2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canım ben ilçedeyim.dr.um malum anlattığım gibi.bir daha gitmeyi istemiyorum ama mecbur kalıyor insan.çünkü Bursa'ya kadar da olsa bu ilk zamnlar yolculuk yapmak istemiyorum canım.ilkini yolculuk yüzünden kaybettim korkuyorum... yollar sarsıyor gerçekten daha tutunma aşamasındayken bebiş.... ama bayramdan sonra Bursa'ya iyi bir dr.a gitmeyi düşünüyorum ordan takibe devam inşallah... sen o zmana kadar iyi bir dr.bulursan beraber gideriz belki ...

Ne kotu ya , normal dogumda yaptiriyolar zorda olsa abimin esi yabanci polanyada lar onun dogumu cok zor oldu.Allah yardimcin olsun canim inşallah saglikla

Ne kotu ya , normal dogumda yaptiriyolar zorda olsa abimin esi yabanci polanyada lar onun dogumu cok zor oldu.Allah yardimcin olsun canim inşallah saglikla gelir bebisin

muayene ücreti 12 tl verdim özel hastenede canım.SGK lıyım , özel sektörde çalışıyorum.
tahlil için para alıyorlar. Sizden almadılar mı :26:
cnm ben ozele gidiyorum. muayene+devlet katki payi toplam 40TL ama 10gun icinde kontroller ucretsiz.
kan testlerini cok onceden yaptirmistim ben daha hamilelik dusunuyorken gittim ozamn tumunu yapti...
ozelde yaptirdigim icin hepsini biraz yuksek tuttu. ama kan idrar hepsi vardi testlerde...

cnm benim hala yok bulanti kusma fln... sadce kasik ve arada rahim agrisi...
goguslerde var hassasiyet. kese ve kalp atisi duymasam korkucam anlamicam hamile oldugumu yani o derece
gerci pazar ve bugun 1 kere bisey yedim ve sonrasinda ogurdum okadar...

cnm benimde sivilcelerim cikiyor ufak ufak ayni senin gibi beyaz noktalar... annem bal ve aspirini karistirip surduruyor. iyi geliyor mikrop kapmasini onluyor... sakin sIkma... kan dolasimina karismasinlar... kendi kendine gecerler... hormonlarin etkisinden olabiliyormus... kuzenim hamile iken sirti cok kotu olmustu mesela ama sadece belirli toniklerle sildiler kurutmaya calistilar... dogumdan sonra gecti hepsi

Canim dusuk tehlikesi olana derler oglumda 4 ay yasakti bana .bu doktor bisi demedi .yapanlat lekenlenme olayo yasamislar sende garantiye al canim

hmm saol ya ben de korkuyorum bu durumdan
işte çok yoruluyorum evde de ev işleri ben zorsunmuyorum ama sanırım bebek zorlanıyo kasıklarımdaki ağrı bu yüzden olsa gerek
neyse Allah korusun sağlıkla herkesinkini tamamına erdirsin Rabbim

aman aman bulantı kusma olmasın da bende de tam tersi aşırı uyku,bulantı ve kusmalarda artık başladı kardeşimin de hiç kusması,bulantısı olmamıştı.çok rahat hamilelik geçirmişti.sadece iştahsızlık vardı onda hamileliğinin genelinde.ama artık hepsi geride kaldı.minnoş Ranamız var.fıkır fıkır Yüce Allah herkese nasip etsin inş.tedirginlikte normaldir ama asla kötü düşünme canım

elevitten kaynaklı bulantı bende de vardı hatta ilacı yutamayıp geri çıkardım dün doktora sordum.gün aşırı içebilir miyim diye.olur problem olmaz dedi.ilişkiyi de sordum.haftada bir kere olur.ama pembe ya da kırmızı leke geldiği an bırakın ve haber verin dedi.

sivilcelenme geçen hafta bende de başladı.büyük değiller minik minikler ama burnumun üzerinde yoğunlaşmaktalar.kendimi ergen gibi hissediyorum.bunu araştırdım.normalmiş sivilcelenme 3.ayın sonunda geçermiş ama kimisinin hamileliğin sonuna kadar devam da edermiş.ama asla sivilcelerle oynamamalıymışız.kalıcı iz oluyormuş.

