2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Benimbbugun 5.haftam bitti aslindq ben bidqhaki haftasonu gidecektim ama sartlar degisti yarin gidicem ins bakalim ne diyecek

Araştırıp bulduğum doktora haftaya yani 6.haftada gidicem ama bu hafta bel ile diz kapağım arası sürekli sızladı özellikle kasıklarım adet olacakmışım gibi. Bir de kk da kötü senaryoları üstüste okudum düşünmeden yapamıyorum, onun için eve yakın başka bi doktora gideceğimyarım inşallah herşey yolundadır öylede devam eder amin

merhaba bende mart annesi olucam inşallah bugün kan testim 107,26 çıktı daha çok miniğiz takvimi nasıl oluşturdunuz bu arada

Gunaydin arkadaslar
Bugum tam 4+0 oldum nihayet :))
Ve karnim agriyor adet olucam diye korkuuorum sanki olucam ve mutlulugum bitecek gibi
Bugun tatile cikiyoruz sizce denize girsem mikrop falan kapilirmi normaldede her tatilde bir iki kere girerdim bu yil ne yapayim sizce bugun dr a gitcek birileri varsa sorarmisiniz ? Ben burdan takip ederim cevabi :)

Hepinize merhaba gelecegin mart anneleri :) hepinize hayirli ugurlu olsun hepiniz insallah hayirla alin kucaginiza yavrularinizi :) bende mart annesi olmsk istiyorum umarim rabbim nasip eyler :) ayin 23 unde embriyo tramsferim oldu 4 temmuz test tarihim. Araniza katilmayi cani gonulden diliyorum dua edin nolur :)

Gebeligin daha cok yeni canim ya ben senin yerinde olsam riske atmazdim

Ben de araniza yeni katildim. Carsamba hcg degerim 62 idi, cuma 555 oldu:)
Dogum tarihi 03.03.2014 gorunuyor hayirlisi.

çok sevindim arkadaşım. benim de transfer sonrası 3. günüm.
heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz test gününü.
senin ne kadar oldu transfer yapılalı?

Kizlar benimde bugun 6. Gunum umarim hayirli haberler veririz birbirimize:) merakla bekliyorum sizden gekecek guzel haberi

Merhaba arkadaslar bugun ilk kez dojtora gittim karindan ultrasonla bakildi kese gorundu minicik bi siyah delik:))6.27 mm cik:)hcg degeri 2500 ustu olunca karindan gorunuyormus ama kalp atisini duymak icin haftaya gidicez bakalim hayirli olsun

Merhaba arkadaslar bugun ilk kez dojtora gittim karindan ultrasonla bakildi kese gorundu minicik bi siyah delik:))6.27 mm cik:)hcg degeri 2500 ustu olunca karindan gorunuyormus ama kalp atisini duymak icin haftaya gidicez bakalim hayirli olsun

Mercimegin kendinii gosterdi demek :) darisi kalp atislarina :)

Listeyi kimse yapmayacak mı ? 2014 Nisan annelerini açmam lazım acele edelim lütfen :)

bende allahın ıznı ıle mart annesı olucam bende carsamba kan testı yaotım 40,41 cıktı cuma 132,48 cıktı amma farklı hastaneler sızce farkedermı kızlar?benımde kasıklarım acayıp agrı oluyo karnımadada

selam canım adetim düzensizdir benim de bazen 25 günde bir bazen 35 günde bir olurdu. sat ımın 31. gününde değerim 2903 idi o zaman gördü doktor keseleri.

bende daha beklemedeyim eğer belli olursa bende mart annesi olacam RABBİM'in izni ile inşallah

Hayirli olsun
Sat neydi benimde 9 mart gorunuyo dogum :) ayniyiz yani

merhabalar arkadaşlar,

2 gündür uğrayamadım.. boynum kolum çok fena dayanılmaz bir ağrı içindeyim, dr. gidemiyorum...

önce kadın doğuma gitmek istiyorum..

sizler nasılsınız???

Listeyi kimse yapmayacak mı ? 2014 Nisan annelerini açmam lazım acele edelim lütfen :)

canım nasıl yapıldığını söylersen bu görevi üstlenirim... :44::44:

merhaba arkadaşlar dört yıl sonra yeniden mart annesi adayı oldum

1 evladım var 2010 mart doğumlu erkek

2011 temmuz ayında 8 haftalık gebeliğim düşükle sonuçlandı..

şimdi sat 27 mayıs... inşallah hepimiz miniklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…