2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
cnm aynı haftada bebeklerimiz ama ben 24 haziranda doktora gttm kan testi yapıldı 630 çıkmıştı bhcg iki gün sonrada 1300 olmuştu.doktorun zaten kan değerine göre ne zaman görüneceğini tahmini söyler bana pazartesi görünür dedi hayrlıısı..doktoruna sor bence ne zaman görülür diye yoksa böle beklemek zor olur

tatlım ben zaten doğum hastanesinde çalışıorum alttan muayene olmamak için erken gitmek istemiyorum olmadı bi sorarım bu arada seni değerlerin çok yüksek ikizlerin olabilir :))

Gecmis olsun:KK43:senin sat ne zamandi doktora gitmis miydin benim de dun kahverengi akintim oldu ilk kez ama daha da olmadi doktora yarin gidebilicem bakalim ins bi skinti yoktur bir de sey sorucam hamile oldugumu ogrendigimden beri kasiklarima ara ara sanci giriyordu bicak gibi girip cikiyordu bu hafta daha yok hafif bole suzi var ama o sanci olayi yok sizlerde nasil zamanla gecio mu bu durum
benim sat 21 mayis..sanci sag tarafima arasira bicak gibi giriyo..canim yaniyo baya..

Canim sikma canini bi dr. Git gitmediysen progestsn verr belki
Engellencek biseydr belki
Kotu dusunme
pzt gunu rsndewum war..bakalim bidaha gelmez insallah..

cnm doktoruna danış,bide bol bol dinlen sırt üstü yat

Pztden sonra yeni bi drte baslicam..diknlenme k onusuna gelince cok şansim yok, 3,5 yasinda bi kuduruğum war ewde:)

merhaba hanımlar.bende nasib olursa mart annesi olucam.birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olucak elbet.benim ilk hamileliğim tüp bebek yöntemiyle oldu çok şükür.Rabbim hepimizin yavrusunu kucağına almak nasib etsin inşallah.

çok sevindim arkadaşım. benim de transfer sonrası 3. günüm.
heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz test gününü.
senin ne kadar oldu transfer yapılalı?

Son düzenleme:
Kizlar ben dr gitmek zorunda kaldim
Romatizmam var romatizma dr m ilac kullan demisti ama istersen kd uzmanina sor dedi bende mecbur gittim
Alttan bakmadi karindanda gorunmedi
Haber vereyim dedi

merhabalar... bende formdan sizleri takip ediyorum.. şubat annesi olamadım martta ara verdik.. bu arada sizi takip ettim çok sevindim mart size uğurlu gelmiş,,,
bende sizin gibi 2. çocuğumu düşünüyorum ama romatizma var bende de.. sizde romatizma hastasıyım demişsiniz.. neyiniz var? doktorunuz kim? doğum yapmamda sakınca olmayacağı konusunda aslında yüreklenmeye ihtiyacım var sanırım... kendinize iyi bakın sevgiler..

tatlım ben zaten doğum hastanesinde çalışıorum alttan muayene olmamak için erken gitmek istemiyorum olmadı bi sorarım bu arada seni değerlerin çok yüksek ikizlerin olabilir :))

:)) ben zaten ikizim yani benimde bi ikiz kardeşim var..ihtimalim var zaten burdan :))) bakalım pazartesi görünür demişti ilan ederim burdan

dün kan tahlili yaptırdım 4556 çıktı değerim sizce kese oluşmuş mudur görebilir miyiz
yarın kontrolüm var ama kalbim pıtır pıtır atıyor heyecandan

merhabalar... bende formdan sizleri takip ediyorum.. şubat annesi olamadım martta ara verdik.. bu arada sizi takip ettim çok sevindim mart size uğurlu gelmiş,,,
bende sizin gibi 2. çocuğumu düşünüyorum ama romatizma var bende de.. sizde romatizma hastasıyım demişsiniz.. neyiniz var? doktorunuz kim? doğum yapmamda sakınca olmayacağı konusunda aslında yüreklenmeye ihtiyacım var sanırım... kendinize iyi bakın sevgiler..

