2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

amann sağlık olsun çok değilsin boşver yine spor yapar verirsin

Sezaryan düşünüyordum şimdi normal doğum istiyorum hemen ayakalanayim 5-6 aylık olunca spora başlarım. .elimden geleni yapıyorum demek metabolizma yavaş :))ben kendi kendimin doktoruyum esimede benim çocuğum olmaz normal dedim hamile kaldım spora başlamıştim hiç normal ve çabuk hamile kalacağım aklıma gelmezdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gerçekten miiii yogaya mı başlayacaksın cidden?başla kızzz helal olsun benim yerime de esne gevşe ohhh.Dikkatli yap ama abartma kilo almycam diye

yok canım kilodan dolayı değil, normal doğum istiyorumda kolaylaştırmak için başlıycam.. işyerinden bir arkadaşım yoga yaptı bol bol, doktora kontrole bi gitmiş doğum başlamış 4 cm açılmış kızın haberi yok, hemencene de doğurmuş zaten :)) bugün harddisk verdim ona banada atacak dvd leri. perşembe filan başlarım artık .. eğer normal doğum düşünüyorsan egzersizler çok yardımcı oluyormuş haberin olsun

canım kefiri kullanırken dikkat et kefirdeki bakteriler benim bağırsaklarımda sorun yarattı 15 gün ishal oldum bağırsaklarım mikrop kapmış sanırım bebeğede gçer diye bıraktım kefirim hala dolapta
ciddimisin canımmmm aaaaaaaabak bunu duyduğum iyi oldu doktoruma sorup öyle içiyim bari sağol canım

selam kizlar bende detayliya girdm rahim damarinin birinde daralmavarmis centik deniliyomus.dr simdilik onemli degil dedi
tek taraf oldugu icin.26hadtaya kadar duzeliyomus ama duzelmesse erken dogum riski oluyms
daha sık knrl oluyomus dr bol su ve tuzsuz ye dedi bakalim ne olcak
biraz mralim bizuldu ama dr stres tapma dedi.arkadaslar acaba bilginiz varmi yada basina gelen hep aklimda
esimde uzuluyo ben kfama takym dye.. oglmn fotosunu koydk hep knusuyorz ya cok gzel duygyms rabbim herkeze tattrsn insallah..

ayy hiç tadını dahi bilmem kefirin :)) organiğini bulabilir miyim bilmiyorum ama ekerin filan vardı herhalde ondan alırım olmadı bi deneyeyim :) yüzümünde ihtiyacı var zaten bu ara .. güneş kremi kullandım bi süre ve sivilce yaptı sinir oldum..

vallaha eğer cesaretin varsa normal doğum yap bencede ben korktuğum için istemiyorum normal doğum:18::18:

walla ben daha bu cumartesı gıttım canım. 9 katlı bır han cok begendım ben butun ıhtıyacları alır cıkarsın. Fİyat konusunda tekstıl urunlerı uygun fıyata bulabılırsınız ama bıberon ve bakım urunlerı falan normal fıyatlarda. Aslında soyle bır durum var nakıtte acayıp ındırım oluyor ben butun tekstil ürünlerını tamamladım kızımın. sahıbı fıkır Hem alınacakları ayarlamak hemde fıkır sahıbı olmak ıcın guzel bır yer tavsıye edılır. Emınonundekı hanlar saat 6 ya kadar acık oluyor.

ciddimisin canımmmm aaaaaaaabak bunu duyduğum iyi oldu doktoruma sorup öyle içiyim bari sağol canım

evet balısı bende İbrahim saraçoğlundan duydum geçen hafta
kefir iki üç gün içersin ama fazlasını asla içmeyin. içindeki bakteriler o kadar da masum olmayabiliyor dedi:18:

Allah allah iyiymiş haziranda işten ayrılınca bende evde internetten izleyip yapmaya çalışıyım bari biraz iyi fikir.Normal doğum düşünmyrm ama olsun yinede yoga yapıyım belkide kolaylaştırır normal yapabilirim o an belli olmaz.

51 kg ile başladım hamileliğime şimdi 57 kiloyum.ama unun 4 kilosunu 1 ayda aldım maalesef çok hızlı alıyorsun dikkat et dedi.

kızlar bu kiloları bukadar dert edinmeyin kendinize benim 2 tane arkadaşım çok dikkat etti az kilo alarak hamileliklerini sonlandırdı biri 1,700 diğeri 2,500 kg. çocuk doğurdu. Ben oğlumda 15-17 kg. Arası almıştım 3,700 doğdu oğlum aman az aliym derken çocukları minnacık doğurmayın derim

bende ekerinkini alıyordum.Geçen gün marketteki adam elimden onu aldı bana A.o.ç nin kefirini verdi bundan sonra bunu iç daha faydalı diye.İyi dedim bende.Ama şimdi bi arkadaş ne yazmış okudunmu bana?oda kefir içiyormuş ama kefirin içindeki bakteriler yüzünden mi ne ishal olmuş bağırsakları bozulmuş ve bebeğe zarar verir diye korkup bırakmış içmeyi.Bünyeden bünyeye farkediyor demekkki ben bayadır içiyorum ve kabızımama daha dikkatli olucam doktoruma soruyu bi bakalım ne diyecek?

evet balısı bende İbrahim saraçoğlundan duydum geçen hafta
kefir iki üç gün içersin ama fazlasını asla içmeyin. içindeki bakteriler o kadar da masum olmayabiliyor dedi:18:

offf tırstım şu an ara veriyorum bugün içmeye ozaman sağol canımm:18::18::18:iyi ki açmışım bu konuyu

Bu videoda kadın 3. dakikadan itibaren takıyor, markası century ama bak bakalım seninki mi?

[video=youtube;GOQzb-nhxhQ]http://www.youtube.com/watch?v=GOQzb-nhxhQ[/video]

Canim çok tesekkur ederim zahmet oldu sana ama YouTube acmiyor burada ama ben bulurum onu Allah razi olsun

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım haklısın o konuda.Az alayım derken hiçbirşey yememek doğru değil.Ben hamur işini,şekeri,ekmeği vs.kesmeye çalışıyorum mesela.Ama yumurtamı sütümü meyvemi vs.hiç eksik etmem onları yerim.Bize gereksiz kilo aldıracak şeyleri yememeliyiz.Onun dışında tabi iyi beslenmeliyiz.

evdeki hesap herzaman hastanede tutacak diye bişey yok canım :))) ben sezeryan isteyip kendini normal doğumda ıkınırken bulanlarıda gördüm, normal doğum diye düzenli yürüyüşler yapıp sezeryana girenide :))) bakalım bizim kısmetimizde ne var :))

evet aynen dediğin gibi oluyor gerçekten canım.Bizim için en ayırlısı ve en acısızı neyse o olsun inşallah aminnnn.

Kizlar size biraz hava atabilirmiyim :)) ben haftada iki kere yogaya gidiyorum diğer günler en az yarim saat yürüyüş yapiyorum ama bogazimada dikkat ediyorum gereksiz hamur isi falan yok yani 23 haftadayim 3.5 4 kilo aldim bana gore gayet iyiyim maşallah normal doğumdan bende korkuyodum simdi haftada bi kerede hamilelik eğitimine gidiyorum korkum falan kalmadi yoganinda sayesinde catir catir dogururum valla hahahaaaa

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…