2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Catlak isi cok zor bnm de bi arkadasin kanadi koptu resmen emzirken mahvoluyodu bn oglumda lansinoh kyllandim cok sukur bisi olmadi bide bi emdimi 45 dk emerdi dusunun

Bende ne güzel teselli veriyim dimi gerçekler acidir

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet canım aynen yaa benim ablam falanda hep sudocrem kullandı bende aldım.Süper bişeymiş sadece pişik için değil her türlü yara yanık vs.için de kullanılıyormuş dediğin gibi.

Ayyy herkes de farkli oluyor ya yarin yaptirim da kurtulim insallah.
cnm ben bunun icin anti factor Xa testi yaptirdim cikan sonuva gore igne dozunu arttirdim.

Canim Xa testini hic duymamistim ben de. Doktor bana extra bise vermedi, sadece demir hapina baslatmaya karar verdi o kadar.

Canim ben de senin gibiydim 5.ayin ortalarina kadar hep bulanti kusma yasadim, serumluk olmadim ama yine de kötüydü. Simdi de ne yesem sisiyorum, dün doktorla da konustum, yapabilecegimiz pek bise yok dedi. 3 ögün yerine 6 ögün 8 ögün ye, cok az az ye, sindirime süre kalsin dedi. Sivi alimini ihmal etme dedi ama yemek yerken icme dedi, yemek aralarinda ic suyunu dedi. Bir de gece yatmadan önce yiyip yatma dedi.

Günaydın canim saol anlattigin için ciddi biseymis hic haberim yoktu bende bi bakayim kan degerlerime merak ettim gerçi doktorum hicbisey demedi ama umarim seninde düzelir normale döner canim

Rica ederim canim. Insallah toparlar kendini birazcik. :)

ben de aynen 1 saat sonra gidecem kan verecem tekrar.. bu arada doktor baktı ultrasyondan bebeğim ağlıyordu ya cok kötü oldum.. dudaklarını ağlama pozisyonuna getirmişti

bebek aglar mi simdiden? bana erken gibi geliyo hala duygusal anlamda tepki verebilmeleri icin. doktor kendisi mi dedi agliyor diye? Cok sasirdim.

Hahahaha :) Benim kardesim öyleydi, sulama sistemi cok gelismisti, bezi acar acmaz süprizle karsilasabiliyorsunuz dikkat edin erkek anneleri.

canim havuzlu hani nasil buldun bende gidicem araba falan alcm nasul fiyatlar axaba

Havuzluhan çok kolay yerde burada tarif etsem anlatamayabilirim sadece gittiğinde misir carsinin orada esnaflara sor hepsi biliyor zaten güzelce tarif ederler emvaye çeşit marka ve urun var mutlaka gidip gorulmesi gereken bi yer nakit fiyatta da güzel indirim yapiyolar

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Son düzenleyen: Moderatör:

marka ürünler var mı?

canım benim dediğim bundan ve 12 tlEki Görüntüle 1084705

tamam canım sağolasınnn

sağol canım nasıl bir motive ettin anlatamam :)ya meme başlıca korkularımdan biri..ben aızıcık kafadan kontak biriyim lisedeydim heralde yakın bir tanıdğımız bayanın memesi alındı işte anlatıyordu nasıl anladığını sonra o meme bende takıntı oldu..ama korkunun ecele faydası yok ben iki hafta önce kadın doğumcu fitil verdi adamın önünde ağladım ben yapamam bunu zaten ilk ilişkimde zor oldu bunu yapamam diye üç gün bekledim paşa paşa yaptım..emzirirm mız minnacık yavruya yazık
Catlak isi cok zor bnm de bi arkadasin kanadi koptu resmen emzirken mahvoluyodu bn oglumda lansinoh kyllandim cok sukur bisi olmadi bide bi emdimi 45 dk emerdi dusunun

iki memeyide emecek demi tek emmede yani atıyorum 20 dk biri 20 dk biri yoksa 45 dk tek meme mi

canım merhaba naber?ben bakım ürünlerini hem chicco hem de mustela dan aldım.İkiside çok iyi markalar deneyeceğim bebişim hangisini severse onu kullanmaya devam ederim.Tırnak makasını chicconunkinden aldım ama normal makas şeklinde bu daha iyi kesiyormuş.Banyo süngerinide Toker bebeden aldım doğal deniz süngeri aldım ben.Yenidoğanlarda onu tavsiye ediyorlarmış.Nevresim takımını english home dan almanı tavsiye ederim tek kelimeyle harika çok kaliteli ve çok sağlıklı.Asla eskimiyor renk solmuyor süper.Ana kucağınızıda güle güle kullanın

oyy canım çok sağol hiç zahmet etme. ben doğuda mahrumiyet bölgesindeyim.
sana kıyamam da kayınvalideye kıyarım onu arayıp söyleyimde gidip baksın mağazalara
hatta belki alır bende kararsızlıktan kurtulurum

Biz sabah 9'da ordaydık, saat 13:00 gibi acayip kalabalıklaştı. Sabah çok güzeldi valla gideceksen mutlaka sabah git. 8'de açılıyormuş havuzluhan.
Sadece havuzluhan'dan değil, öykü bebe giyim ve kaynanamın tanıdığı bir toptancıdan da aldık bir çok şeyi.
Kısa kollu, yarım kollu, uzun kollu body'ler, pijama takımları, nevresim takımları, birkaç tane dışarı çıkarken giyeceği tulum, çoraplar, hastane çıkışı, mevlüt takımı, pamuk yatak, ağız silme havluları, pazen battaniye, tırnak makası, ayrıca bana aldıklarımız toplamda 600 TL'ye geldi. Piyasayı pek bilmiyorum ama havuzluhan'ın en alt katında her şey var ve nakitte %10 indirim yapılıyor ne alırsan. Ciciler sayfasına eklerim toplu fotoğrafı :)
Pompa da en alt katta indirimdeydi. Medela'nın tekli elektrikli pompasını aldım, nakitte 135 TL.
Banyo malzemeleri hariç tüm eksikleri tamamlandı çok şükür. Rabbim giydirmeyi de nasip etsin inşallah

mevlüt takımı, pamuk yatak, ne aldın.bu arada ben medelayı 170e aldım.. çok üzüldüm şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…