Hangi sehirdesiniz bilmiyorum
İstanbuldayim ben
Suan hastaliginizin seyri nasil uyuma evresinde mi yoksa atak mi? Tedavi gormuyormusunuz?
Sedefe bagli romatizma benimki iltihapli eklemleri tutan bi tur,romatoit artrit gibi
3yildir tedavi goruyorum.suanki durumumda doktorum cocuk istiyorsam biran once yap kontrol altinda tutariz ben seni rahatlatirim dedi yani dr cocuk yap yap dedi :))
Dr um h.rauf tufekci.
Ayrica tesekkur ederim cesareti bendende alabilirsiniz :) insallah enbuakin zamanda sizinde 2 numara gelir.

Hangi sehirdesiniz bilmiyorum
İstanbuldayim ben
Suan hastaliginizin seyri nasil uyuma evresinde mi yoksa atak mi? Tedavi gormuyormusunuz?
Sedefe bagli romatizma benimki iltihapli eklemleri tutan bi tur,romatoit artrit gibi
3yildir tedavi goruyorum.suanki durumumda doktorum cocuk istiyorsam biran once yap kontrol altinda tutariz ben seni rahatlatirim dedi yani dr cocuk yap yap dedi :))
Dr um h.rauf tufekci.
Ayrica tesekkur ederim cesareti bendende alabilirsiniz :) insallah enbuakin zamanda sizinde 2 numara gelir.

ben istanbul anadolu yakasındayım..
inşallah bende bu ay çalışmalara başlıyacağı...:) benim sakroileit rahatsızlığım var ankolizan spondoloit değil dediler ama sakroileit ilk aşaması... Ana testimde pozitif...
ancak doktorum ilaç vermedi ağrın olusa ağrı kesici kullan dedi..:) çocuk yapabilirsin dedi,,
hepimiz için hayırlı olsun bu ay olmasada inşallah nisan annelerine katılırım...

Son düzenleme:
Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişlerr..bu sbh cok az acik pembe lekem wardi..moralim bozuldu..:-(

çok geçmiş olsun, dinlen bakalım, kahve leke genelde tehlikedir uzan dinlen.

Gecmis olsun:KK43:senin sat ne zamandi doktora gitmis miydin benim de dun kahverengi akintim oldu ilk kez ama daha da olmadi doktora yarin gidebilicem bakalim ins bi skinti yoktur bir de sey sorucam hamile oldugumu ogrendigimden beri kasiklarima ara ara sanci giriyordu bicak gibi girip cikiyordu bu hafta daha yok hafif bole suzi var ama o sanci olayi yok sizlerde nasil zamanla gecio mu bu durum

kasık ağrısı sık sık olmaz zaten, ara ara olur, batar ve geçer, rahim büyümeye başladıkça adet ağrısına benzer ağrılar hissedeceğiz rahimde.
Merhaba kızlar, hepinize selamlar.
Benim hamilelik daha çok yeni ama benim içim de heyecanlar heyecanlar...:KK1:Cumartesi doktora gideceğiz bakalım neler söyleceycekk

gözün aydın tebrik ederim:KK8:
merhaba hanımlar.bende nasib olursa mart annesi olucam.birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olucak elbet.benim ilk hamileliğim tüp bebek yöntemiyle oldu çok şükür.Rabbim hepimizin yavrusunu kucağına almak nasib etsin inşallah.

hadi gözün aydın ,tebrikler, birlikte yol alacağız inşallah:nazar:

kızlar adet sancısı gibi ara ara sancı olması normal mi

evet çok normal, bu ağrıları 9 ay boyunca ara ara yaşayacağız, bbeiş yerleşiyor kolay değil:KK9:

canım beta değerin kaçtı göründüğünde bende yarın tuvaletime sıkışık gidiyim geceden tutmaya başlayım en iyisi

ben kan tetsi yaptırığımda 4+2 ydim, 1650 çıktı, göründü:nazar:

