuhaf yani

bende henüz saçlarımda bi değişiklik yok ama ben keratin sütü,argan yağı,bitkisel şampuan Allah ne verdiyse kullanıyorum:KK1:

maaşallah canım çok iyi artık bişeycik olmaz Allahımın izniyle:KK16:
ben yarın 2.defa baktıracağım canım adet günümde 753 çıkmıştı bakalım yarın kaç çıkacak

yumurtayı ve sütü de unutmayın proteinde lazım:KK52:

kesinlikle dengeyi kurmak lazım bol da su :KK16:

merhabalar kızlar hepinizeee

çoktandır yazamıyorum sadace okuyup çıkıyorum

zuzuyaa çok üzüldümmm Allah'ım yavrusuna uzun ömür versin :KK43:

başka sıkıntılı bir durum yoktur inş. gözümden kaçann

bu arada beim bulantılarım tacan durumdaa kızımda böyle değildim bu haftalarda

10. haftada başlamıştı bulantılarım şiddetliydi ama 3 hafta fln sürmüştü

şimdi 6. haftadan beri bulantı yaşıyorum böyle mi gidicek hep acaba bilemiyorum :S

bidee her gecee rüyamda bi yemek görüyorum bu ne yaa kimseden duymadım daha önce böyle

resmen gece rüyamda gördüğüm şeyi canım çok çok istiyo sabahına kalkıp yapıyorummm :KK53::KK53:

aşrmede level atladım galibaaa eheheh :KK70:

böyle olan var mı ki benden başkaaa :KK53:

ben de her gece bi yemek görüyorum canım sabah kalkınca eğer unuttuysam yandım ne olduğunu hatırlayana kadar çıkmıyorum yataktan :KK70:

günaydın kızlar,erken aşerenler var aramızda :KK9: hayırlı olsun :KK3:

ben de sütyenlere takmış durumdayım balensiz,desteksiz sütyen kullanmalıymışız.ancak bu şekilde rahat edermişiz.ama kimisi alternatif olarak sütyen agrafı-kopçası alıyormuş.hazır satılıyormuş bazı iç çamaşırcı ve tuhafiyelerde.bu şekilde sütyenin sırt kısmını uzatabilirmişiz :KK31:

birazdan doktora gideceğim, bebişimi göreceğim:KK16: inşallah herşey yolundadır

uykum varrrr uyumak istiyorum ama uyumakkkkkkk :KK50::KK53:

bide midem her kokuya aşırı duyarlaştı k9 köpekleri gibi oldumm:KK25:

günaydın arkadaşlarrrrrr güzel haberlerle dolu bi gün olması dileğiyleeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar,erken aşerenler var aramızda :KK9: hayırlı olsun :KK3:

ben de sütyenlere takmış durumdayım balensiz,desteksiz sütyen kullanmalıymışız.ancak bu şekilde rahat edermişiz.ama kimisi alternatif olarak sütyen agrafı-kopçası alıyormuş.hazır satılıyormuş bazı iç çamaşırcı ve tuhafiyelerde.bu şekilde sütyenin sırt kısmını uzatabilirmişiz :KK31:
Ben ilk hamileligimde buyuk sutyen bulamiyordum.sungersiz desteksiz anne sutyenlerinden aldim oylr rahat etmistim.sonra kompedanda 95 beden buldum emzirirken cok buyuyor kizlar normalde 85 takardim ondan aldim.tabi emzirmeyi birakinca geri kuculdu.gittim ordan 2 tane daha aldim 3 te once vardi iyi simdilik.markasi ne aklimda degilde bakar soylerim
uykum varrrr uyumak istiyorum ama uyumakkkkkkk :KK50::KK53:

bide midem her kokuya aşırı duyarlaştı k9 köpekleri gibi oldumm:KK25:
Hehe :)) alemsin bulansin ne guzel iste ben raziyim diyom kasik yada bel agrim olmasinda :))
günaydın arkadaşlarrrrrr güzel haberlerle dolu bi gün olması dileğiyleeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Gunaydinnnnnn canim

Sağol canım bende seni görünce sevindimm :KK16: İkimizinde gözü aydın Pazartesi gidicem o zaman görünür inşallah keseciği :21:

inş görürsün canımm sonrada pıt pıtlar için başlayacak heyecan...
inş sonuna kadar güzel bi hamilelik geçirir kavuşuruz bebişlerimize :KK16::KK16::KK16:

Kızlar şuan herhangi bir ilaç kullanıyo musunuz?

canım bende kanda pıhtılaşma olduğu için clexane iğne, coraspin ve b12 kullanıyorum...
ayrıca euthyrox (tiroid ilacı), progynex iğne ve folbiol kullanıyorum...

