2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım Allah razı olsun senden yaaa işte ben bnları duymak istiyorum.Bencede bu konuda çok iyi uzman doktorlar var.Dikişimde estetik olur ağrım sızımda olmaz.Ben sezeryan olacağım normal doğuramam

kııııııııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzz bağırttırmayın beniiiiiiiiiiiiiiii ::
kontrol sıklığınız nedir hacıyelerrr

Canım ayda bir çağırıyor doktorum ama bana 1 ay çok kafama ettikçe gidiyorum kendi doktorumdan cekiniyorum ona 3 haftada bir kafama takilinca da okulumun evimin yakınlarındaki hastanelere gidiyorum

canım ben 1 ayda hiçbirşey yapmadan eski kilomada döndüm, 15/17kilo arası almıştım. ama şunuda unutmucam hastaneden gelmiştim tartıldım 3 kg. kadar azalmam vardı ki çocuk 3,700 doğmuştu :)

3 kılo mu herkes 7 - 8 kılo düşersin diyor, hastaneden eve gelince yalan mı yanı :S

3 kılo mu herkes 7 - 8 kılo düşersin diyor, hastaneden eve gelince yalan mı yanı :S

valla bende öyle oldu ama 1 ayda da eski kiloma döndüm hiçbirşey yapmadan ya benimde çok garibime gitmişti çocuk zaten 3,700 eşi kan vs. azdı yani belkide sezeryanın verdiği şişlik vardı bilemiyorum

canım ben 1 ayda hiçbirşey yapmadan eski kilomada döndüm, 15/17kilo arası almıştım. ama şunuda unutmucam hastaneden gelmiştim tartıldım 3 kg. kadar azalmam vardı ki çocuk 3,700 doğmuştu :)

o nasıl olmuş öyle yaaa :))) yani göbek möbek kalmadı diyorsun

canım Allah razı olsun senden yaaa işte ben bnları duymak istiyorum.Bencede bu konuda çok iyi uzman doktorlar var.Dikişimde estetik olur ağrım sızımda olmaz.Ben sezeryan olacağım normal doğuramam

bide benim geceyarısı suyum geldi ertesi gün kalktım başka bi doktora gittim o doktor kızım evine git duşunu al dinlen yarın git doktorun alsın dedi çatın dar doğuramazsın dedi ama ben o gün boyu sancı çektim sonra aksam 21 ciivarı sancılar 3 dk.ya düştü sonra 23 gibi kan gelmeye başladı ama o gün boyunca ve bebeğim gece 1de doğdu hele 23-1 arası çektiğim sancının tarifi yok anamdan emdiğim süt burnumdan geldi ne baş ağrısı ne diş ne böbrek ağrısına benzer bişi duvarları yumrukladım yok böyle bi acı

evet canım benimde önceki haftalar göbek deliğimin etrafındaydı. şimdi hep aşağıda. döner belki diye bekliyorum ama kaç gün oldu.
bende yarın gitsem mi bilmiyorum

benimdeeeee çektiii ama bazlamanın arasında olacak böyle tost makinasına basıcan biraz cosss diyeee ohhhhh tutmayın beniiiiiii

okulun mutfagına gidip peynir sordum yoktu(( ahaaaaa şimdide bazlama istiyorum:)) ne duysam istiyorum zaten eve gidince tutmayın beni bir yiycem bir yiycem :)))))))

kız ben çok yiyorum.
kocamın bazen şoka girmiş gözlerinin üstümde olduğunu farkediyorum yemek yerken.
utanıyorum o evden çıkınca kalan açlığımı gideriyorum bende

offffff ciddimisin yaaa:18::18::18:canım yazık sana ya niye okadar çektin ki ogün hemen alamadılar mı bebeği?ertesi güne kadar niye bekledin?

Canım ayda bir çağırıyor doktorum ama bana 1 ay çok kafama ettikçe gidiyorum kendi doktorumdan cekiniyorum ona 3 haftada bir kafama takilinca da okulumun evimin yakınlarındaki hastanelere gidiyorum

benimde kendi doktorum uzak zaten. devlete gidip bi içimi rahatlatayım o zaman.
bende ayda bir kontrolü dışında kimse gitmiyor heralde diye evde bekliyorum öyle

evet canım benimde önceki haftalar göbek deliğimin etrafındaydı. şimdi hep aşağıda. döner belki diye bekliyorum ama kaç gün oldu.

randevun ne zaman??? olmadı doktorunu bir ara bak bakalım ne diycek??? benim hep aşağıdaydı zaten hala aşağıda tepikleri.. bu arada aşağıdan tekmeliyorsa ayakları aşağıda demek, doğum pozisyonunda değildir bence .. yoksa midenin orda hissederdin tekmelerini

okulun mutfagına gidip peynir sordum yoktu(( ahaaaaa şimdide bazlama istiyorum:)) ne duysam istiyorum zaten eve gidince tutmayın beni bir yiycem bir yiycem :)))))))
yazık kız kıyamammmm kantinde peynir olmazmı o nasıl kantinmiş öyleye vallaha bugün bende yiycem sonra yürüycem nasıl olsa

ben de bazen göbek deliği etrafında ama çoğunlukla göbek deliğimin neredeyse 4-5 parmak altında hissediyorum.. kuruntuya kapılmak istemiyorum o yüzden üstünde durmuyorum ama belki de doktora somak lazım ki daha benim de var kontrolüme..

o nasıl olmuş öyle yaaa :))) yani göbek möbek kalmadı diyorsun

ya 2 gün sonra amelyat yerim için kontrole gittim doktoruma korse giyebiilirmiyimm dedim 7 gün sonra giy dedi ama öncesinde amelyattan eve gediğimizde annem belimi sardı bi bezle falan belki o etkili olmuştur

benimdeeeee çektiii ama bazlamanın arasında olacak böyle tost makinasına basıcan biraz cosss diyeee ohhhhh tutmayın beniiiiiii

kız sen ankaranın yerlisi misin bende ankaralıyım. bazlamayı en çok ankaralılar yapar.
ben bugün sabah kendime tavada yaptım bazlamayı. anacım sacda pişirir yumuşacık ama napayım uzak bana

kız ben çok yiyorum.
kocamın bazen şoka girmiş gözlerinin üstümde olduğunu farkediyorum yemek yerken.
utanıyorum o evden çıkınca kalan açlığımı gideriyorum bende
çok alemsin canım yaa bende dalga geçiyo diye az yiyorum hep yoksa biraz gaz verseler bana offff dünyaları bile yerim.Kesinlikle doymak nedir bilmiyorum zaten.Hamilelik çok enteresan bişeymiş gerçekten ya

yazık kız kıyamammmm kantinde peynir olmazmı o nasıl kantinmiş öyleye vallaha bugün bende yiycem sonra yürüycem nasıl olsa

yok canım kantin değil yemekhane mutfağı ama yoktu( olsun bende evde coşarım artık enginlere sığmaz taşarım sonrada şişerim artık :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…