2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Serhatice bak benim 3 gundur durmadan agriyo ama iyi dusunmeye calisiyorum cok sukur dr da kotu bisey solemedi. Buyuyor sipalarimiz agricak tabi :KK66:)

arkadaşlar selam ya ben bişey merak ediyorum
benim bi sıkıntım yok sadece elevitten kaynaklı bulantı falan var da o önemli değil
çok kasık ağrım var bu ne zamana kadar devam eder bi bilgisi olan var mı
bi de doktorunuz ilişki yasak dedimi
benm doktor ilişki yok dedi de o yüzden merak ettim

ayy bende de dün sahurda uyandığımda bir bel ağrısı başladı devam ediyor hala...korkuyorum :18:

Bel agrisi bende de var yatiyorum agriyor kalkiyorum agriyor ne pozisyonda yatsam kalksam her sekilde agriyor. Bebegin durdugu yerden ve rahimin buyumesinden kaynakli. Rahim agrilari bele vururmus kizlar

Bel agrisi bende felaketti oglumda kizlar korkmayin dinlenin bol bol.benimde dun kasigim agridi cok sukur bugun iyi gibi .kolay degil can tasiyoruz.iki kalpliyiz kizlar dusunun ne kadar guzel bir duygu.ee buda kolay degil tutunmasi yerleşmesi .Allah korusun kuzucuklarimizi

Kızlar dün bebişimi ve kalp atışını gördük çok şükür çok farklı bir duyguymuş dün tam 7 hafta 2 günlüktüm adet tarihime göre ultrasyonda da aynı çıktı. yanlış hatırlamıyorsam 5+3 te keseyi görmüştüm. Doktor eşimi içeri almadı ısrar etmeme rağmen çok moralim bozuldu ya yazık nasıl hevesliydi benim gibi göremedi artık izne gidince memlekette tekrar baktırıcaz. Bu arada doktora uçağa binmenin bir sakıncası olur mu diye sordum en az 3 hafta bekle derim dedi. nasıl bekleyim bayram geliyr başka bir şehir olsa neyse de hakkaride bayram geçirmek istemiyorum. Bİr sakıncası var mı uçağa binmenin dedim olabilir dedi sen bilirsin dedi çok sinirimi bozuyor bu doktor benim ya , aranızda soran var mı yolculukta tam 9+0 olucam

biaz geçen hafta sorduk uçak konusunu 20. haftaya kadar hiç bir sıkıntı olmaz tabi binebilirsin dedi

canım benim de sat 8 hazirandı.ben dökülen saçlarımdan bile tiksiniyorum.saçlarım çok uzuuun :KK14: kestirmekte bir şey olmaz değil mi? :44: eşimden de uzak duruyorum.fenalık geliyor yanıma yaklaştığında.eşim sanırım bizim çocuk yalnızlığı çok sevecek.kimseyi yanına yaklaştırmıyor dedi :KK9: ama bulantıdan dolayı herşeyden tiksiniyorum. inş. hayırlısıyla kalp atışını da duyarsınız.sanki asıl hamilelik o zaman başlıyor gibi geldi.hatta hatta 11 temmuzda 4 haftalık hamile olduğumu öğrendiğimde doktor keseyi görmüştü ama 11 gün sonraya 22 temmuza randevu vermişti.hamileliğin devam edip etmeyeceği ayın sonunda belli olur demişti.22 sinde kalp atışını duyduk.sanki 11 gündür hamileyim.6 hafta 6 günlük hamileyim bugün itibariyle. ben de akıntı açık sarıydı.adet döneminde gelir demişlerdi ama akıntı koyu sarıya döndü ve afedersin ama günlük 2 kere çamaşır değiştiriyorum.doktor normal dedi.

ayy canım valla ınsallah yarını ıple cekıyorum valla... inşallah duyarımmm yarınnn6+5 oluyorum yarınduymayı umıd edıommm... sac kestırme olayındada sacın yıprandıkca sac kıendılıgınden cınko ıle sacı beslemeye calısıo ama senın bebegınınde cınkoya ıhtıyacı war bılıosun o yuzden bence kestır bebegın cınkoları alsın cabucak buyusunnn... ama yınede dr una sor ıstersen... bu akıntı olayıda doguma kadar gıdıomuss valla sımdıden cantamda camasr gezdırıorum 9 ay sonrada bebeıgmın camasırlarını gezdırcem alıstırma yapıorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bakalım yarın gıdınce bu akıntı ısınıde sorcam bı...off bekleyısss cok zormus yhawww

kızlar merhaba, günaydın :KK16:

benim boynumda ve alnımda sivilceler çıktı. boynumda 2 tane kırmızı ve çokca yağ bezesi gibi beyaz noktacıklar. alnımda da 2 tane kırmızı saç dibime doğruda var 1 tane. daha önce cleocin losyon ve sivex losyon kullanıyordum ama gebelikte ne yapmam gerek bilemedi. sizce ne yapmalıyım? sivilcesi olanlar var mı? doktora mı sorsam:44::44::44:

arkadaşlar selam ya ben bişey merak ediyorum
benim bi sıkıntım yok sadece elevitten kaynaklı bulantı falan var da o önemli değil
çok kasık ağrım var bu ne zamana kadar devam eder bi bilgisi olan var mı
bi de doktorunuz ilişki yasak dedimi
benm doktor ilişki yok dedi de o yüzden merak ettim

Iliski icin bisi dmedi doktorum ama kizlar kocislariniz az sabretsinler ya ilk 3 ay.sonrasi dusunsunler tum sıkıntıyı kadinlarmi cekecek