mrb kızlar bende mart annesi olucam allahın izniyle. ben çok erken öğrendim göğüs ağrısı dışında hiç bi belirti yoktu ve en son adet tarihim 27 mayıstı ben 19 haziranda evde test yaptım silik çıktı belki de benden başkası göremezdi o çizgiyi o kadar silikti.iki gün sonra çizgi daha da belirginleşince emin oldum,yani çok erken öğrendim.6 ay önce 5 haftalıkken düşük yapmıştım ve şimdi 5 hafta olunca bişe olurmu diye korkmadan yapamıyorum. bhcg ikilenme döneminde dedi doktorum ve her şey yolunda dedi ama korku var yinede.bir de evde test yapmadan iki gün önce koyu kahve lekelenme olmuştu,yerleşmemiydi başka bişemi bilmiyorum

ben de daha önce 2 düşük yaptım, o korkuyu iyi biliyorum, ama benim düşüncem şu 12. haftaya kadar bebek tutunduğu için 12. haftaya kadar risk var malesef, dikkat etmek lazım, Allah hepimizin bebişlerini korusun:nazar:

Arkadaslar merhaba ben hamileligimi ogrendigimden beri kasiklarima ara ara bicaklar saplaniyordu ani girip cikiyordu ama bu hafta hic olmadi sadece ara ara yayilan bi sizi gibi oluyor ama o giren sancilar degil bir de dun isten gelip uyudum uysndigimda kahverengi akinti vsrdi cok sukur daha olmadi ama korktum yine de yarin doktora gidebilicem bakalim hayirlisi.bir de alttan mi bakildi diktora gidenler

kızlarbenden size küçük bir hatırlatma, malum tatil mevsimi geldi, tatile çıkma planınız varsa öncesinde muhakkak doktorunuza danışın, gideceğiniz mesafeyi, yolun durumunu anlatın ki riske atmayın kendinizi.

Arkadaslar merhaba ben hamileligimi ogrendigimden beri kasiklarima ara ara bicaklar saplaniyordu ani girip cikiyordu ama bu hafta hic olmadi sadece ara ara yayilan bi sizi gibi oluyor ama o giren sancilar degil bir de dun isten gelip uyudum uysndigimda kahverengi akinti vsrdi cok sukur daha olmadi ama korktum yine de yarin doktora gidebilicem bakalim hayirlisi.bir de alttan mi bakildi diktora gidenler

alttan bakılmadı bana ama alttan bakmanın bir zararı olmadığını biliyorum, daha önceki hamileliğimin başlangıcında doktor sürekli alttan bakıordu, bu bakmadı, kahve akıntın belki yerleşme akıntısı da olabilir, ağrı ile ilgili bir önceki mesajımda yazmıştım,en doğru cevabı doktorun verecektir.

ben istanbul anadolu yakasındayım..
inşallah bende bu ay çalışmalara başlıyacağı...:) benim sakroileit rahatsızlığım var ankolizan spondoloit değil dediler ama sakroileit ilk aşaması... Ana testimde pozitif...
ancak doktorum ilaç vermedi ağrın olusa ağrı kesici kullan dedi..:) çocuk yapabilirsin dedi,,
hepimiz için hayırlı olsun bu ay olmasada inşallah nisan annelerine katılırım...

Banada ilk senin teshisi koydular ama testim negatifti yalnuz kardesim as oldugu icin bu teshis koyuldu yuruyemeyecek haldeydim kalcam tutuktu sonra bu dr gittim cok memnunum guveniyorum
Rahatsizligin yoksa bu ara firsati kacirma hemen yap canim hayirli zamanda gelsin saglikla insallah

Herkesin bi sekilde korkulari var madem icimiz rahat etsin diye 5 hafta dolduktan sonra gidelim rahat edelim ama benim daha 4 hafta pazar gunu bitecekki bi hafta daha beklemem gerekiyor :KK43:(

Herkesin bi sekilde korkulari var madem icimiz rahat etsin diye 5 hafta dolduktan sonra gidelim rahat edelim ama benim daha 4 hafta pazar gunu bitecekki bi hafta daha beklemem gerekiyor :KK43:(

Benimbbugun 5.haftam bitti aslindq ben bidqhaki haftasonu gidecektim ama sartlar degisti yarin gidicem ins bakalim ne diyecek

X