2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızzz mesajım gelmedi mi nerdesin?çabuk yaz çıkıcam birazdan eve gidicem çok açım yemek yapıcam daha

he canım sarelleydi :))) bu arada bende yiyip içip yatıyorum artık bahar temizliğimde bitti canım ne çekerse saldıranzi yani sendenim bende 3-3.5 kilo aldım :)))
bahar temizligini kim yapti kizz ben tasinicam diye hic gimeyim banane diorum.he iste bende senin gibiyim :)
Kiz seninle basa cikilmaz yemin ederim çok fenasin heeeee

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
hhahaa napim hava atmissin :)

Bende diyorum bizim kız nerelerde acabageceleri kalkıp peynir ekmek yeme kes onu çok şişersin bak hakim ol kendine
Eee ne yiyim yaa icim kiyiliyor..
leeeeennnnnn canımı peynir ekmek çektirttiniz.... ayıplıyorum ikinizide.......
neyse ki bulmasi kolay bise ;:)

canım ben 1 ayda hiçbirşey yapmadan eski kilomada döndüm, 15/17kilo arası almıştım. ama şunuda unutmucam hastaneden gelmiştim tartıldım 3 kg. kadar azalmam vardı ki çocuk 3,700 doğmuştu :)
hani dogumda 7 8 gidio du bizi kandirdilar mi yani bunca zaman :)

benimdeeeee çektiii ama bazlamanın arasında olacak böyle tost makinasına basıcan biraz cosss diyeee ohhhhh tutmayın beniiiiiii
cosss etiginie gore tereyagi surmussun yuzune :)

yaa siz nelere dikkat ediosunuz benim de bazen asagida atiyo bu bi sorun mu ? :44:

1 mayıs tatilinde eminönün havuzlu hana gitsem sizce kapalı olur mu?
Insanlar tatil günü gider diye kapatmazlar diye düşünüyorum ama fikri olan varmı?

canım işçi bayramı olduğu için kapalı olabilir ama sen bir telefon edip sor. Ben 23 Nisan'dan önce arayıp sormuştum açık mı diye.

kızz evetttt tereyağı sürüyorum nirden bildinnnnnnhahhaha sen yeme ama bende yemeyim unutup yatıp uyuyalım tamam mı?

inşallah :))) birgün gelicek bebeklerimizin doğumlarından konuşucaz burda :))) tabi en son haberleri senden alıcaz :)))) çok heyecanlı, fantastik bir film gibi

hakkaten sorma yaaa en son ben doğurucam yaaasiz doğumdan sonra doğru düzgün giremezsiniz de topiğe ben tek başıma burda link falan paylaşmaya devam ederimyazık bana yaaa

bahar temizliğini sağolsun kocamında yardımlarıyla beraber yaptık :))) o bulması kolay dediğin şeyi iş yerinde bulamadım leeennn, akşama kadar bekliycem artık.

hakkaten sorma yaaa en son ben doğurucam yaaasiz doğumdan sonra doğru düzgün giremezsiniz de topiğe ben tek başıma burda link falan paylaşmaya devam ederimyazık bana yaaa
ben ilklerden olurum cunku dediler ki temmuz sonu alinir senin bebek. Tup bebek oldugu icin sezeryan garanti. Bide ben tup bebekle hamile kalipta soyle vaktinde doguran girmedim.

selam annelerimmmm :) iğrenc bır dıs agrısıyla kalktım baktımkı dolgum kararmıs okadarda dıkkat ederım...napıcam ben sımdı doktora gıdılırmıkı hamılelıkte doktorunuz bırsey dedımı veya sız gıttınızmı...bunun dısında bebek arabası chıcco travelmi yoksa kraft travel sistemmi sankı chıcco daha kullanıslı ve saglam geldı ama bılemedım...degerlı cevaplarınızı bekliyorum şekerler...

önce bir link paylaşıp sonra tekrar kendin cevaplarmışsın :)) senin için girmeye çalışcam bak yani hiç yoktan 1 kere

doktorlar çok önemsemiyorlar problem yok demekki biz kuruntu yapıyoruz belkide.. ama çatlıycam artık biran önce gitmek istiyorum yavrumu görmeye
bende bekleyim biraz. gidersem yazarım canım sana da. bebişlerimiz Allah a emanet
ahaaaandaa hemşerime bakk gel kız beliyorum özeleeee
kız hemşeri çıkmayalım ben burda kayınvalideye çok atıp tutuyom sonra saçımı başımı yolmasın
ben yengeme sordum 3 yıl önce doğum yaptı onun da öyleymiş, öyle aşağılarda hissederdim dedi... erken doğum falan da olmadı vaktinde sancısı geldi doğurdu inşallah önemli bir şey değildir..

inşallah canım. eğer yengen de öyle dediyse bekeleyelim bakalım doktora sorunca haberleşelim mutlaka.

arabayi bilmiomda disine gecmis olsun cnm cok zor olur o agri.dusciye de gidilir sanirim dolguyu sokup yeni dolgu yapsa nolur ki bence bise olmaz.

olsun canım sağlıklı olsunda nezaman doğarsa doğsun
he cnm insallahh o gunleri gorelimde.

yarım saat sonra çıkıcam zaten eve gidip acısını çıkarıcam
yumullllllll :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…