Walla canim sat solemezsen kac haftalik bilemeyiz ki... ama ayni sekildeyim ben de seninle 6+6 dayim. Asiri bi gogus sizisi var ozellikle uyaninca. Ve habire uyuyorum ben de 29 unda gidicem kalp icin ins duyarim ama pozitif dusunuyorum sen de pozitif ol duyucam diye git bol bol Allah la konus dua et gulum :KK66:

6+2 cnm bnm de sağ salim onuda atlatsaydık daha rahat olucam inş :)

Serhatice bak benim 3 gundur durmadan agriyo ama iyi dusunmeye calisiyorum cok sukur dr da kotu bisey solemedi. Buyuyor sipalarimiz agricak tabi :KK66:)

ayy yerim ben onu :emir_bebek: büyüsün büyüsün yeter ki onlar sağlıklı olsunlar varsın belimiz ağırsın değil mi ?:KK1:

Gunaydin annislern kizim bes yasini bitirdi masallah hayirli omru olsun hepsinin cok garip dana gibi oldu :KK1:
Bugun kan testleri icin devlet hast gittim dr keseyi goreyim oyle yazariz testleri dedi bebisim gordu ama bana gostermedi gicik :KK43:(
Hala duruyor yani bebisim :KK1:
Okudugum kadariyla herkeste bi bel agrisidir gidiyor sevindim cunku benimde agriyor
Kasiklardada var ara ara
Benim ilk hamileligimde okadar siddetli agrimistiki kadindoguma degil dahiliyeye gitmistim ve apandist sanmistik sonra muayene falan kese buyumesine bagli agri denmisti
Korjmayin oyuzden uc gun yatmistim evde agridan dusunun yani

Bugun esimin kardesleri iftarda gelecek onlari piknige goturecegiz :)) evi topla supur hazirlik cok isim var gorusuruz kizlar

Iliski icin bisi dmedi doktorum ama kizlar kocislariniz az sabretsinler ya ilk 3 ay.sonrasi dusunsunler tum sıkıntıyı kadinlarmi cekecek

kociş sabreder onda sorun yok o benden daha korkak bişey olacak diye ödü kopuyor da
benim merak ettiğim bi sorun mu var acaba doktor derdi demi bi sorun olsaydı
ben rutin herkese diyordur diye düşündüm ama bi kaç kişiye daha sordum yooo bize öyle bişey demedi dediler

muayene ücreti 12 tl verdim özel hastenede canım.SGK lıyım , özel sektörde çalışıyorum.
tahlil için para alıyorlar. Sizden almadılar mı :26:

benden hastanede kayıt ve muayene ücreti 35 tl aldılar.beta testi istemişti doktor bu testte 23 tl idi.sadece devlet hastaneleri almıyor.diğerleri kafalarına göre fiyat söylüyorlar:KK19:

benden hastanede kayıt ve muayene ücreti 35 tl aldılar.beta testi istemişti doktor bu testte 23 tl idi.sadece devlet hastaneleri almıyor.diğerleri kafalarına göre fiyat söylüyorlar:KK19:

evet doğru sölüyorsun dünde ben beta testi için 2 hastane aradım özel biri 54 tl istedi diğer 24 tabiki 24 lük daha cazip :) bende onda yaptırdım:KK49:

Deryaw ,bir ortak yanımız daha çıktı :KK1: ben de Bursa'dayım canım.hangi dr.a gidiyorsun memnun msun ?
Aaa cidden miii:KK1: yaa benim doktor durumum da muamma :KK1: ben Medical Park'ta Özlem Oruç Şener'e gidecektim, daha önceden gitmişliğim vardı. Ama kadın doğum iznindeymiş, ne zaman döneceği de belli değilmiş. Sonra Yıldırım Doruk Hastanesin'de Gizem Yıldırım'a gittim, çok methini duymuştum. Hamilelik öncesi testlerimi muayenemi ona yaptırdım. Çok iyi bir doktor ama hem biraz mesafeli, lafı ağzından cımbızla alıyorsun. Hem de istediğin zaman ulaşıp randevu alamıyorsun, çok yoğun. O yüzden bir de Nuray Boyar'ı deniyim dedim. Cumartesi ilk kez gittim, çok tatlı bir bayan. Çok sakinleştiren rahatlatan bir tavrı var, herşeyi sormadan anlatıyor. Sevdim kendisini şimdilik, ama hala emin değilim, acaba başka biyere mi gitsem diye:26:
Sen kime gidiyorsun canım?

bu topigi en basindan beri takip ediyorum bende mart ayi annesi olucam insallah. bdt 9 mart.

benimde bu haftaya kadar bicak batmalari kasik agrilarim vardi simdi bayagi bi azaldi. belim derseniz yine oyle.
burda da ayni seyleri okuyunca biraz rahatladim. yalniz benim yaklasik 10 gundur ara ara kanamalarim var.
doktorum hic birsey yapamayiz bekliycez demisti aradigimda. 25 temmuzda ilk ultrasonum var. ben yurt disinda yasiyorum
burda kesinlikle kese gormek gibi bi luksumuz yok hic birsey ifade etmiyor keseyi gormek diyorlar. kanama oluncada
dusucek olan bebege asla mudahele yok. anliycaginiz kafam karma karisik persembeyi beklemekten baska bi secenegim yok:KK50:

Sevgiler...

kociş sabreder onda sorun yok o benden daha korkak bişey olacak diye ödü kopuyor da
benim merak ettiğim bi sorun mu var acaba doktor derdi demi bi sorun olsaydı
ben rutin herkese diyordur diye düşündüm ama bi kaç kişiye daha sordum yooo bize öyle bişey demedi dediler

Canim dusuk tehlikesi olana derler oglumda 4 ay yasakti bana .bu doktor bisi demedi .yapanlat lekenlenme olayo yasamislar sende garantiye al canim

X