2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

hadı hyrlısı bklımm sonucu yaz muhakkakkk:)

hımm neler duyuroum daha öğrencme ne kadar çk şey var bn daha dr a bile gitmedim keseye baktırmadım kan testi yptırdım haftaya doktora gitcem o zaman sorarım herşeyi

Merhabalar.bayadir gelmiyordum.
Bebisim ve ben cok sukur iyiyiz.7 mm oldu benim sipa kocaman oldu :) sonraki kontrolumuz bayramdan sonra

canım senınle bdtlerımız aynı bende dun gıttım hastaneye 7+3 satıma gore ama doktor 7+1 dedı benımkıde 10 mm mıs:) kalp atısını gosterdımı ekrandan sanada:) bu arada benım sat 31 mayıs bdt 7 mart olarak degıstırrmsn lıstede

hımm neler duyuroum daha öğrencme ne kadar çk şey var bn daha dr a bile gitmedim keseye baktırmadım kan testi yptırdım haftaya doktora gitcem o zaman sorarım herşeyi

o kADAr cok sey warkı arastır ogren napcaz bılmıorum yıne ıyı duruosun kan testınde cıktı dııp beklıosunn yaa bn gecen hafta ogrendım evde test yaptım hmn dr a gttım keseyı gordum sonrada kan testı yaptırdım 3460 cıktı. 2 hafta sonra gel dedı ama bn yarın yıne gtcemm merak edıyorum cunku sabırsızlanıyorum sen nasıl dayanıosun...

ya bn bekliyorum doktor seçemedim annemde bekle dedi biraz yerleşsin iice haftaya gitcem bnde evde idrar testinden sonra hemen kan testine gittim orda sölediler 4-5 hafta var die cnm keseye alttan mı bakıyo yoksa ulturasonlamı bakıyo?

katılıyorum cnm bnde dıkkat edıyorum yedıklerıme. 4. ve 5. haftalarda ıstahım cok artmıstı o sıralar duzenlı beslenmeye gayret ettım acıktım mı bebek ve benım ıcın yararlı seylerı tukettım. 6. ve 7. haftalarda da ıstahım cok kesıldı cunku mıde bulantısı ve kusmalarım basladı. artık yıyebıldıgımı yemeye calısıyorum ama zaten bı gun ıcınde toplam yedıklerım normal bı ınsanın bı ogununu tutmaz. sımdıye kadar kılo almadım henuz amacım 3. aya kadar bu sekılde devam etmek ondan snrada 10 kıloyu asmamak ıcın gayret edecegım...

selam kızlar bende mart annesi olucam kısmetse, şu hamişlelik takvimini nasıl ekliycem alta

selam kızlar bende mart annesi olucam kısmetse, şu hamişlelik takvimini nasıl ekliycem alta

hayırlı olsun,Allah tamamına erdirsin.canım hemen benim çizelgemden yönlendireyim.çizelgenin altında Kadınlar Kulübü Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın yazıyor.oraya tıklayıp nasıl eklendiğini öğrenebilirsin :)

Son düzenleme:

aynen cnm geçen yıl baya yogun geçmişti benim de sahur da bile agırladım misafirlerimi.bu yıl da aynı olsun istiyor daha dogrusu cagırmazsak ayıp olacagını düşünüor ben de halimi görüosun aksama bile yemek yapamıorum diorum olsun ben yardım ederim diyo sanki ne kadar yardım edebileceklerse.neyse canlarım dogru söylüorsunuz hiç bir şey bizden ve bebegimizden önemli olmamalı şimdi ben de cagırmıorum iştee hıhhh aradım söledim ben iyi değilim kimseyi çagıramıcam kusura bakmasınlar diye

yaptım canım teşekkür ederim :)

Belkide dogrusunu onlar yapiyordur bizler habire ilac icip hormonlarimizi alt ust ediyoruz.dusuk olayi evet ilk 3 ay varsa bir şey dusermis zaten.annem bendeyken 40 tane kas gevsetici igne olmus duseyim diye ama direnmisim gelmisim dunyaya.yani olacagi varsa oluyor ya .ama iste annelik duygusu bise olacak korkusu cok yasiyoruz.aen yinede bol bol dinlen tedbirli ol canim

eşim çağıralım dedi annem kardeşim yardım eder dedi yok dedim kaldıramam şu aşamada

kızlar sizde iştah durumları nasıl?benim tabi daha erken olduğu için pek bulantım yok ama maşallahm var sürekli acıkıyorum.böyle giderse yandım ben

aynen cogu tutmayacak bu tarıhlerın mart annesıyız suan planlara gore ama 1 hafta erken dogsa benım kı subata kayacak :))

Bencede subata kayar seninki.kiz cocuklarida erken dogarmis.ben adet tarihim 4 hazirandi sanirim bende subat sonuna supriz yapar gibi geliyor bakalim hayirlisi

eşim çağıralım dedi annem kardeşim yardım eder dedi yok dedim kaldıramam şu aşamada

yardım etselerde ne kadar edicekler ki zaten iki hareket edince felaket yoruluyoruz bir de misafir agırlamak nasıl gözünde büyüyor insanın.kaldı ki benim kayınvalidem oturdugu yerden kalkmaz hiç yardım etmez.

kızlar sizde iştah durumları nasıl?benim tabi daha erken olduğu için pek bulantım yok ama maşallahm var sürekli acıkıyorum.böyle giderse yandım ben

benim şükür bulantım yok fazla ama iştahım da yok cnm pek istemiyor bişey.maşaAllah cnm ama dikkat et fazla kilo alma

iştah sıfır.yediğimi de çıkarıyorum.sudan bile tat almıyorum.

kızlar yatarken nasıl pozisyonda yatıyorsunuz.mide bulantılarım çok olduğundan sırt üstü ancak rahat ediyorum.

ben aslında yuzukoyun yatmayı severim de bebişe zararı olur diye yan yatıyorum uyumakta zorlanıorum ama napalım mecbur.cnmm mide bulantın da inş en kısa sürede geçer mide bulantısı zor bir şey Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…