2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Hayırlısı ile canım güzel haberlerini bekliyoruz. Dualarımız seninle...

biz kalp atşını 16.07.2013 de gördükten sonra yavaş yavaş söylemeye başladık.

biz kalp atşını 16.07.2013 de gördükten sonra yavaş yavaş söylemeye başladık.

valla biz ailelere soyledik kese gorunmeden daha... cunku gozleri devamli uzerimizde
ama diger buyukannelere ve cevreye daha soylemedik... kalp atisindan sonra soran olursa yavas yavas soylicez...
ama 10 hafta dolana kadar fazla dillendirmek istemiyoruz...

yaaa bende de var aynı bu belirtiler , neden olur ki acaba , hormonlardan falan mıdır ? doktora soran var mı kızlarrr ???

kizlar koyu sari akintiyi dun doktoruma sordum. rahminde degisiklikler oldugundan bu tarz akintilar olmasi normal. ama kotu koku fark edersen o zaman haberim olsun dedi. yani onemsenicek bisey degilmis

günaydın annişler...
benim memişlerim kocaman oldu, her an kalkışa hazır füze gibiler... bir de benlerim büyümeye başladı gibi hissediyorum, sizde var mı böle bişeyyy???

biz de 6. hafta bitince dayanamayıp sölemiştik. benim annemler kardeşler, eşimin annesi babası abisi... bir de ben 2 tane çok yakın arkadaşıma söledim... şimdi 8. haftadayız. 2-3 hafta daha geçsin bakalım dayanabilirsek:)

BİZ DE KİMSEYE söylemeyeceğiz diye anlaştık, ama kaynanamlara söylemek zorunda kaldık, onlarda da laf durmaz zaten duymayan kalmadı söylemeyin diyene kadar saniyesine yetiştirdiler konu komşuya

kızlar benim mide bulantılarım resmne başlamış beni mahvetmiş durumda
bende günlerce çektim mide ağrısı hiçbişey yiyemiyordum ama dünden beri maşallah iyiyim rennie diye tablet kullandım onun etkisimi yoksa dün bebişimi gördüm ve kalp atışlarını da duydum onun etkisi mi bilemiyorum kendimi çok daha iyi hissediyorum artık yiyebiliyorum ve ağzıma ekşi tat gelmiyo.çok kötü bir durum.ilk kızımda bunların hiç birini yaşamadım çok güzel bir gebelik geçirmiştim ama bu çok farklı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
bence sevin mide bulantısı berbat bişey hayatını mahvediyor.ilk kızımda hiç bir belirti yoktu aşerme dışında bence endişelenme bişey yoktur.
günaydın annişler...
benim memişlerim kocaman oldu, her an kalkışa hazır füze gibiler... bir de benlerim büyümeye başladı gibi hissediyorum, sizde var mı böle bişeyyy???
benimde yüzümde sivelceler çıkmaya başladı minik minik hormanlardan herhalde

kızlar doktora sordugumda paraben ve alkol içermeyen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri kullanabilirsin dedi. ben çoğunda var diye biliyorum...sizin bildiğiniz var mı böyle markalar?

kızlar doktora sordugumda paraben ve alkol içermeyen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri kullanabilirsin dedi. ben çoğunda var diye biliyorum...sizin bildiğiniz var mı böyle markalar?

cnm body shop diye bir zincir var... bitkisel ve dogal urunler satiyorlar ...
buyuk alisveris merkezlerinde genelde var subeleri...
ben cok memnunum... butun kozmetik urunleri var..

way be çin takvimine göre kızımız olacak
aslında farketmez sağlıklı olsunda
ayrıca biz hiç kimseye söylemedik bebeği
sadece ikimiz biliyoruz
söylemeyi de düşünmüyoruz zaten uzun bi vakte kadar

Normal Yaşınız 28.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için
Yaşınıza +1 Eklendi
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 29.
Çin Takvimine Göre Çocuğunuzun Cinsiyeti Kız
Aşağıda ki tablodan 29 yaş ve 6. Aya Bakınız.

bence yanlış kendi yaşınıza bakacaksınız 1 falan eklemeyin çevremde birçok arkadaşım da tuttu tabi Allahın işi belli olmaz

çin takviminin doğruluğu elbette tartışılır, ama +1 eklemek mantıklı geliyor , çünkü ben mart doğumluyum, mart ayında olduğum yaşımı doldurmuş bir sonraki yaştan gün almış oluyorum, dolayısı ile haziran ayında hamile kaldığıma göre yıl hesabıan göre 29 yaşımdayım ama ay hesabına göre 30 un içindeyim

ben 12/03/1988 doğumluyum SAT 9 Haziran benim...buna göre cinsiyet tahmini ne oluyor kızlar?

bir de bu takvimler X veya Y kromozomunun tutulma derecesini ,şansını nasıl tahmin edebiliyor merak ediyorum.

ben orkidehareketi denilen bir oluşum var , ürünleri tamamen doğal, onlardan kullanıyorum, yalnız şampuanımı sabunumu henüz değiştiremedim, aldığım bayan tatilde, suna dumankayanın ürünleri nasıl acaba? ben de onu merak ediyorum, gerçekten doğal mı?

ben 12/03/1988 doğumluyum SAT 9 Haziran benim...buna göre cinsiyet tahmini ne oluyor kızlar?

bir de bu takvimler X veya Y kromozomunun tutulma derecesini ,şansını nasıl tahmin edebiliyor merak ediyorum.

sana +1 ekleniyor, kız görünüyor, ama cinsiyeti erkek belirlediğine göre çok ta mantıklı gelmiyor çin takvimi bana. eğlence olsun maksatlı işte bak gitsin. benim kızımda tutmadı sanıyordum yıllardır, +1 hikayesini duyunca ve gerçekten mantıklı gelince baktım kızımda tutuyor, ama tesadüfte olabilir tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…