Kızlar bana yardımcı olun lütfen. 5 haftalık hamileyim çok akıntım var. çamaşırım su gibi ıslanıyor normal mi bu ?

Gozun aydin canım ohhhh demişsin dir simdi.birde ben gorsem 7+1 olduk bizde ama doktora 7+6 da gitmis olcam garanti olsun diye .Pazartesi yi iple cekiyorummm .

saol canımmmmmm valla bi ohhh çektim rahatladım :KK1:
ama 1 ay nasıl geçecek şimdi onu düşünmeye başladım :KK1:
inş her kontrolde daha güzel haberler alırız sağlıcakla sonuna kadar devam eder hamileliğimiz :KK16:
ooo senin bebiş iyice büyümüş olacak annesi inş duyacaksın pıt pıtları :KK16:

merhaba herkese inşallah Rabbim nasip ederse bende mart annesi olacağımmmmm:KK52:
acaip güzel bir duyguymuş bu:KK16:

canım hoşgeldinnnnnnnnnnnn :KK70:
bende nezaman geliceksin diye bekliyordum inş sonuna kadar gider canım öpüyorum seni :KK54:

Bugun ilkkez doktora gittim ve kesecigimi gordum kizlarrr:-) yarinda gidip ac karnina kan vericem tahliller icin.
Buarada bende istanbulda yasiyorum, 28 yasindayim

canımmmmm çok sevindim görmüşsün keseyi gözün aydın :KK9:
allah mutluluğunu daim etsin :KK16:

kizlar gunaydin

Moralim biraz kotu bugun :KK43:
bu sabaha karsi tuvalet icin kalktigimda peteceye silince acik kahce akinti geldi...
simdi yine geldigini gordum. normal oldugunu biliyorum aslinda ama yinede doktorumu aradim...
onemli bisey degildir ama gel takip edelim dedi :KK43:

kızlar dr.folbiol folik aist yazdı tekrar zaten 1-2 ay öncesinden başlamıştım.ama dün forumda biri bu ilacın iyi olmadığını yzmıştı korktum açıkçası...

bir yerde de yine bu forumda bu ilacın rahmi beslediğini çok iyi olduğunu yazmıştı :KK53:

kizlar gunaydin

Moralim biraz kotu bugun :KK43:
bu sabaha karsi tuvalet icin kalktigimda peteceye silince acik kahce akinti geldi...
simdi yine geldigini gordum. normal oldugunu biliyorum aslinda ama yinede doktorumu aradim...
onemli bisey degildir ama gel takip edelim dedi :KK43:

canım panik yapma zaten gidemişsin kontrole drun ona göre önlemini alacaktır...
bizim diğer topikte kaç hamiş arkadaşımız hamileliği sırasında aşırı kanaması oldu hastanede kaldılar...
ama çok şükür hepsi kavuştu bebişine...
sen telaşlanma bişey olmaz bebişine allahın izniyle :KK16:

kızlar dr.folbiol folik aist yazdı tekrar zaten 1-2 ay öncesinden başlamıştım.ama dün forumda biri bu ilacın iyi olmadığını yzmıştı korktum açıkçası...

bir yerde de yine bu forumda bu ilacın rahmi beslediğini çok iyi olduğunu yazmıştı :KK53:

canım ilk defa duydum bende bunu...
benim daha önce tüp bebek tedavisi gördüğüm drumda, şimdiki drumda folbiol önerdi...
bi sıkıntı olsa bukadar dr önermezdi bence...
onun için düşünme sen bunları :KK34:

X