2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aminn saolasin cnm yok hic kimseye soylemedikk esimle birbirmize destek oluyoruzz cok zor bi durum sureklii arastiriyorum okuyorum amaa sonuc gelmeden bi fayda yok =(
Allahim once bekleme sabiri versin yasamadim öyle birşey çok şükür ama nasil birşey olduğunu tahmin ediyorum sen yine hemen üzülüp de kendini boşuna hirpalama benim etrafimda o kadar çok varki down sendromlu diyip de sonradan herşeyi temiz çikan kotu şeyleri cikart kafanin içinden ve bence aileden kimseye soyleme yoksa basinin etini yiyip seni daha çok bunaltirlar.Allahim senin ve bebisinin yardimcisi olsun. Burada gulucuklerle yazacagin iyi test sonuclarini bekliyoruz

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

dün ultrasonda bakarken de gerıldı karnım ve tekme yedım..doktor senınkı suan tepeteklak dönmeye calıyıor dedı..cıddende bası asagıda ayaklar yukardaydı cok komıktı donmeye calısıyordu :):):KK1::KK1::KK1::KK1:

Ay ne güzel..geçen bende nette ikiz ve üçüz bebek gelişimine baktımda hareketleri çok tatlılar. .yemek istiyorum hepsini

Merhaba arkadaslar agustos annesiyim dun detayli ultrasonumuzu yaptirdik ancakk burun kemigi olcumu ve bacak boyu kisa oldugu icin down sendromu riski olabilir dendi ve bn harmony test icin kan verdim =( bu testi yaptiran varmi aranizda yada olcumleri dusuk cikan ikili ve dortlu test sonuclarim gayet iyi dun icimiz rahatlasin diye 2.bi doktora gittik ayrintili ultrason icin cok kotu durumdayim maalesef 15 mayista cikacak sonuclar =(

Canım korkma Allahın izniyle birşey olmaz. .hem diğer doktorda söylemiş geç döllenmeden kaynaklanır..merak etme canım inşallah iyidir o kadar çok böyle konular okudum ki,inşallah güzel haberlerini verirsin bizede Allah büyük canım

bilmem ki erken değil mi dönmesi için ya da nasıl oluyor bilmiyorum ki kontrolüm mayısın 5inde nasıl beklicem o zamana kadar

canım bu haftalarda dönebilir sonra tekrar pozisyon değiştirebilir. normal yani sorun değil.. asıl doğum pozisyonunu sonlara doğru alıyor. bekleme konusunda bende dertliyim... 8 inde benimkide.

canım bu haftalarda dönebilir sonra tekrar pozisyon değiştirebilir. normal yani sorun değil.. asıl doğum pozisyonunu sonlara doğru alıyor. bekleme konusunda bende dertliyim... 8 inde benimkide.

anladım canım..beklemek çok zor bebeğimi özlüyorum ya :)

Insallahh cmmm bizim sonuclar da iyi cikar kanimi Amerikaya yolladilar ordan gelicek sonuclar amaa insan sabredemiyor binbir guclukle dun baska bi prof.a randevu aldik o da olctu korkmayin dedi 4 gunluk bi gerilik soz konusuymus gec dollenmeden kaynaklanabilir dedi ama insanin icine bi kere kurt dustumu ne fayda =( Allahim korusun hepsini =(
cnm neden bu kadar kafana taktin ? Benimde oyle cikmisti mesela 5 gun geriydi sonraki gittigimde gununde cikti bu gittigimde ileri bile cikti.sen onu hic kafaya takma asiri bi gerilik olmadigi surece.

günaydın kızlar hayırlı hafta sonları...
ben dün aşımı oldum çok rahat geçti hiç bi sıkıntı yaşamadım çok şükür ağrı sızı falan
bunu da atlatmış olduk :))
ohh hadi bakim benimki fena olmustu ayin 8 inde ikinciyi yaptiricam ikinci cok agrimiomus diye duydum :)

Kizlar İnternette bu adreste http://www.alsakgitsek.com/SEBAMED,LA_118-3.html?gclid=CKylyuKK_r0CFczItAoddnoA1Q#labels=118-3
ikili 500 gr sebamed bebek sampuani 42 TLye inmiş .mustela dusunuyodum ama sebamedin fiyatida baya iyi geldi sonuçta bildiğimiz marka kafam karisti İnternet sitelerinde sahte falan olma ihtimali varmidir?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
kizlar biz kafayi yemisiz resmen yaa vallah billahh ben de bir saattir site site geziom uyku setine bakiom.en sonunda buldum alim dedim hata verdi site alamadim kafati yedim.

Yaww şimdide başka bi sitede bir tane sebamed 500 ml 18 TL :?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
hahaha :)) sastik kaldik :) sebamed eminim guzeldir ama goz yakio diyenlerde var aslinda bi sise alip deneyip memnun kalinca stok yapmak lazim.

selam kızlar bebeğe kaç tane çorap alsak yeter???
benimkinin 20 filan var heralde napicaksam alinmis alinmis konmus :)) cok gerekmez heralde cnm .

Dun tetanoz asidi yapildi kolumu kaldiramiyorum bu nasil birşey boyle..:KK43:

Malesef oyle oluyo cnm ama gecio :)2 gun sonra :)

cnm neden bu kadar kafana taktin ? Benimde oyle cikmisti mesela 5 gun geriydi sonraki gittigimde gununde cikti bu gittigimde ileri bile cikti.sen onu hic kafaya takma asiri bi gerilik olmadigi surece.

ohh hadi bakim benimki fena olmustu ayin 8 inde ikinciyi yaptiricam ikinci cok agrimiomus diye duydum :)

kizlar biz kafayi yemisiz resmen yaa vallah billahh ben de bir saattir site site geziom uyku setine bakiom.en sonunda buldum alim dedim hata verdi site alamadim kafati yedim.

hahaha :)) sastik kaldik :) sebamed eminim guzeldir ama goz yakio diyenlerde var aslinda bi sise alip deneyip memnun kalinca stok yapmak lazim.

benimkinin 20 filan var heralde napicaksam alinmis alinmis konmus :)) cok gerekmez heralde cnm .

Malesef oyle oluyo cnm ama gecio :)2 gun sonra :)

12 tanede benimkinin oldu :) banada fazla gibi geliyor, toplayıp hepsinin turşusunu kurarız artık :)

Ben daha alışverişe başlamadım.bi tane oyuncak davul , bi tane oyuncak araba , kayınvalidem de bi tane alt üst takım almış , ama yanlış almış 1 yaş için almış.işte bu kadar.

X