Ne kotu ya , normal dogumda yaptiriyolar zorda olsa abimin esi yabanci polanyada lar onun dogumu cok zor oldu.Allah yardimcin olsun canim inşallah saglikla gelir bebisin

cevap verdigin icin tesekkurler arkadasim.

yurtdisi boyle iste. topikte okuyorumda cok seyi yapmayin diyor Turkiyedeki dokorlar. burda boyle bi anlayis yok. hersey serbest
ata binmek bile cunku ilk 3 ayda dusuge asla fiziksel aktive yol acmaz inanci var. kromozom bozuklugundan kaynaklaniyormus.

benim ilk evliligimden ikiz ogullarim var bende normal yolla dogum yaptim. sezeryan cok zor burda yapmiyorlar kolay kolay.

ilçe merkeze çok mu uzak canım? Tabi dikkat etmen lazım senin:26:
Araştırmalara devam edelim doktor konusunda, birbirimizi haberdar ederiz artık

çok şükür bende de bel ağrısı yok.ama dün akşam kanepede bacaklarımı karnıma çekerek eski yattığım pozisyonda uyuyakalmışım.uyanıp yavaşça kalktığımda sanki karnımda bir şey hareket etti.iyice hissettim.ne oldu acaba? :44:

ilçe merkeze çok mu uzak canım? Tabi dikkat etmen lazım senin:26:
Araştırmalara devam edelim doktor konusunda, birbirimizi haberdar ederiz artık

hastaneye ulaşmam 1,5 saatimi alır canım ..yollarımız çok virajlı ve kötü o yüzden aslında

nasıl bir düşünce bu yaa inş. korktuğun bir şey olmaz canım.Allah mazlumun yanındadır unutma.

Günaydın kızlar. Aranızda çakmak erdem hastanesine giden var mı ? Evime yakın olduğu için oraya gitmek istiyorum ama doktor önerebilecek olan var mı ?

kızlar sizde de yavaştan vücudunuzun her yerinde kaşıntılar başladı mı? :26:

hastaneye ulaşmam 1,5 saatimi alır canım ..yollarımız çok virajlı ve kötü o yüzden aslında
Hımm, sanırım nerde olduğunu anladım
O zaman senin orada doktora gitmenden başka çare yok, sonuçta acil doğum da yapabilirsin, ordan bursaya ulaşmak zor olur. Ya da planlı sezeryan olursa 1 gün önceden gelirsin merkeze, belki öyle olabilir. Neyse o günler hayırlısıyla bir gelsin de, herşey rayına girer inşallah. Şimdilik ilk hedefimiz keselerimizi görmek

ayy kızlar benim de temizlik yapmam lazımm yarına iftara misafir davet etmeyi düşünüorum ama nasıl gözümde büyüyor nasıl eriniorum anlatamam.:111: hayırlısıyla ramazanı bir atlatsaydık

ayy kızlar benim de temizlik yapmam lazımm yarına iftara misafir davet etmeyi düşünüorum ama nasıl gözümde büyüyor nasıl eriniorum anlatamam.:111: hayırlısıyla ramazanı bir atlatsaydık

ya dikkat et canım.çok yorma kendini.helal sana misafir ağırlamayı düşünüyorsun maşallahbulantıdan hiçbir şey yapamıyorum

göbekte kaşıntı bende de var karnım baya şiş annem dün diyor ki ikiz olmasınlar bunlar

aynen yapacak birşey yok şimdilik... idrarda çıkan 15-20 eritrosit kanama olacak anlamına gelmiyor değil mi :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…