2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende o kadar benımsemış durumdayım ki yinede farklı isimler bulup belkı begenırım baska ısım bulurum dıye düşünüyorum başka önerebileceğin isim varmı...

Benim eşim isteseydi eğer ben oğlumun adını Yaman koymak istiyordum.Çok beyeniyorum Yaman ismini ama olmadı.Çınar koyacağız biz.Sen dediğim gibi seymen koyabilirsin,Efe olabilir,Kıvanç olabilir,Kerem,Kaan,kuzey,doruk,poyraz bunlar benim çok beyendiğim isimler.

haa işte o yolu söyledin şimdi yürü canım yürü .. bende hamile yogasına başlıyorum en yakın zamanda

hamileyiz biz canım ya azcık kilolu oluverelim takma kafana veririz inşaallah yemeye devaammmm

öyle öyle benim abimin eşi 25 kilo aldı çoğu gitti... 8-9 kiloyuda diyetti spordu verdi şuan eski hali devam :)
ha şöyleeee kızlar ağzınızdan bal damlıyor bana böyle şeylerle gelin anlatın devammm demek lohusalikta kilolar veriliyor hee süperr hadi yiyelim ozaman devammmdermişimm

Valla ben 77 kg idim zaten, boyumda 158. Diabetli olduğumdan ilaç kullanıyordum. Sonra gebelik olunca insüline geçtim haliyle, insülin fazladan daha ilk aylarda 4-5 kg aldırdı bana sağolsun. Birde bebeğim bana hiç sıkıntı vermedi, bulantı iştahsızlık vs. öyle olunca sürekli kilo alarak günümüze kadar geldim. En son geçen günü 88 'idim. 100 olmasam bari diyorum. 95'te filan tamamlasam. Doğumdan sonra 7-8 kg gitse..:18:. Uykusuzluktan ve bebeğin peşinde koşmaktan bir 4-5 daha gitse üstünü ben vericem söz.

1 mayıs tatilinde eminönün havuzlu hana gitsem sizce kapalı olur mu?
Insanlar tatil günü gider diye kapatmazlar diye düşünüyorum ama fikri olan varmı?

Eşimde dedi 1 Mayıs'ta mı gitsek diye. Hafta sonu çamaşırcılar filan kapalı oluyor. Ama tatil diye kapatma ihtimalleri de yok değil. Bilemedim. Annemle gidecektik bizde daha yavruya birşey almışlığım yok... Gerçi esnaf kısmı resmi bayramlarda kapatmaz pek...

Formun bir konusunda birkaç yorumcu havuzlu han'a gitmeye gerek yok, o kadar da ucuz değil diye yazmış. O da kafamı karıştırdı yani azıcık. Daha önce gitmiştim gerçi onlarca bebek mağazası yan yana hani herşey bulunuyor o bakımdan iyi de, neyse bilemedim gidip bakayım gene de

ha şöyleeee kızlar ağzınızdan bal damlıyor bana böyle şeylerle gelin anlatın devammm demek lohusalikta kilolar veriliyor hee süperr hadi yiyelim ozaman devammmdermişimm

deme deme sen yinede ) şaka yaptım ben onların çoğu kaldı şuan duba gibi falan feşmekan :))))

haa işte o yolu söyledin şimdi yürü canım yürü .. bende hamile yogasına başlıyorum en yakın zamanda
gerçekten miiii yogaya mı başlayacaksın cidden?başla kızzz helal olsun benim yerime de esne gevşe ohhh.Dikkatli yap ama abartma kilo almycam diye

havuzlu handan bir mağaza bilen varmı arayıp sorsak kapalımı ona göre gitsek...

deme deme sen yinede ) şaka yaptım ben onların çoğu kaldı şuan duba gibi falan feşmekan :))))

kızzzzzzz niye kandırıyosun beniiiii yıkıldım şu anBu arada konumuzla pek alakası yok ama aklıma geldi şimdi sana da söyleyim ben kefir içmeye başladım hergün 1 bardak.İnanılmaz faydalıymış.Bebeği anne karnındayken korumaya başlıyormuşsun.Bağışıklığı güçlendiriyormuş bebeğin ve kemiklerini de güçlendiriyormuş tabi.Pazar günü organik pazara gittim orda bir bayan kendisi yapıyormuş kefiri.Ben yüzüme de sürüyorum bak cildime dedi hakkaten süperdi kadının cildi.Sivilceleri falan gideriyo dedi.Ben de dün akşam sürdüm biraz yüzüme sonra yatarken yıkadım parlattı yumuşattı gerçekten

geçmiş olsun hanımlarda ben bu bahsettiğinizden anlamadım suyunuzmu çokmuş? hanı su aza olunca bebeğe zararlı die biliyorum çok oluncadamı sakıncalı bi aydınlatıverin

sağol canım benim bebeğimin bi rahatsızlığı var o sebepten polhiramniyoz amniyon sıvısı normalden fazla oluyo yani ben bi başlık açmışıtım özafaguz atrezi diye ordan detayları okuya bilirsin 30 cc çektiler ama yine çoğaldı sanırım dün gece fenalardaydım sıkıntısı anne çok daralıyo nefes alamıyo yatamıyo diyaframı midesi sıkışıyo flan işte

canım kefiri kullanırken dikkat et kefirdeki bakteriler benim bağırsaklarımda sorun yarattı 15 gün ishal oldum bağırsaklarım mikrop kapmış sanırım bebeğede gçer diye bıraktım kefirim hala dolapta

mutlu annişler sağlıklı göbişler olsun efenim

kızlar bi sorum olacak. kontrol sıklığınız kaç güne bir artık sizlerin?
benim ayda bir ama bu bi kaç gündür bebeğimi hep aşağıda hissediyorum. kontrol vaktine de daha var. acaba tedirgin olmam gereken bi durum mu.
gitsem mi bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…