2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Tesekkurler kizlar
En kucuk benim dedim ya , 9 mart dogum tarihi daha gec olan yok suan diye oyle soyledim tatli anneler.
Ben dr a iki hafta sonra gidecegim insallh

KiZimda kese 5 haftada gorundu 6 da kalbini duymustum
Joker keseyi gorursun ama ne gerek var zirt pirt ultrasona sonra iki haftaya gene cagiracak falan filan
Skintin yoksa kanama leke falan acele etme bence

KiZimda kese 5 haftada gorundu 6 da kalbini duymustum
Joker keseyi gorursun ama ne gerek var zirt pirt ultrasona sonra iki haftaya gene cagiracak falan filan
Skintin yoksa kanama leke falan acele etme bence

evet benimde öncekinde öyle olmuştu kese tam 1 hafta sonra görünüyo. Bence doktorun yönlendirsin benimki bu hafta çağırdı

evet benimde öncekinde öyle olmuştu kese tam 1 hafta sonra görünüyo. Bence doktorun yönlendirsin benimki bu hafta çağırdı

İlk cocugun nekadar?
Benim suanda bi dr yok yarin ailemin yanina gidecgim iki hafta sonra donecegim orda bi aksilik olmazsa dondugumde gidecegum dr
Kimlere soylediniz ben henuz aileme soylwmedim ilkinde hemen soylemistim bunda buraz beklemwk istiyorum cinsiyete kadar dayanabilirsem :)) zannetmiyorum ama icimde saklama istegim var biraz zor olsada

kızlar liste hazırlama vakti gelmedi mi??? nasıl yapılıyor ya da kim yapabiliyor acaba.... ee bayağa kalabalıklaştık di mi amaaa

Merhaba
1. mesajı kim devralmak ister tablo ve liste yapmak için ? 2014 Nisan annelerini açacağım da : )

hepinize sağlıklı bir hamilelik süreci dileriz

canıım ben ilk bebeğimi kaybettim 6 ay önce.
Bunu ailem hariç kimseye söylemedim.Uzun bi sürede söylemeyi düşünmüyorum

Arkadaslar merhabalar ben normalde koyu renk ic camasiri kullaniyorum akintimboluyordu ama beyaz yani siyahin uzerinde belki de oyle gozukuyordu bilemiyorum ama dun peceteye sanki hafif kahveye yakun birsey suruldu gibi geldi sonra takip ettim daha olmayinca herhalde gozum yanildi dedim bugun de gunlukbped koyayim dedim isten gelince uyudum biraz uyaninca bir baktim pedin ustunde kahverengi akinti cok korkuyorum tecrubeliler aciklayabilir mi doktora yarin gidebilicem

canım panik yapma sakın bu haftalarda olabilir kırmızı olmadığı sürece endişe etmene gerek yok ama doktorunu ara muhakkak sana progestan verip yat diyecektir

canım panik yapma sakın bu haftalarda olabilir kırmızı olmadığı sürece endişe etmene gerek yok ama doktorunu ara muhakkak sana progestan verip yat diyecektir

Benim daha doktorum bile yok haftaya baslayacaktim ama yarin gidicem ins birsey yoktur progestan nedir

ben annemlere söylemek zorundaydım, çünkü haftaya yanlarına bekliyorlar, düşük tehdidim olduğu için gelemeyeceğimi söyledim, şimdi her saat arayıp nasıl olduğumu soruyorlar diken üstündeler, bir de çok samimi arkadaşlarıma söyledim, ve görümcem biliyor, düşündüm de baya kişi biliyormuş :111:

Benim daha doktorum bile yok haftaya baslayacaktim ama yarin gidicem ins birsey yoktur progestan nedir

canım kendine iyi bi doktor edinmelisin ve aynı doktorla gebeliğin sonuna kadar devam etmelisin doktor değiştirmek veya bikaç doktora gitmek emin ol hiç iyi bişey değil. progestan bi çeşit düşük önleyici hap.sen nerde oturuyosun ?

Bende Allahın izniyle inş. mart annesi olucam 06/07 de doktora gidicem garanti olsun diye biraz beklicem görünsün bebişim ultrasonda Allah tüm isteyenlere nasip etsin 1 yıldır bekliyordum stresten olmuyodu ilk defa bu ay hastaydım hiçbişey düşüncek halim yoktu 1 hafta raporluydum ve bu ay gebeyim lütfen olmayan arkadaşlar biliyorum çok zor düşünmemek ama lütfen başka uğraşlar bulup düşünmemeye çalışsınlar sonuç olumlu olacak inş. Sevgiler...

Kizlar ben dr gitmek zorunda kaldim
Romatizmam var romatizma dr m ilac kullan demisti ama istersen kd uzmanina sor dedi bende mecbur gittim
Alttan bakmadi karindanda gorunmedi
Haber vereyim dedi

adetim normalde 15 haziranda olması gerekiyordu olmayınca
18 haziranda de tahlilde bhcg 72 çıktı ama kese görünmüyordu
bugün yeniden kan tahlili yaptırdım
yarın öğlene çıkacak sonuç bakalım ne kadar artacak sayı

cts de doktor kontrolum var
hem heyecanlı hemde korkuyorum dış gebelikte olabilir demişlerdi

Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı keyifli rahat bir hamilelik dönemi geçirttim kucaklarımıza almayı nasip eder inaşallllah

Aynen ben de oyle istiyorum tek bir doktor olsun tum surecimi bilsin ben kocaeli de oturuyorum burda pek bi bilgim yok o nddenle istanbula gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…