2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar ben dr gitmek zorunda kaldim
Romatizmam var romatizma dr m ilac kullan demisti ama istersen kd uzmanina sor dedi bende mecbur gittim
Alttan bakmadi karindanda gorunmedi
Haber vereyim dedi

belki daha erkendir, bi dahakine idrara sıkışık git, ben öyle yaptım tesadüfen, karından baktı ve net göründü, meğerse hamişler görünmesi için idrara sıkışık gidiyorlarmış:KK53:
adetim normalde 15 haziranda olması gerekiyordu olmayınca
18 haziranda de tahlilde bhcg 72 çıktı ama kese görünmüyordu
bugün yeniden kan tahlili yaptırdım
yarın öğlene çıkacak sonuç bakalım ne kadar artacak sayı

cts de doktor kontrolum var
hem heyecanlı hemde korkuyorum dış gebelikte olabilir demişlerdi

Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı keyifli rahat bir hamilelik dönemi geçirttim kucaklarımıza almayı nasip eder inaşallllah

bir kere gözünü korkutma, olmayadabilir ihtimalini unutma, bekli de geç döllenme oldu, iyi düşün iyi olsun

Aynen ben de oyle istiyorum tek bir doktor olsun tum surecimi bilsin ben kocaeli de oturuyorum burda pek bi bilgim yok o nddenle istanbula gidicem

benim ilk gebeliğimde sabit bir doktorum vardı, tüm gelişimimio biliyordu ancak ben her ay başka doktora da görünüp danışıordum,bu gebeliğimde de tek doktorum olacak ama yan doktorlara da danışırım yine

bu arada herkese günaydıııııııınnnn:KK16::KK16:, kızlar yaaaaa doğumum 1 mart olacak, gebelik haftası olarak sizlere yakınım, ancak sezeryanla olacağı için doğum şubata denk gelecek, şubat annelerine mi takılsam size mi kararsız kaldım yaaaaaaaaa:KK43:(((

Canim benim sat 26 mayisti .sanirim ikizlerle mart annesi olmam zor gibi tabi nasipten otesi yok:)

canım benimde sat'ım 27mayıs adetlerim düzensiz olduğu için bat nezamandı bilmiyorum ama 26haziranla 29haziran arasında bekliyodum 25 haziranda test sonucum 809.39 çıktı dün yani 27 haziranda 2001 çıktı ama kese görünmedi doktor ikiz olabilir dedi ama dış gebelik ihtimalide var senin adetinin üzerinden kaç gün geçmişti de gördü keseyi çok endişeleniyorum yarın sabah tekrar gidicem doktora 25ve 26 hazirandada kahve lekelenmem oldu ama dün kesildi doktor progestan ve coraspin verdi yurtdışına gidecektim yarın akşamonada tehlikeli dedi ikizse değer 2000'ken görünmezmiki kese acaba aslında ilk muayeneyi yaparken alttan yaptı zaten kese oluşmaya başlamış gibi dedi

canım beta değerin kaçtı göründüğünde bende yarın tuvaletime sıkışık gidiyim geceden tutmaya başlayım en iyisi

Daha mercimek bile olamamis bebisimle herkese gunaydin:KK1::KK1:
Biz erkenden yollara dustuk istanvuldan manisaya dogru.
Kizim gecen hafta gitmisti cok ozledim yavrumu sabirsizlaniyorum
:KK55::KK55::KK55:

Günaydın ve de hepinize merhaba kızlar. :KK3:
uzun bir tüp bebek tedavi sürecinin ardından 26 haziranda 2 tane embriyo transferi yapıldı şükürler olsun.
5 temmuz cuma, tam bir hafta sonra test günümüz. :18:
inşallah güzel sonuçlanır ve ben de 2014 Mart annesi adayı olarak katılırım aranıza.
Dualarınızı eksik etmeyin sevgili hamiş arkadaşlarım :KK16:

mrb kızlar bende mart annesi olucam allahın izniyle. ben çok erken öğrendim göğüs ağrısı dışında hiç bi belirti yoktu ve en son adet tarihim 27 mayıstı ben 19 haziranda evde test yaptım silik çıktı belki de benden başkası göremezdi o çizgiyi o kadar silikti.iki gün sonra çizgi daha da belirginleşince emin oldum,yani çok erken öğrendim.6 ay önce 5 haftalıkken düşük yapmıştım ve şimdi 5 hafta olunca bişe olurmu diye korkmadan yapamıyorum. bhcg ikilenme döneminde dedi doktorum ve her şey yolunda dedi ama korku var yinede.bir de evde test yapmadan iki gün önce koyu kahve lekelenme olmuştu,yerleşmemiydi başka bişemi bilmiyorum

benimde sat 27 mayıstı 24 haziranda test yaptım çok silikti çizgi kan tahili yaptırdım 44 çıktı dün tekrar yaptırdım 246 çıktı galiba bebişim büyüyo :))
artık onu ultarasonda görmek için sabırsızlanıyorum ama daha çok erken şimdi gidersem kese görünmez moralim bozulur eğer dayanabilirsrm haftaya gidicem

Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişlerr..bu sbh cok az acik pembe lekem wardi..moralim bozuldu..:-(

Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişlerr..bu sbh cok az acik pembe lekem wardi..moralim bozuldu..:-(

Gecmis olsun:KK43:senin sat ne zamandi doktora gitmis miydin benim de dun kahverengi akintim oldu ilk kez ama daha da olmadi doktora yarin gidebilicem bakalim ins bi skinti yoktur bir de sey sorucam hamile oldugumu ogrendigimden beri kasiklarima ara ara sanci giriyordu bicak gibi girip cikiyordu bu hafta daha yok hafif bole suzi var ama o sanci olayi yok sizlerde nasil zamanla gecio mu bu durum

Merhaba kızlar, hepinize selamlar.
Benim hamilelik daha çok yeni ama benim içim de heyecanlar heyecanlar...:KK1:Cumartesi doktora gideceğiz bakalım neler söyleceycekk

Merhaba kızlar, hepinize selamlar.
Benim hamilelik daha çok yeni ama benim içim de heyecanlar heyecanlar...:KK1:Cumartesi doktora gideceğiz bakalım neler söyleceycekk

Gozun aydin benimde ikinci aynen cok heyecanliyim saki ilk gibi :))
Allah tamamina erdrsin hepimizinkini saglikja

merhaba hanımlar.bende nasib olursa mart annesi olucam.birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olucak elbet.benim ilk hamileliğim tüp bebek yöntemiyle oldu çok şükür.Rabbim hepimizin yavrusunu kucağına almak nasib etsin inşallah.

benimde sat 27 mayıstı 24 haziranda test yaptım çok silikti çizgi kan tahili yaptırdım 44 çıktı dün tekrar yaptırdım 246 çıktı galiba bebişim büyüyo :))
artık onu ultarasonda görmek için sabırsızlanıyorum ama daha çok erken şimdi gidersem kese görünmez moralim bozulur eğer dayanabilirsrm haftaya gidicem

cnm aynı haftada bebeklerimiz ama ben 24 haziranda doktora gttm kan testi yapıldı 630 çıkmıştı bhcg iki gün sonrada 1300 olmuştu.doktorun zaten kan değerine göre ne zaman görüneceğini tahmini söyler bana pazartesi görünür dedi hayrlıısı..doktoruna sor bence ne zaman görülür diye yoksa böle beklemek zor olur

merhaba hanımlar.bende nasib olursa mart annesi olucam.birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olucak elbet.benim ilk hamileliğim tüp bebek yöntemiyle oldu çok şükür.Rabbim hepimizin yavrusunu kucağına almak nasib etsin inşallah.

hayırlı olsun cnm allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin...

X