2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar hastaneye gidiyorum abimlerin çocuğu olacak ilk bebek normal doğum suni sancı vermişler. İlk defa hala olacagim inşallah dua edin lütfen.

Karnımda bazen gerginlik hissediyorum sanki bebek öne doğru dayanıyor ve sertlik oluyor bu tarz bir durumla karsilasan var mi

Günaydın kızlar hastaneye gidiyorum abimlerin çocuğu olacak ilk bebek normal doğum suni sancı vermişler. İlk defa hala olacagim inşallah dua edin lütfen.

Tebrik ederim halacik . Allah anali Babali büyütsün canim benim. Umarim kolay bir doğum geçirir.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Karnımda bazen gerginlik hissediyorum sanki bebek öne doğru dayanıyor ve sertlik oluyor bu tarz bir durumla karsilasan var mi

Bazen günde bi kaç kez oluyor bazen de hiç olmuyor.karında sertleşme , sanki bebek başını poposunu oraya dayayıp karnımı ileriye ittiriyormuş gibi .çok sık olursa doktora sormak gerekir diye düşünüyorum.ama benim doktorum çok pimpirikli olduğu için hiçbişi soramıyorum.hayırlısı.

Ben sormuştum dinlenince geciyosa sorun yok dedi ama icim rahat etmiyor

dün ultrasonda bakarken de gerıldı karnım ve tekme yedım..doktor senınkı suan tepeteklak dönmeye calıyıor dedı..cıddende bası asagıda ayaklar yukardaydı cok komıktı donmeye calısıyordu :):)

Bendede oluyor canim ama bir sure sonra kendiliğinden yumusuyor daha önce bende yazmistim buraya bu sertlikle alakali saolsun arkadaşlar yazmislardi herkeste olan bisey hemen hemen oyuzden çok onemsemedim ama yinede kafani çok meşgul ediyorsa bir sor doktoruna

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Herkese merhaba,
dün dr a gittim arkadaşlar kızım 500gr olmuş boyu da 27 cm
Allahıma şükürler olsun ki sıkıntılarıma rağmen herşey yolundaymış.

Merhaba arkadaslar agustos annesiyim dun detayli ultrasonumuzu yaptirdik ancakk burun kemigi olcumu ve bacak boyu kisa oldugu icin down sendromu riski olabilir dendi ve bn harmony test icin kan verdim =( bu testi yaptiran varmi aranizda yada olcumleri dusuk cikan ikili ve dortlu test sonuclarim gayet iyi dun icimiz rahatlasin diye 2.bi doktora gittik ayrintili ultrason icin cok kotu durumdayim maalesef 15 mayista cikacak sonuclar =(

dün ultrasonda bakarken de gerıldı karnım ve tekme yedım..doktor senınkı suan tepeteklak dönmeye calıyıor dedı..cıddende bası asagıda ayaklar yukardaydı cok komıktı donmeye calısıyordu :):)
Sekilden sekle girerlerken endiselendiriyorlar bizi sag salim kucagimiza aliriz ins. hepimiz kuzucuklarımızı

Sordum canım dinlenince geçiyorsa önemli değil dedi internette bir sürü sey okuyunca kafama takıldı son üç ayimiz sıkıntısız gecer de hepimiz yavrularimizi sağlıkla kucagimiza alırız inşallah

Benim bir arkadaşım geçen sene aynınsizinki gibi bir durumla karşılaşmıştı.testin adı harmony miydi tam hatırlayamıyorum ama nerdeyse bir aya yakın bir süre test sonucunu beklediler.ama tertemiz çıktı.onlarda ölüp ölüp dirildi çok zor bir süreç geçirdiler.beklemek zotdu ama sonuçlar çok iyi geldi.üzülme canım eminim seninki de iyi gelecektir.doktorlar bizi böyle korkutuyolar hep ama Allah'ım bebişlerimizi koruyo.

Insallahh cmmm bizim sonuclar da iyi cikar kanimi Amerikaya yolladilar ordan gelicek sonuclar amaa insan sabredemiyor binbir guclukle dun baska bi prof.a randevu aldik o da olctu korkmayin dedi 4 gunluk bi gerilik soz konusuymus gec dollenmeden kaynaklanabilir dedi ama insanin icine bi kere kurt dustumu ne fayda =( Allahim korusun hepsini =(

Allahim once bekleme sabiri versin yasamadim öyle birşey çok şükür ama nasil birşey olduğunu tahmin ediyorum sen yine hemen üzülüp de kendini boşuna hirpalama benim etrafimda o kadar çok varki down sendromlu diyip de sonradan herşeyi temiz çikan kotu şeyleri cikart kafanin içinden ve bence aileden kimseye soyleme yoksa basinin etini yiyip seni daha çok bunaltirlar.Allahim senin ve bebisinin yardimcisi olsun. Burada gulucuklerle yazacagin iyi test sonuclarini bekliyoruz

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

günaydın kızlar hayırlı hafta sonları...
ben dün aşımı oldum çok rahat geçti hiç bi sıkıntı yaşamadım çok şükür ağrı sızı falan
bunu da atlatmış olduk :))

canım inş sonuçların güzel gelir..
beklerken ALLAH yardımcınız olsun..
ALLAH kimseyi evlatlarıyla sınamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…