2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
ben et aşeriyorum ya aşermek mi bilmiyorum ama canım et haşlama çekiyo sürekli
ye ekşiyi doğur ayşeyi ye tatlıyı doğur hakkıyı derler
et ne ya

ay hesabı hikayesini yeni gördüm ben.ama dediğim gibi 10 kişiye yakın arkadaşımda tuttu ve bende de tutu.tesadüfte olabilir sonuçta garantisi yok.benimde erkek çıkıyo +1 ekleyincede kız.aman zaten 12. haftada belli olacak şunun şurasın 6 hafta daha var ne kaldı ki.

et ne ya

benim canım da et ve kızarmış çıtıt çıtır olmuş hamsi sanırım vucüdumuzun ihtiyacı var ondan cnm

merhaba arkadaşlar nasılsınız?

ben bugün 5+6 dayım. mide bulantılarım başladı hiçbişey yiyemiyorum çok fenayım. sizlerde de var mı bu durumda olan? nasıl bir çözüm buldunuz

Kizlar selam bugun pit pitlari duyduk :)
Darisi bekleyenlere ins

Benim canimda hep mangal cekiyor et yani bakalim ne gelecek cinsiyeti
Kizimda baliktan tiksinmistim sadece bunda henuz bi tiksinme sozkonusu degil

Kizlar selam bugun pit pitlari duyduk :)
Darisi bekleyenlere ins

Benim canimda hep mangal cekiyor et yani bakalim ne gelecek cinsiyeti
Kizimda baliktan tiksinmistim sadece bunda henuz bi tiksinme sozkonusu degil

ben de kendim yapmadığım sürece yiyebiliyorum ama kendim yaparsam tiksiniyorum yapılırken kokusunu duyarsam yiyemem

amin inşallah kalp atıslarınıda duyacaksın

bende oruç tutuyorum doktorda ilk 3 ay tutulabileceğini söyledi inşallah bir sıkıntımız olmayacak alttan muayene yapmıyorlar genelde ilk aylarda ben ilk gebeliğimde son haftalar alttan muayene oldum

ben bugün 5+6 dayım. mide bulantılarım başladı hiçbişey yiyemiyorum çok fenayım. sizlerde de var mı bu durumda olan? nasıl bir çözüm buldunuz

benimde başladı canım 4-5 gündür çekiyorum bana limon iyi geliyor onun haricinde su bile içemiyorum ama onu da tek başına yiyip içersen midede yanma yapıyor , su ile karıştırıp buz kalıplarına koyduk biz , doktorum önerdi , çok fazla olmadan az az yiyince rahatlatıyor , tabii çok yiyip boğazlarını şişirme

Benim 3, 5 yasinda oglum var cin takvimi bizde tutmadi ama ekleme yapmazsaniz tutuyor. Ama zaten % 90 denk geliyormus galiba biz geri kalan % 10 luk bolumde kaldik.
Bu arada ben oglumda ne bulanti ne aserme hic birsey yasamadim, olmayan arkadaslar endisenlemesin. Ama simdi arada yasiyorum ve kotu bir durum.
Ankarada olan arkadaslar doktora nereye gidiyorsunuz ve memnun musunuz?

sağol canım ya güzel fikir, eve gidince bende deneyeyim.

bugün benimde doktor kontrolüm var bakalım o neler tavsiye edecek?

ilkinde tutmamıştı tutmayan çok arkadaşım oldu inanmıyorum

ne güzel mucizen olmuş Allah kucagınada almayı nasip etsin benim 6+6da kalp atışımda duyuldu benimde değerim aksine yüksek geliyordu bhcg 5+4te 37903 çıkmıştı ve çok korkmuştum mol gebelikten çok şükür öle bişey değilmiş 6+1mişim aslında gec gitmişim doktora çok endişeleniyoruz ama doktorlar en iyisini bilir
çok şükür tutuyorum ben doktor dramadine yazmıştı kusmamı kesti faydasını gördüm ben
ben 4.aya kadar söylemeyi düşünmüyorum vew ilk gebeliğimde 4 aylıkken resmen 7 aylık gibi olmuştu karnım bunda daha ölçülü ilerlicem ilk 4 ay kilo almayacağım inşallah kalan 5 ayda 10 kilo hedefim

bulantı ilacı faydalı oldu ilk hamilleliğimde okadar cok kustumki mahfoldum bunda ilaç alıcam en aza inecek inşallah

kızzçelerr ben de şu kozmetik ürünlerini çok merak ediorum hala normal nemlendiricimi yüz temizleme setimi şampuanımı kullanıorum ama zararı var mıdır acaba diye de içimden geçiyor bilginiz var mı bunları kullanmanın zararı olur mu?:26::26::26:

merhaba arkadaşlar. bugün doktora gittik ve keseyi gördük. 4+6 günlük dedi. keseyi gördük ya rahatladım çok şükür, inşallah bebişi ve kalp atışlarını da görürüz hayırlısıyla. bu arada benim hala dehşet gazım var ve sancı yapıyor. bulantılarım da başladı. doktora söyledim gaz normal dedi. artan progesterondan dolayı oluyormuş. neyse napalım çekicez yolu yok:)

herkese merabalar..hastaneden yaziyorum size..hicbi gelisme yokty..bebegin kalbi atmis ama durms muhtemelen dedi..kurtaj oldum.yatiyorum..hepinize sewgiler hayirli hamilelikler we dogumlar insallah..
smilla listeden cikar lutgen tatlim beni..

dipnot : herkesten once ben dourcam liste başiyim ooh dedim de bu kadar erken dememistim yaa:))

et ne ya

vücudunun ihtiyacı vardır. ben de hiç küçük baş ağzıma sürmezdim. oğluma hamileyken kuzu aşerdim. hem de bi görsen her haftasonu 1.5 porsiyon kuzu şiş yedim. biri demiş ete aşerenin oğlu olur diye, benim oğlum oldu alakası var mı bilmem. aaaa yine canım et istiyor. anneme diyorum et kavursak da yesek:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…