2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ya 2 gün sonra amelyat yerim için kontrole gittim doktoruma korse giyebiilirmiyimm dedim 7 gün sonra giy dedi ama öncesinde amelyattan eve gediğimizde annem belimi sardı bi bezle falan belki o etkili olmuştur

hmm bak bu aklımıza olsun :)) baş ağrısı bel ağrısı oldumu??

kız sen ankaranın yerlisi misin :KK52: bende ankaralıyım. bazlamayı en çok ankaralılar yapar.
ben bugün sabah kendime tavada yaptım bazlamayı. anacım sacda pişirir yumuşacık ama napayım uzak bana :KK5:

canım ben doğma büyüme Angaralıyım gardaşşş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:annem babam Kırşehirli aslen Kırşehirliyim yani.Bazlamayıda gözlemeyide çok iyi yaparız off canım çok çekti yaaa bide yağlayacaksın onu hemen sıcakken öyle yiyeceksin ohh.Sende hamaratmışsın bazlama falan yapıyosun bravo bende öyleyimdir:KK19::KK52::KK52::KK52:

randevun ne zaman??? olmadı doktorunu bir ara bak bakalım ne diycek??? benim hep aşağıdaydı zaten hala aşağıda tepikleri.. bu arada aşağıdan tekmeliyorsa ayakları aşağıda demek, doğum pozisyonunda değildir bence .. yoksa midenin orda hissederdin tekmelerini

14 mayısta randevum. geçenlerde yine oldu ayakları ayağıya denk gelmiştir dedi doktor.
ama benim göbişte aşağı indi sanki. normalde yukarı çıkaması gerekmiyor mu zamanla :44:

offffff ciddimisin yaaa:18::18::18:canım yazık sana ya niye okadar çektin ki ogün hemen alamadılar mı bebeği?ertesi güne kadar niye bekledin?

ya doktor ertesi gün git dedi diye beklemek istedim ama aslında o gün kendi dokoruma gitsem hemen alırmış heralde ne biliym ya tecrübesizlik işte ama bundada sancıları beklemeyi düşünüyorum çünkü bebek tam zamanını doldurmuştu varsın ağrı çekiym ha bide sarılık olmadı oğlum normalde sezeryan doğumlarda sarılık riski oluyomuş sanırım

yok canım kantin değil yemekhane mutfağı ama yoktu:KK43:( olsun bende evde coşarım artık enginlere sığmaz taşarım sonrada şişerim artık :))):KK9::KK9:
Bugünlük izin verelim kendimize nolurrr.Yarın buraya pişmanlıklarımızı yazarız sonra unuturuz nolcak sanki ya yiyelim gitsin:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben de bazen göbek deliği etrafında ama çoğunlukla göbek deliğimin neredeyse 4-5 parmak altında hissediyorum.. kuruntuya kapılmak istemiyorum o yüzden üstünde durmuyorum ama belki de doktora somak lazım ki daha benim de var kontrolüme..

sorma canım benimde var kontrole. devam ederse yarından sonra gidicem. o zaman yazarım size de inşallah.
ben ablamlara soruyorum bizde öyle bişey olmadı diyolar.

ya doktor ertesi gün git dedi diye beklemek istedim ama aslında o gün kendi dokoruma gitsem hemen alırmış heralde ne biliym ya tecrübesizlik işte ama bundada sancıları beklemeyi düşünüyorum çünkü bebek tam zamanını doldurmuştu varsın ağrı çekiym ha bide sarılık olmadı oğlum normalde sezeryan doğumlarda sarılık riski oluyomuş sanırım
evet sarılık olabiliyorlar seninki olmamış negüzel.Bence çekme bidaha o sancıları doktorun zaten sana gününü saatini söyleyecek doğuma gitmen için ona göre gidersin.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çok alemsin canım yaa bende dalga geçiyo diye az yiyorum hep yoksa biraz gaz verseler bana offff dünyaları bile yerim.Kesinlikle doymak nedir bilmiyorum zaten.Hamilelik çok enteresan bişeymiş gerçekten ya:KK9:
:KK1::KK1: ye hayatım ye bebişe yarasın dese demek ki bizi durduramıcaklar :KK1:
canım ben doğma büyüme Angaralıyım gardaşşş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:annem babam Kırşehirli aslen Kırşehirliyim yani.Bazlamayıda gözlemeyide çok iyi yaparız off canım çok çekti yaaa bide yağlayacaksın onu hemen sıcakken öyle yiyeceksin ohh.Sende hamaratmışsın bazlama falan yapıyosun bravo bende öyleyimdir:KK19::KK52::KK52::KK52:

vayy hemşerim :KK52: benim kociş Kırşehirli kız dur özelden geliyom :KK1:
bazlamaya alışınca öyle oluyor canım. hamarat olmasanda o koku için yapıyosun :KK52:

evet sarılık olabiliyorlar seninki olmamış negüzel.Bence çekme bidaha o sancıları doktorun zaten sana gününü saatini söyleyecek doğuma gitmen için ona göre gidersin.

ya işte belkide erken alınmadığı için sarılık falan olmadı oğlum ve sağlıklıydı yine öyle olsun istiyorum kızım gününü iyice doldursun içerde istiyorum sezeryan için 2 hafta öncesi bi tarih veriliyo sanırım 2 haftada kaç kilo alır kızım içerde :)

14 mayısta randevum. geçenlerde yine oldu ayakları ayağıya denk gelmiştir dedi doktor.
ama benim göbişte aşağı indi sanki. normalde yukarı çıkaması gerekmiyor mu zamanla :44:

doktorlar çok önemsemiyorlar problem yok demekki biz kuruntu yapıyoruz belkide.. ama çatlıycam artık biran önce gitmek istiyorum yavrumu görmeye

:KK1::KK1: ye hayatım ye bebişe yarasın dese demek ki bizi durduramıcaklar :KK1:

vayy hemşerim :KK52: benim kociş Kırşehirli kız dur özelden geliyom :KK1:
bazlamaya alışınca öyle oluyor canım. hamarat olmasanda o koku için yapıyosun :KK52:

ahaaaandaa hemşerime bakk gel kız beliyorum özeleeee:KK52::KK52:

sorma canım benimde var kontrole. devam ederse yarından sonra gidicem. o zaman yazarım size de inşallah.
ben ablamlara soruyorum bizde öyle bişey olmadı diyolar.

ben yengeme sordum 3 yıl önce doğum yaptı onun da öyleymiş, öyle aşağılarda hissederdim dedi... erken doğum falan da olmadı vaktinde sancısı geldi doğurdu inşallah önemli bir şey değildir..

ya işte belkide erken alınmadığı için sarılık falan olmadı oğlum ve sağlıklıydı yine öyle olsun istiyorum kızım gününü iyice doldursun içerde istiyorum sezeryan için 2 hafta öncesi bi tarih veriliyo sanırım 2 haftada kaç kilo alır kızım içerde :)

canım doktorlar onun gününü zamanını çok iyi ayarlıyorlar sen merak etme bebişin yeterince beslenir büyür sonrada zaten sen onu beslersin doğunca ohh tosun gibi olur:KK16:

X