2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba arkadaşlar nasılsınız?

ben bugün 5+6 dayım. mide bulantılarım başladı hiçbişey yiyemiyorum çok fenayım. sizlerde de var mı bu durumda olan? nasıl bir çözüm buldunuz

nerde okudum bilmem, bi yerde taze zencefili kesip bileğin iç kısmına sürüp koklarsan hafifletiyor diye. akşam çok bulantım vardı. eşim aldı geldi kesip sürdük, rahatlattı biraz. tabi jilet gibi kesmiyor ama faydası oldu bana biraz.

merhaba arkadaşlar nasılsınız?

ben bugün 5+6 dayım. mide bulantılarım başladı hiçbişey yiyemiyorum çok fenayım. sizlerde de var mı bu durumda olan? nasıl bir çözüm buldunuz

mide ağrısı ve bulantısı için rennie diye emme tableti var bende işe yaradı sanırım 2 gündür bişeyim yok doktorada sordum kullanabilirsin dedi.sende dene istersen

cnmmm çok üzüldümm geçmiş olsun cnm.Rabbim saglıklı sihhatlı hayırlı bir evlat versin cnm en kısa zamanda .

hamişken ciğer yenmiyordu değil mi kızlar ben ilk gebeliğimde yememiştim galiba öyle hatırlıyorum doktorum ciğer,dalak gibi şeyleri yasaklamıştı diye hatırlıyorum

geçmiş olsun cnm hayırlısı değilmiş demek inşallah bir dahaki sefere kucağına alırsın yavrunu cnm

geçmiş olsun sakın üzme canını en kısa zamanda mutlu haberlerini alırsın inşallah

Ya arkadaslar benim kac haftalik oldugum hala mechul dun doktora gittim keseyi gorduk kac mm falan bakti hepsine adet tarihime gore 7 haftalik falan ama oyle degilmis kese gorununce haftasi da az cok belli olmuyor mu? Bana diyo ki iki hafta sonra gel ozaman net belli olur offf

hanimlar ...

doktordan geldim simdi... bebisde hersey normal simdilik... 3.5 mm olmus kendisi...
Rabbime sukurler olsun pit pitlarini bile duyurdu bize... 6+0 icin hersey yolunda dedi doktor... hersey olmasi gerektigi gibi...
Hayirlisi ile 9 ay sonra kucagimiza almak nasip olur insallah..
Darisi tum pitpit kese bekleyenlere... endiselerinizi %40 i gidiyor cunku o sesi duydugunuzda
Rabbim tum isteyenlere nasip eder insallah...

çok geçmiş olsun canım

merhaba kızlar salı günüden beri girip girip çıkıyorum topiğinize..salı günü 1 gün gecikmeyle kan testi yaptırdım. 128.9 çıktı sonucum.Bugün sabah tekrar test yaptırdım. 365 çıktı..doktorum güzel değerler dedi..ama keseyi görmeden rahatlayamıyorum..sonra pıtpıt..sonra sağlıklı mı acaba?! :26: çıldırmamak elde değil benim için.çok paranoyağım ben..inşallah her şey gönlümüzce olur.mart ayında hepimiz bebeğimizi kucağımıza alırız.

döllenmenin olduğu ayı yazmalısın canım

saol canım benim ozaman erkek çıkıyor bizim bebiş
sağlıklı sıhatli olsunda bebişimiz en büyük dileğimiz bu
ama eşimle içimizden ilk bebişimizin kız olması geçiyordu hep...
bakalım çin takvimi bizde doğru sonuç verecek mi

bitanemmmmmm gözün aydın duymuşsunuz pıt pıtları
çok sevindim darısı başıma inş

Kizlar selam bugun pit pitlari duyduk :)
Darisi bekleyenlere ins

gözün aydın tatlımmmmmmmmmm

canım gözün aydın darısı pıtpıtlara inş
o gaz bende de var çok feci yaaa

maşallah canım sende duymuşsun bebişinin kalp atışlarını
darısı başımaaaaaa

canım çok geçmiş olsun :26:
rabbim en kısa zamanda sağlıklısını nasip etsin inş...

zuzuuu çok geçmiş olsun.çok üzüldüm.kendine çok çok iyi bak inşallah sen de en kısa zamanda hamile kalırsın ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın.

rabbim yavrularınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah... tam 1 yıl önce bugün hamile olduğumu öğrenmiştim tüp bebek olduğu için hamileliğim hep panik ve endişeli geçti.. şükürler olsunki mart ayında kucağıma aldım yavrumu onu bekleme süreci o kadar güzeldiki sizde hamileliğinizin her anını doyasıya yaşayın

Canım çok geçmiş olsun. Her şey de vardır mutlaka bir hayır. Umarım en kısa zamanda tekrardan hamile kalırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…