2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Tesekkur ederim canim benim boyle şeyler duymak ruhumu oksuyor isin sakasi tabi önce bebislerimizin sagligi doğumdan sonra hepsini veririz evelallah

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kız vallaha gıcık oldum benim neyim eksik sendennn toplamda 3,3,5 kilo aldım diyo bana yaabenim doktorumda seni diyetisyene göndericem diyodur şimdi çok hırs yaptım hergün daha fazla yürüycem bundan sonra

hahah saol cnm :)

evet canım sonra alırız inşallah unutmayız amaBizden başka alan yok gerçekten bütük kadınlar kulübü üyelerine oradan ulaşabilirsiniz.
ya ben evdekini kullaniriz nolcak diodumda sonradan baktim ici kireclenmis bide deterjan filan deymistir diye vazgectim aliriz nayloncudan ya :) zaten be
Imki sefffaf beyaz her turlu bulurum takim gibi olur.
dandini dandini dastana danalar grmiş bostanayı söyleyelim gitsin canım yeni yen ninniler mi icad edicez bide amannnnutanma kız söyle alışman lazım
uyusunda buyusun ninni tipis tipis yurusun ninni var bide :)

nutella degil kiz ..sarrellla sarelllee ndiye bagiriyolar ya :)

kiz ben gece acikiyom dun cise kalkmistim modem kazindi peynir ekmek yedim yattim.

Akşama fincan böreğinden sonra neydi..benim ki orada bitiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
kedi boregimi yerse annem beni doverse iiii ii aglarim babam beni severse ha ha ha gulerim...:)

cnm ikiside cok guzel instagraminiz var mi orda da cok guzel urunler var siylim takip et.

kızlar bu son aylarda kilo alımı nasıl oluyor??
hat safhadaymis cnm yaaa oyle diolar.

haftada yarım kilodan hesaplarsak tahminen 7.5 kilo ediyor :)) abooo :))) ekle birde üstüne 25 haftada alınan kiloları :)
abooo hapi yuttuk desenize :)

Cnm eymen guzel kirk yil kalsa heymen diye dalga gecmek aklima gelmez
oooo oyle hava atma da var haaa .. o zaman ben de sana atim 26. Haftadayim yuruyus filan hic bise yok yemek yeme fulll asla dikkat etmiyorum 3.5 kilo aldim :) :) :) optummm
Kizlar intikaminizi aldimmmmm :))))

Aslında soyle bır durum var nakıtte acayıp ındırım oluyor ben butun tekstil ürünlerını tamamladım kızımın..

Evet orası doğru, alt katı hatırlıyorum market gibiydi ne lazımsa alıp kasaya götürüyordun. Pazarlık hayatta yapamam, eşim hiç yapmaz. O sebeple annemi sürüklüyorum, o çok sıkı pazarlık yapar sağolsun. Şunu da bedava veriyorsunuz değil mi? Şunu düz şu kadar yapalım gibi... hehe

Canim çok tesekkur ederim zahmet oldu sana ama YouTube acmiyor burada ama ben bulurum onu Allah razi olsun

Rica ederim, bu değildir belki de kadın şak diye oturttu çünkü

Kizlar 1 mayisda HAVUZLUHAN ACİKMİS DUYURULUR

Çok sağol. Gidip ben bir dolanayım o vakit. Yarım saatte bir nerede tuvalet bulacağım gerçi onu bilemiyorum...

kııııııııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzz bağırttırmayın beniiiiiiiiiiiiiiii ::
kontrol sıklığınız nedir hacıyelerrr

22+3'teyim halen ayda bir gidiyorum. 8 Mayıs'ta bu randevum.

Şeker hastalığına iyi gelmediği için bende 1,5 yıldır. Beyaz ekmek yerine; çavdar, kepek yada tam buğday yiyorum. Arada bir sabahları taze beyaz ekmek kaçıyor tabi. Beyaz yada renkli ben çok ekmek yiyorum, bu huyumdan vazgeçemedim. Çayı şekersiz içmeye alıştım ama ekmek yemeden doymaya alışamadım. İlla yiyeceğim.

he canım sarelleydi :))) bu arada bende yiyip içip yatıyorum artık bahar temizliğimde bitti canım ne çekerse saldıranzi yani sendenim bende 3-3.5 kilo aldım :)))

cnım bak allah pişman etmesin seni ama benim doktorum sezeryan konusunda çok iyi bi doktordu kadın estetik yaptı vs. izi bile belli belirsiz kaldı ve ayrıca amelyattan sonra içini teizledim aklında hiçbir soru işareti kalmasın dedi gerçektende öyle ağrı sızı çekmedim söylenenler gibi yatmadım amelyat sonrası bebeğimde bende gayet sağlıklıydık

Kiz seninle basa cikilmaz yemin ederim çok fenasin heeeee

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

genel anestezimiydi canım seninki??? birde göbek kaldımı???

canım bende onu merak ediyordum sorman iyi oldu .. benimki ayda bir şuan ama ne zaman arası kısalır merak ediyorum
benimde ayda bir ama bu aralar pinpirik oldum. sanki arası uzunmuş gibi geliyor.
Benimde bir ayda bir ters demek bence kafa asagida olmasidir ama eminde değilim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
kafa aşağıda olması sorun olmuyor mu. ya da tepinmesini kasığımın üstünde hissetmem korkmamı gerektirir mi deyim ben sana
22+3'teyim halen ayda bir gidiyorum. 8 Mayıs'ta bu randevum.

:
benimde ayda bir. ama burdaki arkadaşların sorun yaşadıklarını okudukça acaba bende ara kontrole gideyim mi diyorum.

hmmm tadıda güzel ananasın olabilir canım bende alıyım bi deneyim bakalım sağol tatlım

ya ben amelyat oldum genel aneztezi ile ya ben epidural vs. yaptıramazdım yani düşünsene konuşmaları duyucaksın ama tepkisizsin yolunda gitmezse bişeyler falan mahvolursun ama beni amelyata hazırladılar sonra doktorum geldi ben geldim hmen biticek dedi hemşire elinde bi şırıngayla geldi koluma sıkacakken saati sordum 1 dedi pat gitmişim bi uyandım tepemde hemşire dikiliyo uyandı dedlier odama aldılar bukadar kısa bişeydi

Bende diyorum bizim kız nerelerde acabageceleri kalkıp peynir ekmek yeme kes onu çok şişersin bak hakim ol kendine

canım aynı telaşe bende de var.. hele biz mayıs 8 de gittiğimizde 5 hafta geçmiş olacak .. meraktan çatlıyorum artık.. bende kasıklarımda hissediyorum hareketlerini ve çok aşağıda gibi geliyor gidince doktora bir sorucam...

canım ben hamileliğin ilk zamanlarında bir oturuştu ekmeğin yarısından fazlasını yiyordum.Şimdi günde en fazla 3 dilim ekmek yemeye alıştırdım kendimi oda kepekli veya tam buğday ekmeği.Çayıda şekersiz içiyorum artık ama zaten ben çayı sadece sabah kahvaltıda içiyorum 1 bardak başka içmiyorum.Kansızlık demir eksikliği vs. yapıyor diye.Çay içmeyi özledim vallaha.Sende alışırsın güven kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…